Subaru Legacy 2.5 GT

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stirling
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 04.10.2008 14:44
Zdieľať na Facebook

Subaru Legacy 2.5 GT

Príspevok od používateľa stirling »

Zdravim

pozeram sa po novom aute, idealne by som chcel accord 2.4 ale nic extra pekne som nenasiel. Zaujalo ma toto auto, u nas nebolo nikdy oficialne v predaji,podla recenzii v us to ma motor z WRC s turbom, cena je tiez pomerne zaujimava
Ma niekto realnu skusenost ?

r.v.: 2006, 2490cm3, 185kW (252PS), 4x4, M5, Benzín, 4 dv., (5-miestne), 160000 km, Biela metalíza
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Je tam klasika motor ako u WRX, auto je import z USA, pre motor platí to isté čo pre 2.5WRX, teda náchylné seriové piesty
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

KuriĂłzna nehoda: So Subaru preletel ponad Porsche Cayenne

Obrázok



http://auto.sme.sk/c/7841249/kuriozna-n ... z3cCJXciCa
Bumbo221
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 28.09.2010 13:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bumbo221 »

Zdravím, našiel som si inzerát na toto konkrétne, auto je to veľmi pekné, v inzeráte je ale uvedené, že bol menený polomotor (neviem kto to mení len tak bez nejakej väčšej príčiny) ale že sú tam menené piesty za kované. Čiže problém ako podotkol Ivko by mal byť odstránení. Len nik nevie ake piesty sú tam naozaj.
Ale ak sa ti veľmi páči tak prečo si nespraviť radosť? Len si musíš zvyknúť nato, že aj údržba nebude taká jednoduchá.
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

Ani sa nedivim ze sa tu nepredavalo nikdy ... Otrasne auto ale vec vkusu
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

To otrasné auto sa tu normálne predávalo a jazdí ich tu celkom dosť, akurát nie s tým motorom. Presne také mám
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

Neviem , písal že sa tu nepredávalo myslel som celkovo ... Mne sa Subaru okrem Imprezi tá je pekná nikdy nepáčilo neprišiel som tomu na chuť 100 ludí 100 chutí dúfam že som ťa neurazil ...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Bumbo221 napísal: v inzeráte je ale uvedené, že bol menený polomotor (neviem kto to mení len tak bez nejakej väčšej príčiny)
pricina je vybehany motor blok.wrx niesu drziaky co gulaju pol miliona.a kto si kupi take auto tak len preto aby tomu daval.na spotrebu sa kupuju dizle.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

vlastimil213 napísal:Neviem , písal že sa tu nepredávalo myslel som celkovo ... Mne sa Subaru okrem Imprezi tá je pekná nikdy nepáčilo neprišiel som tomu na chuť 100 ludí 100 chutí dúfam že som ťa neurazil ...
Neurazil, všetko je to len o neznalosti, lebo ludia pod Subaru poznajú hlavne Imprezu ktorá žerie strašne vela benzínu a tým pádom sa ani nezaujímajú o zvyšok produkcie automobilky.
Ludia čo sa zaujímajú o autá s pohonom 4x4 vedia aj o tom zvyšku modelov. Ja si sťažovať rozhodne nemôžem, velký priestor pre celú posádku a tým myslím velký priestor aj vzadu, tiché, pohodlné a v zime radosť jazdiť. Na svoju velkosť to má super hmotnosť ja mám len 1380kg (sedan, 2.5i, automat) a tým pádom to vie na svoj objem urobiť aj peknú spotrebu
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ta mala vaha japoncov je podpisana aj pod bezpecnostou.japonci maju slabe crash testy.
ramasplus
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 21.02.2006 11:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ramasplus »

Seven prečo si už konečne nezmeníš aspoň nick ,čo príspevok to perla.
kidrock77
Príspevky: 530
Dátum registrácie: 01.12.2009 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kidrock77 »

chces raketu, kup si to, urcite to ide ako gula, ale za urcitu cenu, spotreba, turbo, spominane piesty. Inak Subaru mam rad. Myslim si, ze super vozy!

na Accord 2.4 ja nedam dopustit, mal som tu cest vlastnit ho, super spotreba, veeelmi postacujuci vykon. Islo prec kvoli potrebe vacsieho.
Otec mal poslednych 15 rokov Passata, predal som mu Accorda a lutuje, ze nejazdil na Accordoch. Ak jazdis vela dialnicu, ber automat, pri 130km/h toci o 900rpm menej ako manual (2700 oproti 3600) =nizsi hluk/spotreba.
keyzone
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 11.12.2010 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyzone »

Holt dobréhoeho Accorda tu je ťažko zohnať, 95 % inzerátov sú diesle, a min. polka z nich je pekný odpad.
Osoobne ma na mojom accorde troška trápi neistý podvozok, neviem teda ako na ja tom subaru. Samozrejme, všetko sa dá riešit, za cca 700 evri je OEM šport. podovozk Showa, a vtedy sa stáva HONDA niečím špeciálnym, proste radosť šoférovať, kto zažil, vie..
kidrock77
Príspevky: 530
Dátum registrácie: 01.12.2009 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kidrock77 »

UFFF, na Accorde by som podvozok urcite vyzdvihol, teda aspon na benzine. Teda nehovorim, ze je to uplne sci-fi, ale oproti konkurencii o dost lepsi.
keyzone
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 11.12.2010 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyzone »

Ten zadok vie troška zaplávať a to mám sedan, kde je nezávislý viacprvok i vzadu (ale mám diesel, a ten je žial ťažký). Brat má podvozok Showa (tiež diesel), super stabilita, i pri 170 to auto sedí perfektne, zákruty sa stávjaú novouu výzvou. TO všetko pri OEM 16" kolesách. A strata komfortu? Minimálna. Samozrejme, to auto nie je vhodné na Bratislavské tankodromy a podobne.
Musím vyzdvihnúť životnosť podvozku, je veľmi dobrá.

Inak nejaké Accordy sa predávajú na clubovej stránke honda-club.cz , 2.4i som tam videl pred časom.

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných