Strajk Kamionistov

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Strajk Kamionistov

Príspevok od používateľa Type-R »

Zdravim Pani dnes som bol jeden z tych ktori doplatili na strajk kamionistov no idem po obchvate do petrzalky z ivanky a tam kolona kamionov v pravom pruhu pomyslim si asi sa opat niekto tukol no ale co nevidim v predu 2 kamiony vedla seba a kazdy isisel 10km/h a blokovali cely obchvat jedine cez odstavny sa dalo predbiehat ale aj to ako som po pol hodine si povedal a dost ma skoro ten kamion vytlacil na zvodidla (takmer som nestihol skusku )

Pytam sa Kde bola policia mozu toto ved skolabovala cela doprava....

Aky mate na to nazor? myslite ze ten straj je opraveny? Aj vy ste sa stali obetami strajku? :41c2:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

nebyt zakona . . .

tak není štrajk . . .

ale nakoniec vždy na to doplatí radovy občan :2f93:
autokomplex
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 24.08.2004 23:51
Bydlisko: Trnava-SK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplex »

Cim viac strajkov, tym lepsie !!!!
Kamionisti bojujú za dost podstatne veci: najdrahsi benzin/nafta, najdrahsie cesty a ine...
ujoblej
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 24.06.2006 09:49
Bydlisko: PO
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ujoblej »

ja ich podporujem .

lebo my sme tak blby ze vlada schvali zakon a trocha si popic... me a potom sklopime usi a fungujeme ...

treba sa ozvat a strajkovat voci tym buzerantom ficovskym
ujoblej
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 24.06.2006 09:49
Bydlisko: PO
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ujoblej »

autokomplex napísal:Cim viac strajkov, tym lepsie !!!!
Kamionisti bojujú za dost podstatne veci: najdrahsi benzin/nafta, najdrahsie cesty a ine...


keby tu aspon tie cesty boli za ktore sa oplati platit .....
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Re: Straj Kamionistov

Príspevok od používateľa vajciak000 »

Type-R napísal: (takmer som nestihol skusku )

:

priateľ sa uvedom, oni bojuju za živobitie a teba trápi poyebaná skúška,......
:3c90: :3c90:
blaster417
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 06.10.2007 01:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaster417 »

aj ja ich podporujem, je to za nás vsetkých, nie len za to najdrahsie a slabofungujuce mýto. V tejto ficovsko-slotovso.meciarovskej republike uz treba aby niekto zacal s protestami. Ved nás okrádajú na nazdom kroku, svine cervené. Inak ked dopravcovia strajkovali v Spanielsku, tam stáli vsetky autá nad 3,5 tony a ked niekto porusil strajk, tak mu kamion podpálili. V Madride zásoby do nemocníc a na benzinky vozili s policanou eskortou a so suhlasom strajkujúcich.
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Re: Straj Kamionistov

Príspevok od používateľa jalabert »

Type-R napísal:
Aky mate na to nazor? myslite ze ten straj je opraveny? Aj vy ste sa stali obetami strajku? :41c2:
Štrajk je oprávnený, ja keď to mohli dopravcovia realizovať inak.
Polícia bola zrejme na Rožňavskej, kde zablokovala kamióny, ktoré ulicu blokovali. Dvojnásobný blok:)
maximilian76
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26.01.2009 15:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maximilian76 »

vôbec nie su označené cesty za ktoré sa platí, odpoved bola naštuduj si mapku, nevedel som či sa mám smiať alebo plakať, keby ste tú mapu videli. bol som registrovať jedno auto, vôbec to nieje chyba obsluhy, trvá to skoro 40 min a to som bol len ja sám s jednym autom,ked obsluha niečo nevie,tak volá na zákaznícke číslo, tí vedia tiež hov... a povedia volajte svojmu školitelovi, ten však čísla nedáva lebo on je len externý pracovník. Chudáci na tých pumpách. Tie akože dialnice a cesty zaplatia všetci na cenách tovaru, naozaj to je moc drahé a ceny za dopravu sú moc podhodnotené,. V aute na zrkadle nesmie byť stromček, vraj zavadzia a ked som dal ten prístroj vo velkosti ruského rádia na okno , no vôbec nezavadzal :40bd: , toto je banánová republika, dajú to aj na osobné autá, potom asi dostaneme aj počítadlo na vtáka ,že kolko krát do roka a všetko ti zdania, treba prachy,tak chudák zaplať. Kamionisti, držte sa , bojujete za všetkých.
blaster417
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 06.10.2007 01:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaster417 »

ked zacne kolabovat chod republiky, tak sa mozno tie nase cerveno-komunistické svine zobudia, ale najprv by sa mali ludia zobudit a nevolit ich. aj ked najhorsie na tom je to ze niet politickej alternativy.
Gustoo
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 15.05.2008 21:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Gustoo »

len tie cesty treba za nieco najprv vybudovat a kedze uz neni z coho ked sa vsetko rozkradlo tak sa hladaju ine sposoby.
a je od nich pekne ze strajku len tak dalej. ak budeme stale drzat hubu pri kazdom debilnom zakone co si vymyslia tak nam budu skakat po hlavach stale
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

uprimne mi je u riti ci je taky strajk opravneny . Aspon ludske citenie by vam mohlo nieco povedat , ze to ze raz vyjdu na cestu a blokuju nikoho nezabije. Inak ked sa to nezmeni tak to pravdepodobne pociti aj radovy obcan na cenach tovarov ktore sa predrazia v dosledku zvysenia ceny dovozu
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Zajtra bude horšie

Príspevok od používateľa jalabert »

Zajtra bude v Bratislave ešte horšie
http://natankuj.sme.sk/diskusie/1617958 ... ionov.html

Dúfam, že tá čvarga červená, ktorá vybrala najdrahšiu (áno najdrahšiu a pritom úplne na piču!) ponuku na prevádzku mýta do roka skape.
itstar
Príspevky: 582
Dátum registrácie: 12.10.2007 17:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa itstar »

So štrajkom súhlasím, len tak ďalej :)

V podstate, posledne obdobie "zijem" v chorvatsku, ale tu ked za tie cesty platim (uz neplatim za useky, mam to ako domaci) tak platim za krasne, rovne, cesty, a co je bonus, bez policajtov ...

Tu ? Boze ... Skoda reci ...

Co sa tyka zdrazovania tovarov, silno o tom pochybujem. Tovari sa zdrazovat nebudu, pretoze je bohuzial KRIZA, a vsetci bojuju, ako sa da ... Ked niekto zdrazie, najde sa konkurencia, ktora nezdrazie, a ludia pojdu tam ... Teraz si nebudu moct bohuzial dovolit, zdraziet ...

Doplatia na to kamionisti, alebo zamestnanci, mensie prijmy zarucia bud prepustanie, alebo znizovanie platov ...

Prepustanie kludne moze nastat aj na inych poziciach ako kamionista, moze o pracu prist hocikto vo firme, pretoze vydaje na dopravu budu vysoke ...

Som rad ze som na Slovensku coraz menej, tato republika, stoji za hovno .. Bohuzial, ci budete volit Fica, alebo dzurindu, alebo hocijakeho ineho šaša, nič sa nezmeni, a bude to take iste.

Za mýto mozu bojovat, no neverte tomu ze tie investicie co donho dali, ze teraz ho len tak zastavia ...

i tie strajky nebudu trvat vecne ... A vsetko, ako to byva na slovensku bezne, sa prehltne, a pojde sa dalej ...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

no len neviem, ci len taketo slabe protesty pomozu aby s tym ta cervena zlodejska banda nieco spravila. To by museli kamionisti spravit daco ostrejsie, lebo toto sa tych darmozracov netika akurat na to doplacaju obycajny udia a fico z toho este vyjde ako vytaz, hovedo sproste :3c90:
Uz tu spravili vecie svinstva a nic sa nestalo, takze nejake blokady su im uplne lahostajne...
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných