Subaru Forester

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

brandeburova
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.02.2012 13:48
Zdieľať na Facebook

Subaru Forester

Príspevok od používateľa brandeburova »

aka je referencia forester diesel? ako jazdenka sa vyplati?
miska.tn
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN /LM/ TS
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miska.tn »

Dobré ránko pani...brandeburova...
Skúste si pozrieť stránky ako SK-Subarru klub , Alebo český Klub ten je zaujímavejší...
Radi vám tam poradia určite poradia bez ohladu nato či vyznávaju určitu značku
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nemusí tam ani chodiť, kúpa boxer diesla je sebevražda, prípadný servis by vyviedol z miery aj lepšie zarábajúceho človeka
miska.tn
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN /LM/ TS
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miska.tn »

Má ho známi , neviem nesťažoval sa ....Ale za benzín boxer dám čo kolvek... :38eb:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nesťažuje sa ten kto ho má od novoty a komu sa ešte nevysypal... V CZ je nejeden prípad zadretého motora, odfajčené spojky ani nevravím, DPF zatial hlásil jeden alebo dve osoby, a pár krát odfajčené vstreky, ktoré sú mimoriadne drahé.
Kto má na nové prosím, ale jazdenku zo štandartnými 150tkm by som už nekupoval, lebo človek nájazdom ešte nič neušetril a pri 200tkm môže prísť taká rana že sa z toho nespamätá , najväčšie riziko hrozí pre prvé modely
miska.tn
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN /LM/ TS
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miska.tn »

No má ho od novoty ,priznám sa tiež som rozmýšlala aj nad takouto verziou - ojazdené vymeniť benzín za nafťak . všetko ma svoje pre a proti..Zas zaleži aj načo ho ten človek bude potrebovat .Zas tiež si nemyslím že je to až také katastrofálne ako zyknú niektorí ludia hovoriť.No s tými prvými je to asi všade kým sa muchy vychytajú ...Musím ešte poštudovať... :coffe: :coffe: :coffe:
Napísať odpoveď

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní