STD Donivo - Vaše skúsenosti

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nikosk
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 15.08.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

STD Donivo - Vaše skúsenosti

Príspevok od používateľa nikosk »

Prajem pekny deň všetkým,
rád by som Vás poprosil o nejaké reálne rady a skúsenosti s prácou v tejto firme lebo od každého sa dozviem niečo iné tak poprosím naozaj hlavne tých čo majú skúsenosti s prácou v tejto firme. Dôvod-chceme ist s kamarátom spolu jazdit ,ale do dvojky on je s praxou ja žiaľ bez praxe.
Za príspevky Vám vopred všetkým dakujem.[/u]
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Pozri fórum na stránke profivodic.sk

Tak napr.: http://www.profivodic.sk/node/557
Naposledy upravil/-a Ogi11 v 29.11.2011 12:43, upravené celkom 1 krát.
fernet0071
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06.09.2012 21:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fernet0071 »

STD Donivo je na zaciatok firma. Schvalne som nepovedal ani dobra ani zla. Ak to chces robit pre peniaze plat ti pride na cas a na nase pomeri slusny. Musis absolvovat skolenie u nich na firme a hor sa na cesty... Technicky stav vozidiel slusny. Len sa nedaj nahovorit na zolika
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

donivo najnovsie preplaca aj vodicaky a vsetko okolo toho co som videl aktualny inzerat bohvie ake su podmienky asi maju malo vodicov :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
lukasV12
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 18.04.2011 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasV12 »

Donivo preplacalo vodicaky aj pred casom, ale myslim ze to bolo na cas pozastavane. Takze sa to opat obnovilo...Musis im podpisat ze tam nejaku dobu zostanes zamestnany alebo pri odchode si ten vodicak preplatis.
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

Donivo je fajn firma na začatie..ja som ju považoval za odrazový mostík, spravil som si u nich Ečko a KKV, z druhej výplaty vyplatil a hájde het do lepšieho :D

Výhody
-stabilný plat máš, robota je tiež
-autá majú servis a sú v kope, každé má klímu a vačšina su automaty
-možnosť začať zarábať aj ked nemáš na vodičák a skúsenosti
-trasy podla schopností,začneme na 100% a pomaly zvyšujeme tempo..čo na tom že kamion ma 60kmh priemerku..rezervy su max hodinka dve..

Nevýhody
-turnusy - min 31dní alebo do nekončna..pokial sa nenahlásiš vopred domov tak ta proste nestiahnu.stiahnutie na presný dátum sa mi nepodarilo ani raz..vždy to natiahli ešte s dačím (podla doniva su to klasicke turnusy pre kamiony..ja som robil v zahr turnus 2t a 1t doma alebo 3t a 2t doma

-dispečing- niektorý sú fajn, niektorý su blbci a vedia len kritizovať
-trasy- do takých prdelí ako ma posielalo donivo som s inou firmou nejazdil..napr rumunsko, alebo centrum mesta firenze v taliansku (vsade zakaz nakladnych a velmi tesné uličky..dodnes nezabudnem jak motorky odsúvali aby spravili 10cm miesta..)
-plat- od km, na sk pomery fajn, na všeobecné mizeria..stačí ist len vedla do rakúšanov, alebo do lepšej slovenskej firmy a máš cca 2x tolko

-magnet- oficialna politika firmy hovorí že nepoužívať..realita je trošku iná, ale ked odmietneš tak ti možu políbit prd.. neprotestujú, oni ta len ponúkajú mimo záznam
AutoSpecial.top
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný