Stocene km a stk

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
spiner33300
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.05.2013 10:27
Zdieľať na Facebook

Stocene km a stk

Príspevok od používateľa spiner33300 »

Ahojte, stalo sa vam uz niekomu ze nepresli cez stk lebo auto malo stocene km a udaj km na tachometri nebol totozny s udajmi s predchadzajucich stk? Totiz prednedavnom som kupil auto ktore malo podla stranok seka a ko.sk stoceny tachomoter o nieco cez 140tis km. Moze s tym byt nejaky problem pri stk? Mate s tym uz niekto skusenost? Da sa na tachometer nahodit “povodny” resp predpokladany nabeh km? Dakujem :)
Naposledy upravil/-a spiner33300 v 26.12.2017 19:06, upravené celkom 1 krát.
spiner33300
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.05.2013 10:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spiner33300 »

A bude treba aj zmenit nabeh na tachometri alebo to nebudu vobec riesit? :) Ono to stocenie bolo spravene niekedy v roku 2013. A odvtedy uz auto bolo na 2 stk a preslo. Ale pri mojom stasti s tym bude urcite nejaky problem :/
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Problém na STK môže byť vždy, ale určite nie pre čísla z tachometra
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ty si auto kupil v dobrej viere,ako sa pise.Co bolo pred tvojou kupou nech ta netrapi.Ty na STK kilometre do udajov nezapisujes ale technik na STK.A co tam zapisali nie je tvoj problem.Ak sa nebudes stazovat,kazdemu to bude sumafuk kolko mas kilometrov.Ja som mal na jednom veterane asi 6 manualnych tachometrov a potom som zistil preco sa rozpadavaju.Samozrejme na kazdom ine cisla.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

to by nepreslo 90% dieslov cez stk.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

Stk netrápi aký je kilometrický rozdiel medzi jednotlivými kontrolami. Im len zadáš počet KM a viac sa nerieši.
Jediné čo sa stane je že na rôznych portáloch zaoberajúcich sa KM od kontroly po kontrolu upozorní hláškou: toto vozidlo MÔŽE mať stočené kilometre a pod hlášky.
Dôležité je to slovko "môže" viď môj prípad: tachometer sa pokazil pri hodnote 200 000 - výmena za nový s nulovým stavom. Zato nemám prejsť STK ??? Hlúposť... môže byť x podobných prípadov.
To písanie km pri kontrole je len pomôcka pri odhalovaní stočených km pre potencionálneho budúceho zákazníka. Ničoho sa neobávaj.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zaujimave a prijemne.

STK sa nestara o tvoje kilometre, ani kolko si ich mal na predchadzajucej alebo este predoslej kontrole. Chlapcom je to uplne jedno.

Tak ako zaznelo, hadam aj 50% dieslikov by na Slovensku nepreslo :)
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných