854 405
inzerátov
Pridať inzerát

SPOPLATNENIE Autobazar.EU

Obsah fóra Auto-moto fórum Témy týkajúce sa Autobazar.EU
Odpovedať Nová téma
<123456
Autor Správa
gnagy
Známa tvár - Feldo (66)
Založený: 19 marec 2016
Nabehané: 14 dní 13 hod 57 min
PríspevokZaslal: 15.02.2018 16:27   
Veď o tom píše pán Hlavatý, že kuriéri dobúchajú, poškodia čo sa dá. To nie je chyba Poliakov. Keď nakupuješ od overeného predajcu, tak je minimálna šanca, že ti odošle chybný diel. Ale neznamená to, že ti nepríde ten diel poškodený, to ale nie je chyba toho predajcu.
mjz
Známa tvár - Feldo (77)
Založený: 06 september 2007
Nabehané: 5 dní 8 hod 12 min
PríspevokZaslal: 15.02.2018 16:53   
ja nehovorim o kurierovi,ale o tych sa drbu nad ranom do polska a po obede mi donesu taky odpad,alebo si ho daju doviest priekupnikom.ved tu od sukromnej osoby zozenies vsetko a aj to odskusas - potreboval som motor na h santa fe 2.0 crdi,tento nepodarok davaju aj do sportage 2002-2008,tucson 2004-2010,carens - kupil som ten skaredny serbel kia carens cele auto za 300e,motor ako hodinky,auto som za par e odhlasil u policajtov,prehodil motor,auto som hodil do srotu,motor som mu dal cely za 700e a to mi ruky bozkaval,robota 200e a este 120e mi dali v zbere srotu,to som este za 100e predal vstrek.cerpadlo a za 300e trysky za 80e alternator auto malo poctivo 140000km - kym prisiel na vymenu motora,ved to ani tam nekupis - ked sa vies starat - aj tu je to ok,len musis nase-srotovisko-smetiska obchadzat.ked som prewboval na scenic - kupil som cele auto za 200e - a postup ten isty.
Legenda - Ford T (2388)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 3 mes 27 dní 17 hod
PríspevokZaslal: 15.02.2018 17:56   
Pokladík ale ty píšeš o nákupoch žgrblavých slovákov,čo do polska vybehnú a nakúpia ten najpodlejší šrot u najpodlejšieho šmelinára aby im mechanici vyskladali nazvlákané autá.Aj v polsku sú taký,akých máme dosť aj my tu,predávajú odpad,chodil som gekdu kedysi prakticky týždenne.poznám to dokonale,je tam všetko od šrotu po krásne veci.Ale čo grbloš kúpy ? Šrot
Mňa štve že si objednám krásny diel,a nejaký magor mi na kopote narazí špičku.Ten debil kuriérsky ani nevie že stojím pri dverách a pozerám ako prehadzuje balíky,len tak lieta všetko.A to robí všade kde zastane.AutoFra šlape perfektne,ale mrzí človeka že oni sa snažia,šlapú ako hodinky,a celý záver akcie doj..be nejaký kuriérsky magor.
Odpovedať Nová téma
<123456

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Témy týkajúce sa Autobazar.EU