Smerovky

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gsilvi
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 15.04.2010 15:03
Zdieľať na Facebook

Smerovky

Príspevok od používateľa gsilvi »

Ahoj, a prosím, nesmejte sa. :3906:
neviem sa technický správne vyjadriť, ale chcela by som vedieť, ako vyhľadať zadné smerovky na auto, ktoré sú tvorené radom LED svetiel, ktoré postupne sa rozsvietia a blikajú? Skúšam hocičo, ale google mi nerozumie a ja ich neviem nájsť. :-\
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zacal by som typom auta, v dalsom predpokladam ze led svetla sa nemenia jednoducho a lacno, ako trapne vlaknove ziarovky, za tento luxus si luxusne priplatis tipujem... :4012:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

dynamic turn lights/signals
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

:2f93: Ďaľší tuzing...kolotoče a strelnice - lehký prúmysl český....A možno že sa mýlim tak sorry :-\ :300f:
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

bajo777 napísal: predpokladam ze led svetla sa nemenia jednoducho a lacno, ako trapne vlaknove ziarovky, za tento luxus si luxusne priplatis tipujem.

Netreba byť na ňu taký prísny.
Vyzerá že má auto, kde už ten smerovkový LED pásik je od výroby namontovaný, takže bude stačiť keď si kúpi medzikus medzi pripojovací el.kábel a zásuvku v združenom svetle.
A to vôbec nemusí byť prenikavo drahé.
Mňa teda také veci netrápia, ale predpokladám že keď navštívi alebo zavolá nejakému predajcovi tuningových somarín, ten už bude vedieť ku konkrétnemu autu poradiť že čo a ako.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano Laki volakedy sme také veci skladali v pionierskom krúžku. Volalo sa to svetelný had,teda že sa žiarovky rozsvecovali postupne a nie naraz.Len dnes sa to aplikuje na ledky. :40bd:
Inak tuto toho má mrte https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R ... s&_sacat=0
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Určite to nepôjde aplikovať na každé auto, ale videl som kdesi videjko, kde na nejakom Golfe to bolo takto robené.
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní