820 232
inzerátov
Pridať inzerát

spoplatnenie ziskania telefonneho cisla inzerovaneho???

Obsah fóra Auto-moto fórum Témy týkajúce sa Autobazar.EU
Odpovedať Nová téma
<1234>
Autor Správa
Sliedic
VIP člen - Veyron (451)
Sir
Založený: 18 máj 2004
Nabehané: 3 mes 20 dní 5 hod
PríspevokZaslal: 02.04.2014 23:58   
Ja s tým súhlasím. Ak niekto chce kúpiť auto čo i len za 1000 euro, predsa pár eur za pár čísiel ho nezabije. Koľko krát za alkohol a cigarety utratíte viac a tu 50 centov je veľa. Ako už bolo spomenuté, existuje možnosť to obísť cez e-mail a požiadať predávajúceho o telefónný kontakt.

Čiže ja to považujem za veľmi dobrý nápad.

Toyota Avensis II. 2.0 VVTi A/T 433.000km
Citroen C5 II. 2.0 HDi M/T 306.000km
Citovať
greddy7
Nová tvár - Trabanto (5)
Založený: 13 júl 2009
Nabehané: 8 hod 55 min
PríspevokZaslal: 03.04.2014 05:14   
admin napísal:
greddy7 napísal:
vediet toto na zaciatku, VASOM zaciatku, ked ste chodili prosit do vsetkých autobazárov, aby u vas inzerovali, bolo vam jedno kto si sukromne kolko zada inzeratov, ako sa zachovate o par rokov, tak by som vas hnal kade lahsie. Myslite si ze tieto vase samaritanske zmyslania, pomozu tomu o co sa snazite nas tu presvedcit? 90% inzeratov si ten ktorý zaujemca najde aj na inom portali a verte mi, ze to tak stale funguje a aj bude. Nechcem len nadavat, ludia si tu precitaju vela veci, najdu sa veci kde si clovek aj najde nejaku radu... ale to ste naozaj odkazaní na toto o co sa snazite? No nic, idem od tejto temy a v klude si pockam ako s tym nalozite. Nemam pravo rozkazovat vam ako mate riadit portal, ale mam pravo rozhodovat o tom, co si zaplatim, to vy nie.A ak si to myslite, tak mi to tu napiste. Podla toho sa zariadim

wau to by som neveril ze tu stretnem niekoho kto ma zrusil na zaciatku a este sa aj prizna, ano robilo to vela dealerov, mozno aj 50% nas poslalo prec, ale my sme sa nevzdavali. Preco nas ignorovali, to sa nikdy nedozviem, asi si chceli vybudovat vlastny portal a zavideli nam, alebo mozno nepotrebovali dalsiu zdarma reklamu, mali biznisu tolko ze nepotrebovali viacej predavat. Pocitam ze sa situacia zmenila po tych 10 rokoch...

Kde som jednym slovom napisal ze som niekoho zrusil???
Vzdy ste boli u nas vitani mali ste na na branach bazaru reklamu, pamätam na v tedy slecnu Vanekovu ako chodila, vyvolavala co a ako... Teraz som napisal, ze vediet toto ako sa postupom casu budete chovat, tak by som vas v tedy rusil.
To tak isto ako ste nam tu vsetkym napchali tento novy design. Tomu staremu nic nechybalo, tieto vychytavky sa dali naskladat aj do neho, alebo v mobilie? od istej doby sa ine ako novy, z mojeho pohladu o dost horsieho designu s ktorým sa robi uplne na dve veci dokonca ani ked si to clovek stiahne ako aplikaciu, to nestoji za nic. Samozrejme, chcete vyjst v ustrety ludom, snazite sa nieco vylepsovat... Ale preco si myslite ze vzdy je nieco nove aj lepsie? Sa pozrite napr. na auta... Ani zdaleka sa kvalitou nevyrovnaju dnesne tym starsim. Mam pocit, ze sa tiez drzíte niecoho podobného. A nepiste mi o tom ze si mozem,ten stary prekliknut, lebo sa mi stava ze ked si cez Explorer raz omylom kliknem na novy, tak sa mi stary uz neda zobrazit pokial si nevymazem cookies a celu historiu.
Sa tam asi dost nudite...

Co sa tyka modertorov, ine ako reakcie podobne sliedicovi ani neocakavam. Ved ako by to bolo keby prisli o tuto dolezitu funkciu kde maju pravo mazat a blokovat temy a nazory. Zacinam tu mat toho vazne dost
Citovať
Acon
VIP člen - Veyron (389)
Založený: 07 máj 2018
Nabehané: 12 dní 23 hod 23 min
Predmet: Re: Spoplatnenie ukazania cisla inzeranta PríspevokZaslal: 03.04.2014 06:07   
admin napísal:
....
Preco si myslite ze su na smiech ? Su uplne realne a hlavne ta prva, sme totiz naozaj niekde inde a ked ste niekde inde potom od vas vsetci len kradnu, toto je 100% nastroj ako tomu zamedzit a verte ze som tomu venoval viac ako pol roka casu aby som to rozhodnutie spravil. ....

Admin, načo tieto reči. Nalejme si čistého vína, je to obyčajný sprostý buseness. Hodí denne pár 1000 €čok a to stojí za niekoľko nasraných inzerentov. Veď na SK je bežné šklbať spokojných ľudí, tak prečo by mal byť bazareu výnimka. A €čka sa predsa hodia nie? Ale zaobaliť to do akéhosi Ficovsko-ušlachtilého dôvodu je fajn, vždy sa ešte vyprofiluje pár ľudí, čo nato skočia. Osobne tu už neinzerujem práve preto, že úplne rovnako predám auto ak ho dám na akýkoľvek iný bazar zadarmo a kupujúci sa mi dovolá. A to, že mi zavolajú 5x z Áčka ma nikdy nazabilo. Lebo každý, kto kupuje, prejde si všetky weby tak či tak a to auto skrátka nájde.
Citovať
kaskaderTN
Známa tvár - Feldo (64)
Založený: 10 december 2008
Nabehané: 15 dní 7 hod 11 min
PríspevokZaslal: 03.04.2014 07:01   
admin napísal:
kaskaderTN napísal:

btw všetci vaši konkurenti majú tak isto počítadlo zobrazení

Super ze maju, este ak budu mat nasu navstevnost, potom sa mozme konecne zacat pozerat co robit ako oni

V tom prípade mi je záhadou, prečo mám na ba**s.sk viac kliknutí ako tu. Vy máte návštevnosť vysokú aj kvôli fóru. Ja to nezazlievam, sám robím v niečom podobnom, ale korektné by bolo dať inzerentovi možnosť skryť kontakt na základe vlastného uváženie, prípadne to zaviesť pre každý nový inzerát povedzme od 1.4., ale spraviť to bez upozornenia a súhlasu vrátene už existujúcich - zaplatených inzerátov je drzosť, za tým si stojím. Za ďalšie lobizmus zo strany veľkoinzerentov tu smrdí na sto honov.
zmotor
Založený: 26 september 2004
Nabehané: 5 hod 9 min
Predmet: Žijeme na Slovensku! PríspevokZaslal: 03.04.2014 07:03   
Veľmi dobrý JOB pre majiteľa stránky! Stačí si vymyslieť dobrý inzerát a peniažky sa budú iba sypať. Alebo stačí, keď tu nejaký podvodník zavesí podvodný inzerát, treba poslať majiteľovi sms a pošle číslo, ktoré je vymyslené alebo ti to nikto neberie. X takých inzerátov je plný internet aj táto stránka. Čo zostáva oklamanej Slovači? Len to, že sa zmieria s tým, že sú minimálne o 50 centov ľahší - krát xxx žiadateľov o číslo!!! Nuž čo, žijeme na Slovensku. Trocha mi to pripomína "Šmejdov"! Zaplatíš za niečo, čo ti vlastne nepomôže a k ničomu nebude. Myslím, že tadiaľto cesta nevedie! Asi je to začiatok konca pre túto doteraz aj pre mňa obľúbenú stránku! Asi to admin zmaže ale musel som to napísať!
Citovať
myotis
Známa tvár - Feldo (77)
Založený: 27 november 2013
Nabehané: 20 dní 8 hod 13 min
PríspevokZaslal: 03.04.2014 08:39   
Vynikajuca strategia.
Takzvana cista ryza.
V dnesnej dobe neobmedzenych pausalov to bude len tak sypat, ale ocumovaci a spekulanti zostanu.
Citovať
lukas.bubo
Vážený člen - Gallardo (231)
Padrino
Založený: 29 júl 2011
Nabehané: 2 mes 10 dní 20 hod
PríspevokZaslal: 03.04.2014 08:51   
citácia:
Co sa tyka modertorov, ine ako reakcie podobne sliedicovi ani neocakavam. Ved ako by to bolo keby prisli o tuto dolezitu funkciu kde maju pravo mazat a blokovat temy a nazory.

Greddy, poviem Ti za seba
Robim to vo svojom volnom case bez akehokolvek naroku na odmenu, co na niektorych forach je uplne inak. Bavi ma sem chodit, prispievat a citat a ked raz za cas vymazem alebo opravim nejaky prispevok porusujuci pravidla, nijako ma to nezatazi.
Ale ani mi to nedoda pocit dolezitosti alebo nejakej nadludskosti, nemam pocit, ze by som toto v zivote potreboval...
A pokial "funkciu" moderatora robim k spokojnosti prispievatelov na forum a neprejavujem sa tu ako nejaky bachar z vazenia, nevidim dovod, preco by som o nu mal prist, pokial by som zrovna mal na veci tykajuce sa prevadzky inzercie (mimochodom, oddelenej od fora) iny nazor nez admin

Zaroven dodam, ze od debaty o spoplatneni telefonnych cisel sa distancujem, pretoze momentalne ani nepredavam, ani nekupujem a tym padom sa ma to absolutne netyka
Citovať
Dep
Známa tvár - Feldo (68)
Založený: 15 jún 2009
Nabehané: 10 dní 7 hod 0 min
PríspevokZaslal: 03.04.2014 09:02   
otázka pre admina : plánujete aj iné poplatky v budúcnosti ?
BMW E30 316 66kw (r.v. 1983)
Citovať
admin
Nová tvár - Trabanto (15)
Site Admin
Založený: 05 máj 2008
Nabehané: 2 dní 3 hod 34 min
PríspevokZaslal: 03.04.2014 09:55   
Citovať
Sliedic
VIP člen - Veyron (451)
Sir
PríspevokZaslal: 03.04.2014 10:03   
Chcel som to napísať už v tom prvom príspevku, ale potom som to zavrhol. Napíšem to teda teraz, aj keď je už spoplatnenie zrušené. Možno by sa s takým veľkým nepochopením tento nápad nepobil, keby určité percento, alebo plné percento peňazí z tohto spoplatnenia boli venované na charitu. Ale to už je teraz jedno...

Citovať
myotis
Známa tvár - Feldo (77)
Založený: 27 november 2013
Nabehané: 20 dní 8 hod 13 min
PríspevokZaslal: 03.04.2014 10:09   
admin napísal:
http://blog.autobazar.eu/spoplatnenie-zobrazovania-kontaktneho-cisla---zrusene-clanok1210.html

@admin, mozes mi prosim objasnit toto:

kód:
Hlavná priorita bola zabezpečenie ochrany súkromných inzerentov

O aku ochranu sa jedna? Ochranu koho? Preco? Pred kym?
Dakujem.
Citovať
greddy7
Nová tvár - Trabanto (5)
PríspevokZaslal: 03.04.2014 10:31   
Nemam nic proti podporam charít, sem tam podporim aj ja, ale ked si to niekto vyziada a chcem vediet na aku charitu. Ale vy ste o ziadnej charite nic neuvadzali. Takze to beriem momentalne len ako vymysel na vasu obranu. Dakujem za vsetkých, za zrusenie toho XXX napadu a zvitazenie zdravého rozumu.

Tema moderatori, po tolkých rokoch sa nevyjadrujem. Precital som si vela vasich vela krat oprávnených ale vela krat drzich a arogantných nespravodlivých pripomienok.

Rad si tu tiez precitam, ked mam cas prispevky od kazdeho. Ludia si na vas zvykli lebo patrite medzi dovolim si tvrdit najlepsi inzertný portal na auta a preto ma toto gesto uz na vaznost nahnevalo. To nie je nikde, aspon o nicom takom neviem.
Kludne ako pisal Ivko1, dajte moznost volby a nech ked niekdo si nezela, nech si cislo nezverejni. Ale nemozete rozohodovat za vsetkých rovnako.

pekny den.
Citovať
Sliedic
VIP člen - Veyron (451)
Sir
PríspevokZaslal: 03.04.2014 10:51   
Greddy charitu som spomenul ja a nie som moderátor. Takže "na obranu" to nie je komu, lebo nie som vo vedení Autobazar.EU

Citovať
greddy7
Nová tvár - Trabanto (5)
PríspevokZaslal: 03.04.2014 11:23   
O tej charite som dostal uz odpoved aj pred tým mailom od admina na základe mailu ktorý som mu poslal. Uzavrime uz tuto momentálne ukončenú a bezpredmetnu debatu a vašim stále sa navzájom obhajujucimi rečami. Sliedič ty ak chceš rozdávaj si peniaze kam chceš, ked ta nezaujíma kam by to šlo. A ostatných nechaj nech si zo svojimi financiami nakladaju ako oni uznajú za potrebné.
Citovať
Sliedic
VIP člen - Veyron (451)
Sir
PríspevokZaslal: 03.04.2014 11:25   
Pištol pri hlave Ti nedržím...

Greddy, prečítaj si prosím ešte raz 2 moje príspevky v tejto téme a budeš vidieť, že nikoho som do ničoho nenútil, len som si dovolil uviesť nápad s charitou. Ja nemôžem tušiť, že si ešte písal aj adminovi mail.

Citovať
Odpovedať Nová téma
<1234>

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Témy týkajúce sa Autobazar.EU