Sťažnosť na admina

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

murox
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04.11.2006 08:18
Zdieľať na Facebook

Sťažnosť na admina

Príspevok od používateľa murox »

Pred časom som surne potreboval predať moje auto tak som zo dva try krat ho umiestnil na novo vzapeti som dostal od vas vyhražnu spravu o nemožnosti takehoto môjho konania.Moja otazka znie ci na kazdeho mate rovmaky meter alebo uz ste ako nasi poslanci :vsetci su si rovny ale niektory su si rovnejsi ? jedna sa o tento pripad ktory už sledujem snad niekolko tyždnou a vsetko je akoze v poriadku.Opel Ascona 2.0i GT
13.06.2008 12:57:14
Sedan


1 zobr.
21.000 Sk


Trnavský kraj, r.v.: 1988, 85kW, P, M5, Benzín, 4 dv.(5-miestne), 250000 km, Šedá tm. metalíza, El. zrkadlá, Rádio/MC, Vyhrievané zrkadlá, Hmlovky, Strešné okno, Garážované, Nikdy búrané ...
peter121
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 23.01.2008 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter121 »

mal si auto zaradené v správnej kategórii? mal si ho umiestnené iba jeden krát? ak áno tak to je chyba admina, ale pochybujem že by niekomu rušil inzerát len tak pre nič
murox
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04.11.2006 08:18
Zdieľať na Facebook

odpoved

Príspevok od používateľa murox »

no tak ako som uviedol v sťažnosti try krat som ho na novo zaradil ako novy inzerat s tym že som ho najprv vymazal a hned na to som ho na novo inzeroval.Na to ma admin upozornil že je to proti pravidlam a môze mi zabranit zadavať nove inzeraty ! a teraz uzdlhsie sledujem ten opel na ktory poukazujem (nie bonzujem) ze aky ma admin meter ak niekomu sa to prepecie a inemu nie ! ibaže by to bolo Adminove auto ? :D
murox
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04.11.2006 08:18
Zdieľať na Facebook

vyzva

Príspevok od používateľa murox »

haloo kuk Admin,ja som chcel od vas reakciu a nie aby vas predbehol Peter121 :!:
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ty si napísal že si tam umiestnil auto 2 - 3 krát, čo znamená duplikovaný inzerát, potom si to nejako prekrutil že si ho len obnovoval, ale tu bolo jasne pisane že aj toto bude proti pravidlam !!! Neviem prečo ked ja si chcem pozrieť každý den inzeráty čo pribudli tak pozerám stále tie isté, čo som videl aj včera aj predtým den dva, stále s čerstvým dátumom. Potom miesto 5 minut som tu 20min a zrovna kôli takým chumajom ako si ty !!! Bez urážky
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Zdravim !

vzdy odpovedam skoro okamzite, ale momentalne som mimo SR a to je dovod preco meskam...co sa tyka tvojej otazky ci mame na kazdeho rovnaky meter tak odpovedat mozem len ANO, rovnaky meter je u nas pre kazdeho a boli by sme aj moc radi, keby sa ludia tymto aj riadili...pokial nastane situacia, ktora nastala aj u teba, kazdy takyto nas uzivatel dostane e-mail v tom istom zneni ako ty... a teraz sa dostavame k tomu ako takyto uzivatelia reaguju. Clovek, ktory dostane upozornenie a vidi, ze je nejakym sposobom opodstatnene, tak sa nim nasledovne aj riadi. Ja sa ta ale chcem spytat co s takymi ludmi, ktori si dane upozornenie precitaju a aj tak dalej pokracuju v tom na co boli upozorneni, ze sa nema?????
je viacero sposobov ako mozeme postupovat a urcite aj budeme, mame zoznam tych, ktory sa nevedia poucit a danu vec opakuju stale dookola a velmi dobre vieme, ze to nasledne prekaza nasim navstevnikom, tak ako to spomenul ivko1... ja si rad vypocujem tvoj nazor, co by si s tymito porusovatelmi pravidiel urobil....

a k danemu vozidlu, ktore sledujes, mozno ta sklamem ale nie je adminove, ten kto pravidla vytvara a chce aby sa dodrzo\iavali sa mini musi ako prvy riadit...
a tvoje sledovanie nepovazujem za ziadny "bonz", denne dostavame takychto "bonzov" niekolko a nie len ohladom zdvojenych inzeratov, ale aj inzeratov s falosnymi udajmi a neexistujucimi cislami atd. a sme radi, ze nasi uzivatelia nam aj tymto sposobom pomahaju udrziavat nasu databazu inzeratov, lebo pri mnozstve 68tisic inzeratov nam naozaj veci ujst mozu ,co mi da za pravdu asi kazdy kto si to vie predstavit...
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní