Slovenske autoservisy

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Lubos01
Príspevky: 700
Dátum registrácie: 25.02.2010 23:47
Bydlisko: Trnava / Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubos01 »

V ba som kazdy tyzden, niekedy aj viac krat, nerobi mi to problem.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

no a este tie vehykle... lebo chlap miluje ople, pezoty a renolty a velmi dobre vie preco :)
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
martin.bolek
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 02.02.2005 00:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin.bolek »

Co sa tyka zakladnej otayky mate pravdu. Na sk sme autosevisy este stale velmi pozadu... Nie vybavenim...ale pristupom k zakaznikovi a k tejto praci ako takej. A to hovorim ako majitel autoservisu.
Co sa tyka pouyivania cinskych diagnostik....ked sa jedna o UNI diagnostiky, typu BOSCH KTS, TEXA, HANATECH, CARMAN, DEVCOM atd... urcite by som neriesil nic cinske ani crack. Proste akutalne info su na nezaplatenie.....takze pekne platim cca 3600e bez dph rocne len za software do nich. ALE co sa tyka znackovych diagnostik
ako Peugeot Planet, Citroen LEXIA, VW Vasil, Nissan CONSULT, Renault CLIP atd... tieto sa daju zohnat za zlomok ceny a pomozu....nehovorim, ze sa vyrovnaju originalom...urcite nie...ale su velka pomoc. Original si asi vacsina z nas nemoze dovolit. Napr BMW chce za diagnostiku a pristup na server cca 35.000 EUR bez DPH rocne. Skuste to zarobit :)
Neostava nam nic ine len sa kazdy den snazit zlepsit aby sme sa dokazali na svoju pracu pozriet a povedat, ze takto si to predstavujeme aj z pohladu zakaznika...
Lubos01
Príspevky: 700
Dátum registrácie: 25.02.2010 23:47
Bydlisko: Trnava / Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubos01 »

mp3turbo napísal:no a este tie vehykle... lebo chlap miluje ople, pezoty a renolty a velmi dobre vie preco :)
Tak napriklad momentalne sa rozhodujem, ci Peugeot 306 1.4 benzin dam pred predajom este trocha porobit, alebo vykaslem na to ...

Na renaulta by som mal tiez mozno adepta, a mozno by sa ukazalo, ci je macher, alebo nie ... Dlhodoby problem ma znamy s Renaul Laguna 2, 2.0i benzin 99 KW. Na volnobehu rapoce ako diesel, naozaj, by si nepovedal, ze je to benzin.

Avsak pri jazde, atd, je vsetko OK ... Nikto nevie, co to je ... Jeden hovori o nejakom cidle, niekto hovori o rozvodoch, kazdy volaco :) V renaulte chceli hned cele rozvody menit, ze ako zaklad, a ze potom sa uvidi, ci to pomoze, alebo nie :D

No a teraz by som potreboval mozno v buducnosti aj sem tam nieco na mazdu. Ale hovorim skorej o zakladnych veciach, ako brzdy, napravy, atd ... Nie o specialitkach :)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

bez dieslovych specialit sa v pohode dohodnete podla mna (neviem, nie som on, nemozem povedat, nezalezi to odomna atd).

Ak mas zaujem o telefonisticke ciselko, udri ma sukromnou spravou.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Lubos01
Príspevky: 700
Dátum registrácie: 25.02.2010 23:47
Bydlisko: Trnava / Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubos01 »

Jasne, ja si to budem pametam, ked nieco budem mat, tak sa ti rád ozvem :)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Kto má mierne nízky krvný tlak a trošku viac času, môže si prečítať nasledovný článok (staršieho dáta) a po dočítaní bude mať krvný tlak v norme.

http://lorenz.blog.auto.cz/2007-07/pozo ... 1-pre-nas/
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Misko17 napísal:Keby tie servisy aj platili riadne tých mechanikov,možno by sa k práci stavali ráznejšie!
Robil som v servise odbornu robotu za cca 25 € 8 hodin.5 € ma stala dochadzka autom.
U kamosa vo vykupe srotu ako zamestnanec mu syn rozobera stare motory za 25 € 8 hodin.Spolu chodia do a z roboty.
Porovnajte si to.Radsej budem aj ja rozoberat tie motory pri ktorych netreba rozum a mysliet.
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

V skutočnosti bol aj zákazník aj predajca na vine. Zákazník mal hneď pri preberaní auto nechať u predajcu do odstránenia chýb a predajca tam už sa rozum zastavuje. Som kedysi preberal techniku v hodnmote 300 000 eur. Tam som aj usušené muchy za sklom do reklamačného listu napísal.:3906:
čo som si prebral som musel potom aj odovzdať , tak sa človek trochu zamyslel. A to som to nemusel platiť z vlastného , ľudia si zaplatia a neskontrolujú , sme asi moc bohatý národ.

Keď som bol preberať svokrovi novú Fiestu ani som nevycúval z predajne a museli meniť ľavé spetné zrkadlo lebo vybrovalo a ako pikoška predajca musel isť so mnou na pumpu, kedže nádrž bola prázdna a odmietli ju z vlastého natankovať, ževraj z požiarno bez. hladiska musia mať prázdne nádrže lol a ja som zadretie čerpadla nechcel riskovať.
Kdo chce kam pomôžme mu tam.
horvathh
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 09.10.2014 14:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa horvathh »

tiez by mal zaujimal nejaky dobry servis na VW Ba a okolie...... je to katastofa..... absolutny amaterizmus a diletanstvo.........
kadet
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.12.2014 14:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kadet »

Lepsiu temeu som nenasel tak to supnem sem. Viete mi odporucit dobry autoservis v ZV a okoli nemusi byt autorizovany na to mam stare auto :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Možno by nezaškodilo napísať aké máš auto lebo nie každý robí všetko...
kadet
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.12.2014 14:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kadet »

mam opel vectra B 2.0 dti ale moj nazor je kazdy dobry servis by mal vediet auto opravit, vtedy je to dobry servis!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Dobrý servis je taký, ktorý vie odstrániť závadu rýchlo. A iste uznáš, že sa to skôr podarí takému, ktorý sa špecializuje na konkrétnu značku, pozná jej typické prolémy a má náradie potrebné na ich opravu. Pri dnešnej úrovni techniky sa naozaj nedá obsiahnuť všetko. Aj keď sa tak v niektorých našich servisoch tvária...
kadet
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.12.2014 14:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kadet »

moja skusenost so servismi nie je velmi dobra tvarili sa ze vsetko vedia spravit a ked prislo na lamanie chleba nevedeli si s tym dat rady. Frajerkyn otec mi odporucil jeden servis ale ked ze nebyvame v meste ako ona tak je to na prd

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní