Sobwoofer vypinanie

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Pajo123
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.09.2018 20:11
Zdieľať na Facebook

Sobwoofer vypinanie

Príspevok od používateľa Pajo123 »

Ahojte chcem sa opýtať ako napojiť vypínač na aktívny sobwoofer keďže ho chcem napojiť od zadného repro v kufri mám batériu. Poradte mi ak môžte. A remote spojim s plusom aby sa zapol lenže bude zapnutý vždy a ťahať mi z batérie stavu aj keď motor nepôjde preto by som chcel dať vypínač klasický na plusový kábel je to možné.? Ak áno poraďte. Dakujem
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Relé by pomohlo asi...ale nevieme podrobnosti .
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Aktívny subwoofer zapajas cez poistku priamo na baterku. Co ti bráni kábel potiahnuť tak aby do cesty zaradil vypínač a mal ho tam kde ho chceš mať?
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ten aktivny sub ma HIGH vstup? Teda vstup signalu priamo z reprakov. Alebo budes zapajat cez high-low adapter? Ten teoreticky mozes kupit taky, ktory podla signalu z repra generuje signal pre REM na vystupe, takze ti bude zapinat sub podla toho, ci dane repraky hraju.
Model napr. tento to ma, nazvali to funkcia Auto sense:
https://www.ahifi.cz/hollywood-hlc-4.html

Ale osobne by som to nechcel, dost drahe.
Nepises, ake mas auto. Radsej by som REM tahal normalne od radia, od zapalovaca alebo pozrel, co je dostupne v kufri.

Kabel priamo od baterky s vypinacom ako REM je mozny, ale kde budes mat ten vypinac, v kufri? To ta podla mna nebude bavit. A ak budes tahat kabel niekde na dosah k vodicovi, to uz mozes radsej tahat REM od radia ci zapalovaca. A staci, ze raz to zabudnes vypnut, vybije ti baterku a budes to prerabat hned.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných