Striekacia pištoľ - akú?

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

mifko86 napísal:idem kupovat pistol (devilbiss,sagola,iwata)
Ja som mal tusim a neviem ci to nerobili Ceši " Kovofiniš "Ale ako uz spomenul cobo77 dobre nastriekat nezavisi od najdrahsej pistole na trhu.Umenie je pistol aj nastavit,konzistencia farby,kompresor-ten som mal 3 valec z lokomotivy ktory stihal valit vzduch aj do zbijacky a 200 L nadrz.2 regulacie vzduchu aby nekolisal tlak v pistoli,2 odlucovace vody a vela faktorov ktore ovplyvnovali nastriekanie auta.Fakt bol ze aj tie farby boli ake boli na trhu.Sintetyka,laky do toho,tuzidla a pravda je ze aj doba sa zmenila.Vyvaral som autogenom aj striekal.Roky pribudli a nemam problem si pod auto lahnut ako sa spod neho dostat lol Tak vela uspechov.
mifko86
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.08.2008 16:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mifko86 »

cenim si vase postrehy a rady,ale ja som viacmenej chcel iba vediet ci jej neublizim c6000ckou.niesom lakernik,iba semtam nieco nalakujem.nejake diely na aute a tak okolo domu.

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný