SSang Yong Musso, alebo iné? + Leasing

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
zmijo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.01.2008 00:28
Zdieľať na Facebook

Re: SSang Yong Musso, alebo iné? + Leasing

Príspevok od používateľa zmijo »

... ešte by ma zaujímalo, či vie niekto niečo o vozidlách typu H - Galloper, 7 miestne, diesel, myslím 2,5 TD. Dakujem.
cubo02
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 18.01.2008 15:01
Zdieľať na Facebook

Re: SSang Yong Musso, alebo iné? + Leasing

Príspevok od používateľa cubo02 »

no tak podla toho co si pisal by som SY Musso urcite nekupoval lebo je to viac-menej exot na nasich cestach tym padom diely zozenies tazsie a ked mas rodinu je blbe cakat bez auta na nejake diely ktore dlho chodia a este aj vela stoja....taktiez nemam skusenost s Mussom ale nepocul som nic dobre o tom vozidle ....Galloper je zo spoluprace s Mitsubishi to je trochu na zvazenie lebo Mitsu uz teda so stavanim SUV ma skusenosti riadne....ale bal by som sa moj nazor je ze korei sa trba vyhnut.... dalsia vec ked jazdis tak menej preco chces diesel? jedna vec je to ze auto s real kilometrami asi tazko najdes.. tak ci tak rataj s vymenou filtrou, rozvodou..a to je u dieslu o dost vacsia investicia ako pri benzine....a ked jazdis len okolo 25 tis. rocne...ak chces vediet moj nazor Toyota RAV4 robi sa to len v benzine ale ak chces mat pokoj so servisom co ked mas rodinu myslim si ze urcite tak kup Toyotu .....a do benzinu mozes aj plyn buchnut .... moznosti je vela len urcite zvaz.... ci urcite diesel ... a ja by som povedal ze urcite nie koreu.... tie statistiky a prieskumy sa nerobia len pre zabavu.... drzim palce...
jancooo
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 25.10.2007 15:08
Zdieľať na Facebook

Re: SSang Yong Musso, alebo iné? + Leasing

Príspevok od používateľa jancooo »

opravim ta: Toyota RAV4 sa vyraba aj s dieselovym motorom !!! :39:
zmijo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.01.2008 00:28
Zdieľať na Facebook

SSang Yong Musso, alebo iné? + Leasing

Príspevok od používateľa zmijo »

Zdravím, chcel by som sa touto cestou poradit s niekym skúseným. Z ponuky, napríklad aj na tejto stránke, som si vybral vozidlo SSang Yong Musso, v obstarávacej cene cca 220 000 sk. Vedel by mi niekto poradiť, akú akontáciu pri vozidlách tohoto typu leasingovky spravidla vyžadujú? Taktiež by ma zaujímalo, v akých cenových reláciach sa pohybujú náradné diely, aká je ich dostupnosť na našom trhu, v neposlednom rade ma zaujíma spotreba, "kazivosť" a podobne. Priznávam, že toto vozidlo ma zaujalo predovšetkým vzhladom na deklarovaný motor z MB, čo si myslím, by mohla byť nejaká garancia kvality. Jednoducho povedané, hladal som vozidlo aj na zlé cesty, v hodnote do cca 220 000 sk, s možnosťou leasingu, niečo trochu ťažké, nie moc jazdené (170 000 km a viac), no hlavne, zároven vzhladom na rodinu bezpečné. Ročne najazdím asi len 25 000 km. Po prípade, vedeli by ste mi doporučiť nejaké také vozítko, ktoré splna moje kritéria a má k tomu velký batožinový priestor? Vopred dakujem za reakcie.
minoKE
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 22.04.2007 21:57
Zdieľať na Facebook

Re: SSang Yong Musso, alebo iné? + Leasing

Príspevok od používateľa minoKE »

ZDRAVIM. Som majitelom tohto auta 2,9 hlad.D rok v 1997. v automate.- zatial ziaden problem nemam. spotreba je zhruba medzi 10-11,5 l.Auto je velmi pohodlne a priestranne. Co sa tyka nahradnych dielov tak sa daju objednat z Ciech ak ich nezozenies na Slovensku. Motor Mercedes takze zozenies vsetko. Pre zaujimavost do motora ide 9,5litra motoroveho oleja a do aut. prevodovky detto. Mal som viacero terennych aut a toto je urcite najpohodlnejsie. Co sa tyka jazdy v terene nic moc-lahky teren bez problemov. Auto som kupoval hlavne kvoli rodine a hlavne som chcel automat kvoli mangelke. Myslim ze za 130tis. by som podobne auto nezohnal. Mozno niekoho pobavim ale tesim sa stale ked si do neho sadam- dufam ze bude fachcit aj najdalej bez problemov. KUPU AUTA NELUTUJEM
janik1300cm3
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 24.08.2006 22:42
Zdieľať na Facebook

Re: SSang Yong Musso, alebo iné? + Leasing

Príspevok od používateľa janik1300cm3 »

Ja sa tiez priklanam k Toyotke Robyli sa aj diesle D4D ale radseej by som benzin a Toyota urcite nema Spotrebu 11Litrov benzinu pokial to neni 2,5Benzin A Automat... :38:
cubo02
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 18.01.2008 15:01
Zdieľať na Facebook

Re: SSang Yong Musso, alebo iné? + Leasing

Príspevok od používateľa cubo02 »

vieeem, ale myslel som starsie RAV-ky cca rok vyroby 1998 a myslim ze diesel zacali do RAV davat az 2000...nie? myslim,.... neviem...
Robie20
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:02
Zdieľať na Facebook

Re: SSang Yong Musso, alebo iné? + Leasing

Príspevok od používateľa Robie20 »

kludne pozri darex stranku jeden tam teraz fesak je v kosiciach
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: cicmanec842 a 16 neregistrovaných