Šprint na semaforoch

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ristian6378
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04.11.2015 22:11
Zdieľať na Facebook

Šprint na semaforoch

Príspevok od používateľa ristian6378 »

Zaujímalo by ma koľko z vás sa nechá strhnúť na šprint na semaforoch. Napadlo ma to, lebo napríklad v sobotu večer idem kľudne domov (ešte zastávka na kávu v mc drive), na semafore sa rozsvieti červená tak zastavím. O chvíľu zastaví vedľa mňa chalan s novou RS-kou (Octavia Combi) a kukne sa na mňa a jednoznačne dáva najavo že chce ísť na šprint, aj keď mu muselo byť vopred jasné že so svojím autom nemám najmenšiu šancu. Ale tak večer, pred nami prázdna cesta :d :D Viete ako...a vy ako, kašlete na to alebo idete?
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

to ťa vekom prejde . :40bd: a možno aj nie :d :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

(Oneskorená) puberta? :::
maykoo
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 02.03.2011 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maykoo »

Vyzvu treba prijať ak su na to podmienky len pozor na pomahačov a chráničov aby neboli nablizku.
Nedavno som pred jednymi takymi na drzovku pritlačil do 7000, o chviľu pozrem do späťaku predbehovali cez plnu čiaru, majaky zapnute a už ma zastavovali, hneď prvá otázka - pán vodič ponáhľate sa niekde??? moja odpoveď: v dnešnej dobe sa každy ponáhľa:) skontroloval všetky doklady a pýtam sa na drzovku kvôli čomu ma zastavili a on že je celoslovenska akcia na lekárničky "LOL", ukazal som mu lekárničku, zaželal mi šťastnu cestu a šiel som ďalej.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Mňa nikto nevyzýva na semaforoch a ak padne zelená a rozbehnem sa tak som hneď aj o 50-100m popredu od ostatných.

Ale je to skôr tým že počas toho státia na červenú nedriemem ako určitá skupina vodičov, ktorých musí niekto zozadu upozorniť zatrúbením že už je zelená
carbi
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 28.02.2010 09:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa carbi »

aj ja rad prijmem vyzvu ked sa ma v robote pytaju ci nepotiahnem alebo nepojdem v sobotu...to mi az plamene zo zadku slahaju
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Asi si sa mu pacil.
A na inych chlapov sa nepozeraj nemusia to mat radi.
thomi
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 21.05.2008 09:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thomi »

minule leto som bol pozriet na jeden tunning zraz. Ked som odisiel, na prvej krizovatke zastal vedla mna chalan na Fiate s vyzorom testovacieho auta na doplnky a zvukom odrezanej lesenarskej trubky... Dovtedy turoval motor az som sa obzrel, ci chce na zelenu odletiet. Pohybom auta a pridavanim jasne naznacoval, ze na zelenu odtrhne asfalt a ukaze mi ako mu to ide... Tak som slusne pockal na zelenu a ukazal mu koncovky vyfukov mojej motorky Honda CBR 1100 :300f: Neviem, ci ten asfalt odtrhol, pretoze som ho viac nevidel...
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

to je ale kardinalna sprostost.... :angr: :48:
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Stava sa mi obcas, ze vedla zastane chalanko na kachlovej RS, alebo inom "skvoste" a mysli si, ze moje 4 koncovky a napis AMG su len na okrasu. Vzdy im dam naskok par sekund aby sa tesili, a potom ich ale vzdy vidim uz len v spataku (a boli uz aj motorky)...
Na takychto semaforovych "sprintoch" su 3 typy soferov:
1. Taki, ktori si myslia, ze mam falosne koncovky a napisy a snazia sa silou mocou
2. Taki, ktori si myslia, ze ich 200 kachlovych koni je viac ako mojich 500 benzinovych a 700Nm
3. Taki, ktori vedia ake auto stoji vedla nich a o nic sa nepokusaju...

Viem, ze su aj ovela silnejsie a rychlejsie auta ako W211 E55AMG, ale zatial take vedla mna na semafore nestalo, takze ma zatial nik "neporazil" lol
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

A co dostane vitaz takychto uzitocnych pretekov?
*
Velebnosti idu blejt lol
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Soto, plný súhlas.
Myslím že každý tým čo robí, iba ostatným ukazuje svoju vizitku.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

leonNL napísal:Stava sa mi obcas, ze vedla zastane chalanko na kachlovej RS, alebo inom "skvoste" a mysli si, ze moje 4 koncovky a napis AMG su len na okrasu. Vzdy im dam naskok par sekund aby sa tesili, a potom ich ale vzdy vidim uz len v spataku (a boli uz aj motorky)...
Na takychto semaforovych "sprintoch" su 3 typy soferov:
1. Taki, ktori si myslia, ze mam falosne koncovky a napisy a snazia sa silou mocou
2. Taki, ktori si myslia, ze ich 200 kachlovych koni je viac ako mojich 500 benzinovych a 700Nm
3. Taki, ktori vedia ake auto stoji vedla nich a o nic sa nepokusaju...

Viem, ze su aj ovela silnejsie a rychlejsie auta ako W211 E55AMG, ale zatial take vedla mna na semafore nestalo, takze ma zatial nik "neporazil" lol
Viem napriklad o jednej Fabii ktora ta porazi urcite, a velmi rad ju pustis pred seba lol
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ked ide filmarik a filmuska na fabii, nikto ich nechce obehovat :4090:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

presne tak, a zachvilu ked nam postavia 1300 ci kolko hollywoodov popri cestach tak bude pretekarov ubudat lebo nebude na pokuty tak nebude ani na tuzingy. Mna se.rie len jedno ze to nepomoze bezpecnosti ale casto skor nebezpecnosti premavky kedze uz teraz je plno poser.inkanych soferov co nejdu v obci 50 ale pre istotu 45 a potom si to neviem ani predstavit co bude. A na stopkach istotne budu stat pre istotu 2 minuty aby to stihol stativ zaznamenat a nevadi ze siroko daleko 5km ziadne auto.

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných