Ste za zlepšenie vyhľadávania na fóre?

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

47
96%
2
4%
 
Celkom hlasov: 49

duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duro8 »

Ja by som bol ochotný a myslím, že aj viacery..........
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Do Vianoc máte čo robiť. Budúcoročných...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

jaaaj lol konecne citam nieco nove.no cicmanec a ty tu mucis ludi ze nehladal si?sam vidis ze v tom je chaos.---Súčasne príspevky by sa tiež museli podkaterizovat postupne......čo už?!---- naco nech budu ako su.strata casu.aj tak 80 percent ludi do troch dni zabudne co sa riesilo.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

seven549 napísal:cicmanec a ty tu mucis ludi ze nehladal si?
Mučím? Všade na každom fóre je to normálne, na väčšine je za viacnásobné porušenie BAN! A nás oni nemučia tým, že musíme dokola to isté nielen čítať, ale chcú, aby sme to aj dokola písali?!
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

jasne vyhladavanie je na riť na tejto stranke, musiš zajsť radšej na google a tam si to vygooglit, :2f93:
chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

Hľadanie na akomkoľvek fóre nie je nikdy extra jednoduché. Väčšina ľudí sa rozčuľuje vždy, keď predmet hľadania nie je hneď v prvom výsledku a najlepšie hneď v názve témy :d :D
Takže súhlas s mhlavatým. A z toho potom vyplývajúci súhlas s Rudolfom!
Pravdu díš, Rudolfe! :d :D
mhnat
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 12.04.2009 13:50
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhnat »

No nečítal som túto tému dôkladne, ale môj názor je: keď že všetky autá fungujú na rovnakom princípe zmeniť témy z škoda ,ford ,BMW neštartuje,nebrzdí, nechladí...
Na témy brzdy všetky značky,prehrieva sa deto atď. tým by sa mali témy preriediť.
Ponechať by sa mali špeciálne témy ,ktoré
nie sú bežné.

No a teraz ma zvozíte pod čiernu zem. Že?
MERCEDES C 180 kompressor 2006/ b
TOYOTA VERSO 2015/1,8 b
IVECO DAILY 1997/ d
http://dobreterasy.sk
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja vidím vec dosť podobne ako cico.Treba sa sto krát opýtať na vypínač turba,len treba sto ochotných ktorý jedno a to samé po stý raz vysvetlia.Alebo niekto predpokladá že pomáhať,lúštiť akúsi zostavu písmen čo často odzadu dáva väčší zmysel ako odpredu je platená funkcia ? No nie je.Ani žiadna povinnosť nie je.Je iba ochota pomôcť,siahnuť často pre údaj,obrázok,parameter,vyhladať to a ono.Nájsť si čas porozmýšlať a dať použitelnú radu.Tiež odpovedať na nikdy neprestávajúce ss správy a maily. Ja to vidím ako že ste páni už tak hnilý,že vám bude treba osobne doručiť radu,pozrieť pod kapotu,nie že pripomenúť že tu sú kilometre niekoho snahy už napísané a zaarchivované.Ja viem že sa všetci ponáhlate niekam a nemáte čas.Bože,taký archaizmus,dnes čítať,katastrofa dokonca pár slov napísať. Stískať shift lebo veta začína velkým písmenom a malo (mohlo) by to znamenať že aj nová myšlienka.Bože tolko energie,už som mohol dávno sedieť na pive,ba dokonca riešiť ešte aj od toho niečo dôležitejšie.No ja to vidím úplne inak ako tých 99% hlasujúcich a pokojne znova napíšem,že hnilejší už byť nemôžete.Ale sú aj medzi vami ludia čo chcú niečo vedieť a riešia to ozaj elegantne,je radosť si vymeniť s nimi poznatky cez ss.Ak chcete fórum zlepšiť,píšte zrozumitelné a jasné otázky,vy čo radíte píšte ak máte čo k téme,nech sa tí čo nemajú čas hladať nemusia prehrízať cez balast blbostí.Ak kritizujete že sa treba cez tie koniny prehrýzať k niečomu čo je použitelné,nepíšte koniny.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..chlapci...,pripada mi tato tema ako film zo zanru...comedy-psycho-horror...
chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

Veď vravím. Za poslednými dvoma príspevkami už len Amen.
Škoda, že kraj Detviansky aj Novozámocký mám dosť od ruky, s vami by sa dalo na to pivo vyraziť :d :D
smartivan
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 30.07.2009 22:17
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smartivan »

Denne som na fóre, čítam témy len tie ktoré ma zaujímajú. Ale keď si potrebujem niekde nájsť to čo už som si čítal ale neviem kedy tak to je problém. Dalo by sa tomu veľmi jednoducho predísť. Tak ako si dávam do zápisníka inzeráty čo ma zaujímajú tak by mohla pribudnúť ikona môj zápisník v témach. A keď je nejaká téma alebo problém pre niekoho zaujímavý tak by mal možnosť si tú tému uložiť do svojho zápisníka. Tým by mu vznikal šuplík zo svojimi témami. Bol by to veľký problém??
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Možno ani nie, ale táto funkcie je už aj v tvojom prehliadači pod klávesovou skratkou Ctrl+D... :-)
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..chocho..,starec...,nie sme este tak stary....,vies co...?Vytrieskame to tu rad za radom,ze vygrcaju aj karamelky,ktore zozrali na skolskom vylete pred desiatimi rokmi...Co povies...?
smartivan
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 30.07.2009 22:17
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa smartivan »

cicmanec napísal:Možno ani nie, ale táto funkcie je už aj v tvojom prehliadači pod klávesovou skratkou Ctrl+D... :-)
To viem , ale pohodlnejšie by to bolo na fóre. Ja mám tých mojich záložiek kvantum :-(
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Určite nie viac ako ja :-) Treba si ich len rozumne pomenovať a zatriediť. A používať normálny prehliadač, ktorý v nich umožňuje vyhľadávať...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných