823 985
inzerátov
Pridať inzerát

SPOPLATNENIE Autobazar.EU

Obsah fóra Auto-moto fórum Témy týkajúce sa Autobazar.EU
Odpovedať Nová téma
<123456>
Autor Správa
ivko1
Legenda - Ford T (555)
Založený: 02 august 2006
Nabehané: 2 mes 2 dní 14 hod
PríspevokZaslal: 20.03.2014 15:35   
Tu nejde o firmy a ani jeden inzerát zdrama pre bežného smrtelníka, ale o podvodné inzeráty na auto z cudziny za lákavú cenu, ktoré sa množili na každom inzertnom portály.
Tým že sa inzercia spoplatnila, už nie je pre nich jednoduché inzeráť zadať

Trebárs Bazoš máš zadarmo, tam to ošetrili tým že po zadaní tel čísla, ti príde kod, ktorý potrebuješ na to aby si inzerát zadal, je možno že tá SMS je spoplatnená, ale to ma nikdy nenapadlo skúmať
Citovať
***zmazaný člen***
Založený: 01 január 1970
Nabehané: 0 min
PríspevokZaslal: 25.03.2014 21:41   
Nemohlo by byť to denné topovanie aspon o trochu lacnejšie, v prípade pravidelného predajcu aut napr ? 1 euro na den je si myslím dosť ked mám napríklad 7 aut ... neviem no topovať ich by ma stálo dosť
Citovať
ivko1
Legenda - Ford T (555)
PríspevokZaslal: 25.03.2014 23:01   
Ja ked výnimočne niečo hladám tak prvé čo urobím je že preskočím prvé strany tých inzerátov, ktoré su každý den vždy na vrchu, tým že ho ludom pcháš nasilu pred oči tak just nan nebudú reagovať

Ludia v prvom rade pozerajú na cenu, nie či je inzerát prvý
Citovať
Sliedic
VIP člen - Veyron (451)
Sir
Založený: 18 máj 2004
Nabehané: 3 mes 20 dní 5 hod
PríspevokZaslal: 25.03.2014 23:29   
Len doplním Ivka - na cenu a na najazdené kilometre...

Toyota Avensis II. 2.0 VVTi A/T 433.000km
Citroen C5 II. 2.0 HDi M/T 306.000km
Citovať
***zmazaný člen***
PríspevokZaslal: 26.03.2014 18:51   
Neviem, ja mám zas pocit že kím Slovákom nepotlačíš autá rovno pod okno domov si to nevšímnú, ja mám momentálne úplne najlacnejšie ľudové autá s najmenším počtom kilometrov aký je nemám konkurenciu už za takú cenu že som sám skoro v mínuse a ajtak nikto nevolá ide ma poraziť s tých ostatných čo niesu reálne autá ktoré kazia raiting cien a sú to len spamy nakoľko auto je vzdialené tisíce kilometrou malo by to mať svoju kategóriu pretože to niesu naozaj skutočné autá kde človek zavolá a ide sa pozrieť sú len za lacno s veľa háčikmi ...boha
Citovať
rudolfo63
VIP člen - Veyron (459)
Založený: 23 august 2009
Nabehané: 1 mes 21 dní 22 hod
PríspevokZaslal: 26.03.2014 20:04   
mariamvargas...,ty si uz jak moj kocur..,znackujes kazdy kut...
Citovať
ivko1
Legenda - Ford T (555)
PríspevokZaslal: 26.03.2014 20:53   
marianvargas : živiť sa autami dnes už moc nejde, ako tak sa oplatí ak nemusíš platiť dalšiu osobu, ktorá ti tie auta predáva, nemusíš platiť nájom za nejakú plochu.
Áut je ako sračiek a finančná situácia občanov SK zrovna ružová nie je, tak sa tomu moc nečuduj

A čo sa týka toho tlačenia inzerátov pred oči, s tým určite nesúhlasím. Ja si pozriem inzeráty iba čo ma zaujmú, ak ma zaujme ten tvoj tak ti kludne zavolám, ale ak ma nezaujal a ja za dva dni pozerám čo je nové a tie tvoje vidím zasa na vrchu a to isté zopakuje za dalšie dva dni a znovu to isté tak just aj keby som bol pri niektorej tvojej ponuke zo začiatku na vážkach, tak jednoducho ti nezavolám práve preto že tie svoje ponuky nasilu tlačiš dopredu. Lebo ja si chcem pozrieť čo nové pribudlo a nie sa prehrábávať tromi stranami ponúk ktoré som už videl a nezaujali ma !!!
Ja to považujem za zúfalstvo, kedy si predajca myslí že ked bude mať svoje inzeráty vždy prvé že predá viac.

Ja nepoznám hlupáka čo by pozrel len prvé inzeráty, ved ked niekto vyberá auto tak v tom jeho finančnom strope je snád 10-15 ponúk tak si pozrie všetky a tá ktorá ho osloví najviac na tú zavolá.

To máš tak ako ked vojdeš do Okay elektra a hned sa na teba po vstupe zavesí aspon jeden predavač, ktorý ťa prenasleduje celú predajnu a hned ako sa len pri niečom zastavíš už je doterný ako voš...
Ja ked nemám čas sa sám rozhliadnúť, tak idem z obchodu do <> a kúpim si tam kde ma hned nebude otravovať, ked niečo budem chcieť ja si ho nájdem
Citovať
***zmazaný člen***
PríspevokZaslal: 27.03.2014 18:15   
V podstate mas pravdu takto som nad tym nepremýšľal ...
Citovať
uwa0918875004
Založený: 28 september 2017
Nabehané: 9 min
PríspevokZaslal: 28.09.2017 18:55   
prosím Vás ako môžem zaplatiť inzerát? ďakujem
Citovať
***zmazaný člen***
moderátor fóra
PríspevokZaslal: 28.09.2017 19:07   
Ved si zadaj inzerat a na konci ti to presne napise....
Citovať
miroxx
Založený: 10 jún 2009
Nabehané: 5 hod 2 min
PríspevokZaslal: 12.02.2018 09:04   
Ahojte , dlhsie som tu nebol, lebo moje terajsie auticko funguje ale nastal cas na obmenu voz. parku a pri hladani ma neprijemne prekvapilo, ze tu snad uz normalni ludia ani neinzeruju. Sama dovozna firma, auta pomaly len na dovoz ... co sa stalo?
Citovať
kapeda
Nová tvár - Trabanto (9)
Založený: 28 december 2006
Nabehané: 2 dní 16 hod 36 min
PríspevokZaslal: 12.02.2018 22:50   
V podstate nic, bolo to stale tak. Musis pri vyhladavani dat filter, ze take auta nechces zobrazovat, je to v dolnej casti vyhladavaca.
Citovať
mjz
Známa tvár - Feldo (75)
Založený: 06 september 2007
Nabehané: 5 dní 4 hod 20 min
PríspevokZaslal: 15.02.2018 08:12   
vsetko sa vylepsuje a cim je to pre nich lepsie,modersie,je pre nas,zlozitejsie a neprehladne.tie inzeraty su tu o nicom - stale inzeruju tie iste zname kapacity surany TT,NT,BB,ZA,NZ a tam su ceny na hlavu a stale do kola to iste obnovuju,je to tu velmi neprehladne a zavadzajuce,tie ceny 0,1 by som automaticky maza, hned by islo 60% nezmyslov prec,to iste aj autovia je vylepsena a uz je zlozitejsia.najlepsie to ma vychytane amatersky,neprofesionalny bazos - jednoduchy,zadarmo,akurat obsluha bazosa,stoji za staru pani na trhu z hnilými rajcinami,mozno sa to raz naucia,ale tiez to tam okupuju zname kapacity surany,NZ,BB,ZA - to je vtierava plevel,co kazde rano a to iste obnovuje a to stale musis selektovat ich ceny dohodou,alebo 1,preskakovat prve strany najst sukromnu inzerciu,kde sa dozvies diel+cena uz po precitani.dobre to ma bazar.sk,zadarmo,jednoduchy a mozes tam davat inzeratov kolko chces.
Legenda - Ford T (2305)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 3 mes 23 dní 15 hod
PríspevokZaslal: 15.02.2018 08:50   
Čo sa dielu týka,neviem si ani predstaviť že niečo kúpim ani na jednom z tých čo spomínaš.Premrviť sa hlúpostami kde chýbajú najdôležitejšie informácie a ešte za to nebodaj zaplatiť mnohonásobne viac,to ozaj nehrozí.Samé hlúposti,dohodou a za euro a pod.Slováčisko sa nezaprie,má plný regál tej istej veci ale cenu abnormálnu,zjedol by spod seba.Čo potrebujem si luxusne objednám cez AutoFra.Teraz ráno som pinkol objednávku poliakovi na komplet tyčky stabilizátora (nové) na Rovera (cca 20 e.-) tak za to tu nekúpim ani jedinú starú dopredu,idú tam také špecialitkové atypické.Nechápem to celé.Za 15 min. SMS od predajcu že ...posiela.Môžem tu všetkých týchto tak akurát okašlať
Ale niečo vieme aj tu SVK dokonale....dorúbať každú zásielku,kuriérske služby máme na svetovej úrovni,čo väčšia vec,vždy je poškodená.On en debil pri každom odberateľovi prehádže celý objem dodávky kým nájde to moje.A to urobí sto krát ak tam má sto zásielok.Nočná mora,všetko ide ako na drôtiku,kým sa toho nechytí slovenský kuriér
Citovať
mjz
Známa tvár - Feldo (75)
Založený: 06 september 2007
Nabehané: 5 dní 4 hod 20 min
PríspevokZaslal: 15.02.2018 13:11   
ja zas seriem celého poliaka,ja na take vycakavanie nemam cas a co od tade niekto doniesol,som zaplakal,diely dobuchane,krive,atd - co ja vyhadzujem s tade nosia,,ja kupim tu bud od sukromnej osoby,len kar.diely,co su az smiesne ceny-vcera som u nas kupil komplet neposkodeny,bez skrabanca,pekne odpojena elektrika zadny kufor xsara picasso 2005 za 50e,len ho zalozit a nove mam take ceny,ze aj mne je to divne,mam tam chlapca,ja z mojimi zlavami sa ani oblukom nepribl.k jeho cene beriem origo a znackove diely za par e, vcera predna struna tlmica KAYABA 10e xsara picasso 2005 a mam to cez 2 ulice,ak nemam cas na ich rozvoz,teraz dlhodobo marodim,tak mam cas a vidim tu ten srotovy odpad PB a spol - co by mali marodit dlhodobo na hlavu.
<123456>

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Témy týkajúce sa Autobazar.EU