Smart - výfuk

Diskusia ohľadne vozidiel značky Smart

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

prihlas sa na cesky smart autoclub, a uvidis, ci je problem zohnat ho...

urcite nie..adresa je smart-club.cz

ja som tam tiez..pod tymto nickom..odkial si?
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

skús ebay, našiel som tam aj nové v cene okolo 80 eúr.
137
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 137 »

...nekupuj na smart nic cez e-bay!!!...urcite!!!...

...tu je kontakt na pana z CR, co nam smartakom pomaha - odporucam...serioznost,rychlost,cena.... gregcooler@post.cz
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

137 napísal:...nekupuj na smart nic cez e-bay!!!...urcite!!!...

...tu je kontakt na pana z CR, co nam smartakom pomaha - odporucam...serioznost,rychlost,cena.... gregcooler@post.cz
dôvod, prečo by nemal nič kupovať cez ebay?

ja nakupujem cez internet hromadu vecí, občas sa stane, že niečo je zlé, ale vždy sa mi to podarilo vyreklamovať.
137
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 137 »

...kupovat na smart nieco je obrovsky risk, je to specificke auto - hlavne turbo, tesnenia a motorove diely...vlastna skusenost + je toho plne smart forum....howgh...ty si kupuj co chces...
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

137 napísal:...kupovat na smart nieco je obrovsky risk, je to specificke auto - hlavne turbo, tesnenia a motorove diely...vlastna skusenost + je toho plne smart forum....howgh...ty si kupuj co chces...
každé auto je špecifické auto, každý diel sa dá preveriť.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

137 napísal:...nekupuj na smart nic cez e-bay!!!...urcite!!!...

...tu je kontakt na pana z CR, co nam smartakom pomaha - odporucam...serioznost,rychlost,cena.... gregcooler@post.cz
ano, greg zozenie, ale rovnako si za to zaplatis...myslim, ze som mu jasne povedal, nech sa prihlasi na forum, a tam zozenie..:D..

ale aj ako napisal martin, aj na ebay sa da cosi zohnat...specificke auto je kazde jedno..ked si objednavas veci na smart, tak ti nebudu posielat na audi predsa..a tych modelov zase tolko nie je..

navyse, nepotrva dlho, a budeme smarty robit aj tu na SK..aj s nahradnymi dielmi...
poznam ludi, co to rozbiehaju...ja som objednal diagnostiku, oni budu robit mechanicke prace...a teda pouzivat diagnostiku..samozrejme..malo by to byt v priebehu troch mesiacov a v TT..
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Moje posledné objednávky zo zahraničia:

ebay: predné ramená na moje volvo v 70 2,5 TDI - sada dvoch KOMPLETNÝCH ramien (pravá a ľavá) ma aj s poštovným stála necelých 100 eúr. Na slovensku by som za to nekúpil ani jedno. Vzhľadom na to, po akom tankodrome jazdím - 15-20 cm výmole sú bežné, čap na značkových ramenách by mal asi takú istú životnosť.

allegro: stredná a koncová časť výfuku na peugeot 406 2.0 HDI, so spájacími objímkami a závesnými gumami . teda komplet spájací materiál plus dve tyčky stabilizátora: cena aj s dopravou na slovensko necelých 110 eúr. Je pravda, že výfuk nie je kvalitný, no cena jasne hovorila, že top kvalita to nebude. No 3-4 sezóny si odkrúti v pohode. tyčky sú trw, takže pohoda.

Fakt netuším, prečo by som nemal kupovať cez ebay, či allegro, keď sa to fakt oplatí. Vždy pred objednávkou si s predávajúcim vymením email, aby som mal istotu, eventuálne zvyknem zavolať.

Plechy, prevodovky, agregáty... slovenskí rozoberači nevedia od rozkoše čo pýtať a čudujú sa, že nikto nekupuje... naposledy ma dojal jeden rozoberač z veľkých kapušian. Za prevodovku do starej bravy pýtal 400 eúr s tým, že je to kopa práce a on teraz nemá ĺudí, nemá kto vybrať.... Telefonát do Poľska - poliak bol ochotný prevodovku doviezť priamo ku mne na druhý večer za 170 eúr vrátane dovozu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Smart fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný