Smart Fortwo 1,0 MHD, 2010 - servo seká

Diskusia ohľadne vozidiel značky Smart

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autoshop
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.06.2004 12:34
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Smart Fortwo 1,0 MHD, 2010 - servo seká

Príspevok od používateľa autoshop »

Dobry den
kupil som z Nemecka Smart Fortwo 1,0MHD.2010 a zistil som,ze blbne servo riadenia.Zda sa mi,ze ked bolo teplo,tak to fungovalo a teraz po ochladeni to trha,pri toceni volantu kusok zaberie apotom volant sa tazko otaca.Vie niekto poradit,co s tym,ci to moze byt aj kontaktova zalezitost a vobec,kde sa posilnovac na aute nachadza?
Dakujem za kazdy tip
Peter
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

haha vraj MHD to akoze vazne v nazve ma to vozidlo MHD? To asi aby si vedel cim mas jazdit ked sa pokazi. Pravdepodobne to ma ciste elektroservo cize pogoogli firmy co sa tym zaoberaju a opravuju ich. Este predtym pokukaj rozne fora aj zahranicne ci ma s tym niekto na tom smarte skusenost podobnu ako ty
autoshop
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.06.2004 12:34
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autoshop »

Dakujem za info,ale to by ma napadlo aj bez tvojho prispevku.A ak nevies,MHD znamena micro hybrid drive
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tak ked by ta to napadlo aj bez mojho prispevku tak preco si tak uz neurobil a nevygooglil si to ze ake servo tam je a kde sa nachadza?
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

čo ti práši...na Smarte riešiť servo...svet ide pekne do pr*ele a chlapi stoja za velké h v dnešnej dobe.
marvolo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 23.05.2012 12:46
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marvolo »

marco98 : je sakra velky rozdiel ked servo nemas a ked trha... jedno z toho je o dost neprijemnejsie
Napísať odpoveď

Návrat na "Smart fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní