snimac otacok klukoveho hriadela

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patreees
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.07.2008 23:55
Zdieľať na Facebook

snimac otacok klukoveho hriadela

Príspevok od používateľa patreees »

Zdravim potrebujem sa spytat ci moze mat vadne cidlo kluk.hriadela za nasledok zvysenu spotrebu paliva..
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

No toto zaujíma aj mňa. Ale nemáš náhodu chybné čidlo vačkového hriadeľa? Pretože,ako mi bolo vysvetlené s chybným snímačom kľukového hriadeľa ani nenaštartuješ. Ináč aké máš auto a motor?
patreees
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.07.2008 23:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patreees »

no vlastne neviem ci to je presne snimac otacok klukoveho hriadela..ale vola sa to snimac otacok motora auto je volskwagen golf 3 1,6GT
Naposledy upravil/-a patreees v 24.01.2011 17:52, upravené celkom 1 krát.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

patreees napísal:
cicmanec napísal:Myslím, že s týmto nickom sa tu nestretávame naposledy... :41c2:
no ja dufam ze hej :d :D
Cicmanec sa nemýlil... Ved si kúpil AR 156 , kde si nabral Golfa , ktorý s tou motorizáciou ani neexistuje, nabudúce ked budeš potrebovať radu, tak typ auta opíš z TP, samolepiace písmenká na zadnom kufri často klamú...
Snímač kluky nemá vplyv na spotrebu, ale vzhladom na to že máš GT tak tomu bude zodpovedať stav motora.
Vymeniť vzduch. filter, sviečky, otestovať katalyzátor a uvidíš
patreees
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.07.2008 23:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patreees »

ivko1 napísal:
patreees napísal:
cicmanec napísal:Myslím, že s týmto nickom sa tu nestretávame naposledy... :41c2:
no ja dufam ze hej :d :D
Cicmanec sa nemýlil... Ved si kúpil AR 156 , kde si nabral Golfa , ktorý s tou motorizáciou ani neexistuje, nabudúce ked budeš potrebovať radu, tak typ auta opíš z TP, samolepiace písmenká na zadnom kufri často klamú...
Snímač kluky nemá vplyv na spotrebu, ale vzhladom na to že máš GT tak tomu bude zodpovedať stav motora.
Vymeniť vzduch. filter, sviečky, otestovať katalyzátor a uvidíš
a kto povedal ze nemam alfu???HMM??? a kde je pisane ze sa pytam na mojho golfa??
patreees
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.07.2008 23:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patreees »

a este nieco k tebe ivko1 si myslis ze si najmudrejsi ked si taky macher tak by si mal vediet ze snimac otacok ti snima polohu kluk hriadela podla toho ti davkuje palivo a ked to mas zblbnute tak auto niekedy startuje niekedy zas nie zdochina atd...a ked to mas zblbnute tak ti dava stale inu davku...a uz len k tomu aby si bol v obraze na tom golfe bola spotreba predtym ako odislo cidlo 7.8 podla palubneho pocitaca a teraz je 10L a jazdi na tom len jeden a tyn isty chalan to len aby si bol v obraze s tymi tvojimi dristami. :3035:
mr.xyx
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 06.10.2010 17:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mr.xyx »

patreees napísal:a este nieco k tebe ivko1 si myslis ze si najmudrejsi ked si taky macher tak by si mal vediet ze snimac otacok ti snima polohu kluk hriadela podla toho ti davkuje palivo a ked to mas zblbnute tak auto niekedy startuje niekedy zas nie zdochina atd...a ked to mas zblbnute tak ti dava stale inu davku...a uz len k tomu aby si bol v obraze na tom golfe bola spotreba predtym ako odislo cidlo 7.8 podla palubneho pocitaca a teraz je 10L a jazdi na tom len jeden a tyn isty chalan to len aby si bol v obraze s tymi tvojimi dristami. :3035:
Tak ked vsetko vies, naco sa pytas?
patreees
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.07.2008 23:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patreees »

ja som sa chcel vediet ci je este daka ina moznost
kmay
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 29.09.2006 18:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kmay »

lakinooo napísal:
patreees napísal:a este nieco k tebe ivko1 si myslis ze si najmudrejsi ked si taky macher tak by si mal vediet ze snimac otacok ti snima polohu kluk hriadela podla toho ti davkuje palivo a ked to mas zblbnute tak auto niekedy startuje niekedy zas nie zdochina atd...a ked to mas zblbnute tak ti dava stale inu davku...a uz len k tomu aby si bol v obraze na tom golfe bola spotreba predtym ako odislo cidlo 7.8 podla palubneho pocitaca a teraz je 10L a jazdi na tom len jeden a tyn isty chalan to len aby si bol v obraze s tymi tvojimi dristami. :3035:
Ako moze cidlo zblbnut???? Co to tu trepes za somariny??? Cidlo bud ide, alebo nejde. Ak by bolo zle ani nenastartujes.
presne tak ked je toto čidlo blbe nenaštartuješ,
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

lakinooo napísal:
patreees napísal:a este nieco k tebe ivko1 si myslis ze si najmudrejsi ked si taky macher tak by si mal vediet ze snimac otacok ti snima polohu kluk hriadela podla toho ti davkuje palivo a ked to mas zblbnute tak auto niekedy startuje niekedy zas nie zdochina atd...a ked to mas zblbnute tak ti dava stale inu davku...a uz len k tomu aby si bol v obraze na tom golfe bola spotreba predtym ako odislo cidlo 7.8 podla palubneho pocitaca a teraz je 10L a jazdi na tom len jeden a tyn isty chalan to len aby si bol v obraze s tymi tvojimi dristami. :3035:
Ako moze cidlo zblbnut???? Co to tu trepes za somariny??? Cidlo bud ide, alebo nejde. Ak by bolo zle ani nenastartujes.
Zaplať pánboh si to napísal Ty,už som si chcel obúchať hlavu o monitor čo tu niektorí produkujú za koniny.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

patreees napísal:a kto povedal ze nemam alfu???HMM??? a kde je pisane ze sa pytam na mojho golfa??
Presne tu : príspevok z 24 január 2011 16:51
patreees napísal:no vlastne neviem ci to je presne snimac otacok klukoveho hriadela..ale vola sa to snimac otacok motora auto je volskwagen golf 3 1,6GT
Sám si serieš do vlastných úst... A to nie len ohladom tohto príspevku
andro1
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 02.11.2008 14:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andro1 »

Mal som zle cidlo otacok na kluke..bola popraskana izolacia hned na vstupe do samotneho cidla, skratovalo...obcas islo obcas nie..cidlo otacok moze byt aj na vacke..no neviem ako golf..
jojo88
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 26.06.2007 18:31
Zdieľať na Facebook

re

Príspevok od používateľa jojo88 »

ked uz sme pri tych smimacoch ci cidlach, treba ich preventivne vymenit, alebo cakat kym nenastartujem ??? mam 180000km renault laguna,
dakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pre boha živého,zlé čidlo kľuky je MRTVY MOTOR. To čo tu splietate za nezmysli ?!
jojo88
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 26.06.2007 18:31
Zdieľať na Facebook

re

Príspevok od používateľa jojo88 »

tak nam to objasni vsetkym aby sme vedeli....nie napisat ,,pre boha ,,
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 60 neregistrovaných