Subaru Forester od roku 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tato, ja to tiez tak neprezivam...ani tolko do toho nesypem, ale su ludia co beru auto jak vysavac a tolko o tom vedia, budu ho potom drzat az dokonca, pokial im neda dovod na zmenu nazoru na spolahlivost lol, oni nechcu polovicate riesenia, lebo im stacia prihody a skusenosti z okolia, kde v prdeli jaka blbost narobila jake problemy, to je stres, z toho je tlak, z toho su infarkty, porazky, to nestoji za tie penaze :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tak tak - tiež hovorím. Kolko ludí má problémy s turbom (preto ho nemám), kolko ludí trápi DPF (preto ho nemám), dsg prevodovka tiež vie potrápiť (nemám ju) a myslím že mi nehrozí ani roztrhnutie retiazky. Moje minulé auto dalo 650t s origo reťazou na rozvodoch. lol
Na tomto Subaru by ma zaujímalo kolko tak vyjde repas medzinápravového diferáku - lebo ten sa určite odporúča.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo svetovo uznávaní ekonomovia radia kupuvať auto v sume svojich 4 hrubých mesačných príjmov. lol Vtedy by to malo byť bez problémov. Ja som si to málinko vylepšil a tak kupujem auto za 1/4 svojho mesačného príjmu.
Inak ten tvoj servis pri 240t km ma vyšiel pri mojom nacenení stovku lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

oco13 napísal: Na tomto Subaru by ma zaujímalo kolko tak vyjde repas medzinápravového diferáku - lebo ten sa určite odporúča.

Investovaná suma je síce pekná... ale dokedy bude slúžiť 24 ventilová technika na plyn ? dokedy bude slúžiť automat? komplikácia na komplikáciu... po 250 tisíc radšej jazdiť len 15km trasy aby sa zohrial a vypnúť...lebo jeden nikdy nevie.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Platničky 9eur kotúče 11, olej 9,90 za 5litrov , filtre 5+3eurá, zadné pakne 21 celá sada aj s strunkami. Remeň alternátora 2,20 , regulátor alternátora 8,50. Kladku som tam žiadnu nenašiel a reťaz vydrží tolko čo ruský bicykel. lol A ešte niekde u poliaka som videl celý výfuk za 26 eur,ale ten zatial drží. lol Keby som fajčil tak mi vystane aj na cigarety, hádam. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

info

Príspevok od používateľa romysisa »

Ked chces viac o cenach dielov spolahlivosti na dane vozidlo ,tak ti odporucam kontaktovat chlapcov od Japanese Customs JAPANservis.sk na fb ,si pozries niektore zdokumentovane ich prace...
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

sorry chlapi, nemam co povedat len som chcel dat tu stovku :) ano som jak maly clapec ale....... ved mame silvestra :trink42:
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

ja ho vcelku obdivujem že vysolil takú cenu za opravu čo sa rovná cene vozidla (približne), pretože ten pocit spoľahlivosti môže byť pekne falošný,lebo auto sa neskladá len z toho čo menil a pri takom nájazde sa môže porúčať hocičo. dať štvorečku za servis a zostať niekde visieť, to by nasralo každého.


prajem veselého silvestra páni a aj dámy :-)
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

oco13 napísal:Lubo svetovo uznávaní ekonomovia radia kupuvať auto v sume svojich 4 hrubých mesačných príjmov. lol Vtedy by to malo byť bez problémov. Ja som si to málinko vylepšil a tak kupujem auto za 1/4 svojho mesačného príjmu.
Inak ten tvoj servis pri 240t km ma vyšiel pri mojom nacenení stovku lol
- ta fasa lebo ak beriem že za 4 hrubé platy si Slovák môže kúpiť tak ... a to by vlastne mali byť len 3 a ten jeden na prvý servis ... no nechápem lebo mám pocit že sme Švajčiarsko podľa tých prémioviek všade okolo....
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hjundai - oni nebrali čo si kto môže kúpiť, ale brali počty od Bangladeša po SAE. Proste rátali kolko by teoreticky mal človek dať na jednotlivé veci aby to neohrozilo jeho ďalšiu existenciu.
U nás v robote vidím ako si mladíci berú hypotéku na 30 rokov a kúpia za to auto - to potom vyjde aj na premiovku. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

Svokor kupil embéčku za 55tis a zarábalo sa 1500kčs a postavil aj dom. A teraz nech mi to ten svetovy ekonom vysvetli. :-)
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

oco13 napísal: svetovo uznávaní ekonomovia radia kupuvať auto v sume svojich 4 hrubých mesačných príjmov.
Mám taký dojem že nie len v tomto rúbajú svetovo uznávaní ekonómovia kus vedľa, veď podľa toho aj svet vyzerá
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

Ešte že neradia za koľko si máme kupovať domy, by sme bývali asi v stanoch :d :D
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Rovnaké podmienky ?

Skús dneska kradnúť tak ako sa kradlo za sociku. Neviem či sa na túto podstatnú vec zabudlo alebo v tej dobe niekto nežil, nevie ako bolo a vypisuje nezmysly po internete ( že žilo sa iba z výplaty). Kradli všetci, malí-málo, veľkí-veľa.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Viete chlapci - oni to za prvé prerátavali teoreticky.
A za druhé oni to všetko počítali bez zadlžovania sa.
Pretože nech je pri moci hocikto maximalne mu vyhovuje, keď sú jednotlivci zadlžení. Potom musia držať hubu a krok a nemajú čas na revolúcie.
Pedro a oni to sice prerátavali aj na domy aj kolko treba na pohreb .Len ja som ten článok vyhrabal niekde na motoristickom portáli tak tam to bolo iba o autách.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný