Sprej na pneumatiky

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

tomket11 napísal: Naco kupovat vone do auta, naco potahy davat a celkovo... Naco kupovať auto. :zga27:
Užívanie všakovakých vôni, stromčeky, olejčeky, esencie - to nikdy nepochopím. Polovica potravín je deklarovaných ako karcinogénne a ľudia ešte inhalujú všelijaké sr..čky o ktorých nevedia kto ich vyrobil, z čoho, za akých podmeinok, kde. Ak by išlo o pár nádychov, čert to ber, ale poniektorí to vdychujú celé hodiny, každý deň ... a doma aby sa z toho dostali si ešte zapália aromatickú sviečku. Všetko to svinstvo ide do krvi, pritom neviem, či niekto následne na onkológii zisťuje tieto fakty - čo všetko pacient na sebe spáchal. Pochybujem
Auto má byť cítiť AUTOM.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

No jasne autom.. Si pobavil teraz.. :) Myslis tym co sa uvolnuje z jeho plastov, lepidiel, farbiv v latkach a podobne?? To bude urcite cisto prirodna medicina bez karcinogennych vlastnosti.. Uz ked ma to ma zabit, tak nech to aspon nesmrdi.. :41c2:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V aute som nikdy nemal niečo ako vonavku či vonavý stromček a nemám tam smrad.
Trebárs takým čo v aute fajčia nepomôžu ani vonavky
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

bandit97 napísal:...co sa uvolnuje z jeho plastov, lepidiel, farbiv v latkach a podobne...
Jasné - klin sa klinom vybíja ... nestačia tebou spomínané materiály, treba to zaklincovať niečím navyše. Keď do pekla, tak na peknom koni.
Bych chcel vedieť, koľko sa asi tak vylúči z plastov a farieb (v mg) za 10 rokov prevádzky a koľko z hentých voňavých sračiek...možno aj kilo.
Dobrú chuť.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Este je otazne ci to z vonaviek je rovnako "ucinne" ako to ztych plastov.. Potom sa moze porovnavat "gramaz".. Ale to mas jedno.. Volakedy sa kakalo na latrinach a neska mas uz aj v tom s prepacenim, hajzly vonavku.. Teda my mame, u vas mozno nie.. :) aj v pracich praskoch su aromy.. Ci periete v rukach v cistej vode pod lesom v potoku?
Vsetko co je okolo nas v dnesnej modernej dobe je potencialne nebezpecne, tak preco by som sa vyhybal zrovna stromceku v aute, to ozaj neviem... Staci sa prejst mestom za rana a nadychas sa takych specialit z vyfukov a kominov tovarni, ze nejaky vonavy stromcek mozes kludne aj spapat.. :)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Velakrát sa zamýšlam nad tým že dnes každý rieši kedy bola guma vyrobená ako ju udržovať a tak. 25 rokov dozadu som dovliekol domov Trabanta, vznikol z neho traktorček , ktorý zase putoval ďalej. Ostala len zadná náprava z ktorej vznikla vyvážačka na drevo.No a o tej píšem - gumy už vtedy mali 15? 20? rokov (bol to starší model),a ja ich stále fúkam na 4 - 5atm. Vlečka dodnes slúži a vozí drevo, ale určite nikto tie gumy nesprejoval. Jedine ak náš pes tým svojím sprejom. :40bd: :40bd:
Ešte pre Bandita - my latrínu máme a vela domov ju na dedine stále má. Lebo tu nežijú len mladí ale aj starí ludia. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dejwco
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 09.06.2016 10:07
Bydlisko: Pezinok
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dejwco »

Ja som nikdy nestriekal pneumatiky, radsej ich len hadicou ostriekam, ved to netreba. Oni sa tak ci tak zaspinia a ani nemam cas lestit pneumatiky. Ako staram sa o svoje auto ale zase nei az tak moc :-\ :3020:
bumbalak
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 25.03.2017 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bumbalak »

u mna to je zas naopak raz za cas ale to len v lete pneu pretriem pripravkom na pneumatiky, oni sa sice zaspinia ale az casom a aspon na chvilu vyzeraju ao nove nezaberie to ani vela casu a nie je to drahe tak preco nie
marcon
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 27.03.2017 10:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcon »

podla mna je sprej na pneu hlupost aj tak na tom nejakosi daleko nezajdes a je lepsie predsa len mat v kufri rezervu a opravit si to poriadne podla mna by sa aj pri zene niekto zastavil a pomohol jej
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Skoda ze je rec o inom spreji, ale v podstate mas pravdu... :)
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

asi si nevsimol :) ja tiez pouzivam sprej na gumy neviem pride mi to ze raz za cas treba nech sa aspon leskne
guno5
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 22.10.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guno5 »

tiez ho pouzivam a hlavne teda v lete vsak nech aj te kola nejak vyzeraju a celkom to pomaha aj ochranit samotnu pneumatiku a v celku nestoji az tak vela a ani piplacka s nim nie je
matej48
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 28.10.2014 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matej48 »

ci je ozaj k niecomu dobry alebo len skrasli pneu o tom sa da polemizovat ale raz za cas ho streknem na gumy aj ja teda skor ked je aka vacsia ocista celeho auta inak sa s nim moc nezatazujem

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných