Športové auto do 9000€

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
allison
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.09.2016 08:18
Zdieľať na Facebook

Športové auto do 9000€

Príspevok od používateľa allison »

Dobrý deň,
Chcel by som sa opýtať či už ľudí, ktorí vlastnia alebo pochvaľujú nejaké tie menšie “hothatch” poprípade autá menšej triedy ako je Clio RS, Fiesta ST. Vedeli by ste mi poradiť, nejaké z nich a poprípade napísali výhody a nevýhody daného auta? Zvažujem, že by som si niečo také kúpil, lenže neviem sa rozhodnúť. Cena by mala byť + - 9000€. Za každý názor budem vďačný. :3035:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nemám rád malé autá, su nekomfortné

Teraz bola taká téma na PC fore, kde sa riešil aj Swift Sport

Kupec bol správne nadržaný, vychválené auto vo svojej triede v recenziach, vychválené od užívatelov a po skúšobnej jazde sklamanie

Zhodnotené autorom asi tak, že vzhladom na výborné hodnotenie mal asi väčšie očakávania, ale zistil že to je somarina. Nekomfortné, uvrieskané (bol skúšať už verziu kde je 6MT)...

Byť na tvojom mieste, obzriem sa o triedu vyššie, alebo si kúpim nejakú trošku kultovku ako Lexus IS250

Minule som tu odporučil Mazdu 6 GTA 2.5i, nemá to síce bohvieaký výkon - tak akurát (125kW), je to lahké na svoju triedu a povedzme má to primitívnu techniku.
Sedačky budú určite komfortnerjšie ako v športovej nákupnej taške, podvozok bude tiež lepšie žehliť nerovnosti. Budeš v tom mať napríklad aj premiový zvuk od BOSE

A nepotrebuješ na to 9000€, ešte ti aj +-2000€ ostane
martincichy
Príspevky: 5446
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Volvo S60 R, mas tam 300 koni, sedadla komfortne. Prijemna je aj verzia T5.

Alebo honda civic type R, ale to uz je tvrdsie naradie:)

Megane rs, je toho dost.

Vyberat sa da.
pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

clio rs dvojliter atmosfera cca 147kW, bral by som hned, ak by som take auto aspon trochu chcel.
megane tiez super, ak by si chcel trosku vacsie auto, aj vykon je lepsi. Je tu jedno pekne RENAULT MÉGANE RS CUP 300+PS.
Tam by som sa pozrel aj na megane dvojliter turbo benzin, nemusi byt RS a vykon slusny.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mariantutka, uwa0918470784 a 75 neregistrovaných