Subaru Forester od roku 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

odlozil som knihu a docital toto forum.. asi 9 z 10 mate velmi pomylene a skreslene info o sociku.. oco a vari si neriadil T813?, ved ich bolo ako maku a taku prevodovku,ako mala 8x8 nemalo asi nic na svete. T815 uz bola luxus. Byty druzstevne, alebo statne - bud si velmi uplacal,alebo strasne dlho musel cakat - to nebolo take jednoduche, ako si to mladi dnes predstavuju..stavebny material ak si zohnal, bol velmi lacny, ale obkladacky, sanita, podlahy bolo tazke zohnat. Vsetko bolo naopak - jedlo, oblecenie, knihy velmi lacne, ovocie ak si zohnal v podstate tiez, vsetky lieky za l Kcs na recept-aj sumive vitaminy - vsetky...ale chladnicka, pracka a auto v pomere k platom drahe... mohol si si prilepsovat v Tuzexe- to nebol problem.. a ak si bol dobry spekulant, tak si sa mal lepsie, ako zlodeji teraz.. jenoducho by som to zhrnul, ze ak si pochopil dobu a bol prisposobivy, tak si sa mal rovnako dobre, ako dnes a to si myslim, ze dnes frfle na zivot viac ludi...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lorak
1 - riadil som chvílku ešte aj Tatru 111 a niekolko Zilov - panečku to boli mašinky
2 - pračka možno bola drahá ale rodičovská Tatramatka sa dožila 37 rokov.Rovnako Moskvič 426 končil ako 45 ročný.
3 - na byty možno niekde čakali dlho, ale napríklad Duslo Šala dávalo byty vo Veči po pol roku od nástupu, k tomu zamestnanie pre manželku, školku,školu ,družinu pre deti a samozrejme tábory a rekreacie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní