ŠPZ

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

petrovip
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.10.2008 11:33
Zdieľať na Facebook

ŠPZ

Príspevok od používateľa petrovip »

ako zmenim v inzerate SPZ? Tusim je to na tvrdo. A nemyslelo sa na to, ze ked stratim SPZ tak musim ziadat o novu. A inzerat je stale zobrazeny so starou ŠPZ. Tymto by som chcel aj dalsiu tému otvoriť a to kvalita plastových držiakov špz. Už dva krát som v umyvárke stratil značku, aj tam ostala na zemi, ale treti krat mi vypadla špz na hrboloch a už som ju nenašiel. Myslim, že výrobcom plastovych držiakov by sa náklady na vydanie novej značky mali ZOSOBŇOVAŤ !!!!
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

daj do inzeratu nove fotky s novou spz
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keby si sa na ten držiak pozrel tak by si videl, že tie plastové zobáčiky veľa nevydržia a obojstranná páska rozmerov EČ bude stáť asi 50 halierov...
petrovip
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.10.2008 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petrovip »

patko1 napísal:daj do inzeratu nove fotky s novou spz
si vychytal......ale v popise inzeratu zostane aj tak stara SPZ.
Crossway
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 12.04.2010 22:14
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Crossway »

Cicmenec:Ale vo vyhláške je to,že SPZ musí byť umiestnená v držiakoch.Zaujímavé je ,že vozy Slavak Lines BA cca. 125 novších vozov má SPZ len prinitované. :41c2:
petrovip
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.10.2008 11:33
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa petrovip »

cicmanec napísal:Keby si sa na ten držiak pozrel tak by si videl, že tie plastové zobáčiky veľa nevydržia a obojstranná páska rozmerov EČ bude stáť asi 50 halierov...
ty plastovy zobacik, keby takto umiernene vsetci reagovali, .....tak by ludstvo pilo vodu z ruky.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

existuje viac druhov ramikov a netreba si vyberat podla toho ktory je viac pochromovany a ligotavy ale podla toho ako drzi v nom evč
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

...tak toto je vážna téma :41c2: :300f:
petrovip
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.10.2008 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petrovip »

dotynka napísal:...tak toto je vážna téma :41c2: :300f:
podla mna tiež, určite je dost ludi čo stratili špz.... možno aj stranu proti plastovým držiakom by sme založili :-)),..... ale vážne, kedysi boli prišrobované a vydržali x rokov. Alebo nejaku hromadnu žalobu proti nekvalitnym vyrobcom dajme. Nebudem reagovat na toho čo doporučuje nekupovať chromove, ja som vyberal plastovu a taku čo sa mi zdala najpevnejšia, takže taketo prispevky su o ničom.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

petrovip napísal:
patko1 napísal:daj do inzeratu nove fotky s novou spz
si vychytal......ale v popise inzeratu zostane aj tak stara SPZ.
Tak zmen aj text inzerátu...

K rámikom : treba vybrať taký v ktorom sa EČ dá poriadne zaistiť, a taktiež treba poriadne zaistiť samotný rámik k vozidlu
petrovip
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.10.2008 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petrovip »

ivko1 napisal: Tak zmen aj text inzerátu...

este raz pre menejchápavých : udaj, kolonka SPZ neviem zmenit !!! sa pýtam, ci to niekto vie..... mohl by sa mi ozvat admin, dakujem.
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Re: ŠPZ

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

petrovip napísal:ako zmenim v inzerate SPZ? Tusim je to na tvrdo. A nemyslelo sa na to, ze ked stratim SPZ tak musim ziadat o novu. A inzerat je stale zobrazeny so starou ŠPZ. Tymto by som chcel aj dalsiu tému otvoriť a to kvalita plastových držiakov špz. Už dva krát som v umyvárke stratil značku, aj tam ostala na zemi, ale treti krat mi vypadla špz na hrboloch a už som ju nenašiel. Myslim, že výrobcom plastovych držiakov by sa náklady na vydanie novej značky mali ZOSOBŇOVAŤ !!!!
:40bd: :d :D

Preco chces zmenit SPZ tku v inzerate???

Nechapem!!! Rozumny dovod??? :2f93: :2f93:

Kup si poriadny ramcek na spz a uz ti nikdy nevypadne.

Su aj take!!!

Alebo nalepit spztku silikonom na auto.
petrovip
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.10.2008 11:33
Zdieľať na Facebook

Re: ŠPZ

Príspevok od používateľa petrovip »

PROCHY603 napísal:
petrovip napísal:ako zmenim v inzerate SPZ? Tusim je to na tvrdo. A nemyslelo sa na to, ze ked stratim SPZ tak musim ziadat o novu. A inzerat je stale zobrazeny so starou ŠPZ. Tymto by som chcel aj dalsiu tému otvoriť a to kvalita plastových držiakov špz. Už dva krát som v umyvárke stratil značku, aj tam ostala na zemi, ale treti krat mi vypadla špz na hrboloch a už som ju nenašiel. Myslim, že výrobcom plastovych držiakov by sa náklady na vydanie novej značky mali ZOSOBŇOVAŤ !!!!

Preco chces zmenit SPZ tku v inzerate???

Nechapem!!! Rozumny dovod??? :2f93: :2f93:


Dovod: lebo staru som stratil a musel som si vybaviť novú. To sa stalo počas inzerovania.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

mal som vela aut a vela špz a nikdy som nestratil, a to ze si v umyvarke stratil špz tu nepis, pretoze ak si mal normalny ramik a neposkodeny tak to podla mna nie je mozne. Nie raz som mal pri prepise z neposkodeneho ramiku špz vybrat sam a neprepisoval som jedno auto.
petrovip
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.10.2008 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petrovip »

lakinooo napísal:A koho uz len zaujima tvoje EČ?
pozorujem ze aj teba

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní