Subaru Impreza 2003 wrx sti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Subaru Impreza 2003 wrx sti

Príspevok od používateľa si-to-8 »

cawte chcel by som sa popytat uz dlhsie poskulujem po sti ckovej impreze cca roky 2003-2005 na co si davat pri takychto motoch pozor lebo moc skusenosti nemam chcem to len ako obcasne vozitko a raz za cas ist prevetrat turbo
axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa axer »

Ked chces rozumne odpovede od ludi co maju realne skusenosti,skus Subaru club SK aj CZ,tam sa dozvies viac.Mal som WRX 02,nie Sti,bol som spokojny,treba zobrat na obhliadku niekoho co pozna dany typ auta,moze Ti zachranit dost nervov a penazi,predsa uz to ma neake roky a kazdy tomu naklada takze opotrebenie vsetkeho je vyssie ako u bezneho auta.
marek165
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 12.10.2007 11:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek165 »

Na čo si dávať pozor? Na úplne všetko a aj tak to nebude vporiadku... Imprezu jedine novú alebo žiadnu. Všetci pred tebou sa na nej vyburili čo to dalo. Ak máš malo starosti a veľa voľných peňazí, kúp si starú Imprezu:-) Budeš do nej sypať prachy nie preto aby bola v 100%nom stave, ale preto aby vôbec jazdila. Po čase zistíš koľko ta tá sranda stala, že si platil za to aby stará kraksna jazdila a nikdy nebola v super stave. Jedného dňa tá to omrzí a budeš rád keď pôjde z domu...
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

subaru z tych rokov-motor ma zivotnost 150 000km a treba menit piesty.nevymenis potiahne to aj na 200 000km no pokruti hlavu a cely motor mozes generalkovat.na tyhc autach sa normalne nejazdilo treba pozerat vsetko aj spoje karoserie kto mal wrx tak na to aby zil.a este v roku 2003-2005 to sa dalo poriadne zajazdit aj na okreskach.to hovori za vsetko.

dobra wrx nieco stoji cena hovori o stave.napr kupis cojaviem za 20 000euro.bude dobra sadnes prevetravas turbo.kupis taku za 10 000 euro a dalsich 10 000 euro do nej treba aby bola ako ta za 20 000euro.takto to u tych aut funguje.
samsoon
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07.04.2017 11:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samsoon »

pred nevavnom som sa stal majitelo sti cky 2003 sice ma najazdne uz 160000 km ale vela vecitam uz predchadzajuci majitel menil no ja by som chcel postupom casu poriest kovany motor aby este nejaky ten rok posluzila inak som zatial menil len olej a hadice
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

nesplneny sen, impreza, modra farba, zlate disky, kridlo jak z lietadla, prifuknuta na 350 koni a poriadna trumpeta namiesto vyfuku. Ak rozmyslas nad spolahlivostou a setrenim, tak ten voz nebude pre teba.
scikoro
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 11.04.2017 20:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scikoro »

tak taketo auto si asi tazko kupi niekto koho bude trapit kolko auto zozerie a co bude stat oprava povedzme si na rovinu iked zhanas starsi voz ono to nie je auto len tak pre hoci koho
bumbalak
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 25.03.2017 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bumbalak »

je to pekne zviezol by som sa ale doma by som ho nechcel co som pocul tak spotreba je viac nez vysoka a to by som len tak teda nezivil a to nevravim o servise tieto auta si ludia kupiju len na machrovanie a vytiahne ho raz za mesiac ked pride vyplata a natankuje
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

pozor nemusi to byt len vecou machrovania, ale proste naco taky voz likvidovat na ceste z domu do prace a spat alebo v zapchach, kde ta obiehaju cyklisti. Potom je uplne v poriadku, ze to vytiahne len cez vikend, ked skutocne soferuje.
marcon
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 27.03.2017 10:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcon »

to su proste take auta ako keby mam tak si take tiez kupim preco je to ikona co sa tyka aut len to nie je auto do prace a do mesta ono potrebuje vytocit otacky dost casto
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Presne tak, takéto autá a všelijaké iné sa kupujú na hobby víkendové pojazdenie. Vytáčať to ani moc netreba, ked už to človek vytáča tak to má trochu iné prdy

Spotreba je to posledné čo toho človeka trápi. Ja by som si ako víkendovku vedel predstaviť kopu áut s nejakou V8 pod kapotou a tá nežerie o nič menej
guno5
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 22.10.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guno5 »

moj detsky se mat take auto ale no viem ze sa k nemu asi nikdy nedostanem niekto kto si to auto kupi je podla mna zmiereny zo vsetkym takze to sa tu nejak riesit nemusi a vybrat si spravny a dobry kus bude chciet velku davku stastia by som bol povedal skor by som ju hladal mimo sk
lacinoo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29.03.2017 10:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lacinoo »

heh no neviem ci sa mam aj spytat ako sa tam vlastne ta spotreba pohybuje no asi to bude nad 12l ci?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Spotreba je adekvátna výkonu, 12l a viac
Kamoš mal kedysi Cayenne turbo a tam bola bežná spotreba 17-25...

Už som to minule písal do inej témy, tie autá nežerú moc, to len slováci málo zarábajú, dosť zarábať budú vtedy, ked na konci mesiaca po všetkých výdavkoch ostane z výplaty trebárs 500-1000€. Niekomu jednoducho nemôže ostať na konci mesiaca z výplaty 500€ ked výplatu mal 550€ a už vôbec nehrozí aby mu ostalo z nej 1000€
damiss
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19.04.2017 10:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa damiss »

ja mám subaru asi pol roka a neviem zatiaľ som spotrebu neriešil, nie je to auto na každodenné vozenie ale ak chceš takéto auto tak sa nad niektorými vecami nesmieš moc pozastavovať :3c90:

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní