skuter do 50cm

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

SRjakub
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 22.07.2008 12:59
Zdieľať na Facebook

skuter do 50cm

Príspevok od používateľa SRjakub »

Dobrý deň!
Naposledy upravil/-a SRjakub v 08.06.2010 00:27, upravené celkom 1 krát.
lakyi
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 26.12.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lakyi »

mozem ti len odporucit skuter Piaggio NRG, mal som ho a je velmi rychly, odpychy ma tiez super. Mal som sportovu seriu a isiel 110km/h. Je to super skuter na vyblaznenie.
martinfx
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 06.12.2007 09:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinfx »

ja ti môžem ešte odporučiť Apriliu SR-50 Ditech - budeš spokojný. A ešte niečo: Čínu nekupuj !!! :wink:
mareno13
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 01.05.2006 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareno13 »

aj znacka CPI je v pohode ,ale kup dvojtakt daju sa upravovat-vykon.ale nekuj hlavne cinske sroty
estremo
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 13.10.2006 19:55
Zdieľať na Facebook

....

Príspevok od používateľa estremo »

Serus, suhlasim s tym Piaggio NRG, pripadne skus popozerat Peugeot Speedfight. Mam ho a je to dost pohoda.Taha aj s dvomi,max. 90 ale to je podla upravy,da sa to spravit aj na vyssiu rychost.Zalezi to od toho kolko si ochotny do toho investovat.ale vyhni sa tym lacnym cinskym srotom
SRjakub
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 22.07.2008 12:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SRjakub »

No mal by som ešte jednu otázku. Keď som sa ozval na jeden inzerát tak mi bolo powedané, že skúter do 50cm SPZ ani TP proste nepotrebuje - stačí iba poistka a môžem s tým na cesty. Čo je na tom pravdy?
mareno13
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 01.05.2006 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareno13 »

SRjakub napísal:No mal by som ešte jednu otázku. Keď som sa ozval na jeden inzerát tak mi bolo powedané, že skúter do 50cm SPZ ani TP proste nepotrebuje - stačí iba poistka a môžem s tým na cesty. Čo je na tom pravdy?
to bola pravda este tak minuly rok, v tedy stacilo na jednomiestnom skutry zaplatit zakonnu poistku a mohol si behat,teras uz musia mat vsetky skutre SK TP SPZ,nedaj sa oklamat.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

pokial viem bolo to dané konštukčnou rýchlosťou výrobcu, max 45km/h... Podla toho sú rozdelené vodičáky na "AM" (moped), "A" (malý motocykel/velký motocykel)... A čo bude teraz s tými čo majú babetty???
dani875
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13.10.2008 11:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dani875 »

Pozri www.duefratelli.sk. Veľký výber, servis, tuning, všetko na jednom mieste.
Mario111
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 14.11.2008 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mario111 »

Ja ty odporučam Apriliu SR 50,alebo Peugeot Jet Force 50,vlastne skusenosti.
Mario111
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 14.11.2008 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mario111 »

martinfx napísal:ja ti môžem ešte odporučiť Apriliu SR-50 Ditech - budeš spokojný. A ešte niečo: Čínu nekupuj !!! :wink:
super skuter aj spotreba je veľmi dobra
snake.mino
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 31.08.2006 19:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa snake.mino »

suhlasim s tym ze aprilia sr50 di-tech je fakt nadupany scooter so super spotrebou ale zase musis si fakt overit co kupujes lebo ked sa ti to zacne je.bat tak sa nedoplatis je to scooter co vyuziva ako jeden z prvych technologiu priameho vstrekovania benzinu....to sa rovna super spotrebe... cca 1.8 az 2.2 l(vlastna skusenost ) ale zase nakladnemu a zlozitemu servisu to si len tak lahko doma neopravis ked bude treba... ale aprilia sr50 je tiez super..... troska vyssia spotreba ako di-tech ale ide to super a ten isty motor minarelli ma aj yamaha aerox(spotreba cca 2.5 az 3L vlastna skusenost) alebo yamaha MBK nitro..... zalezi na tebe aky design sa ti paci via aka znacka a aj rozhodnutie ci di-tech alebo klasicke sr-ko zalezi len na tebe... urcite nekupuj noveho scootra a urcite nie CINU!!!! casom zistis ze sa to neoplati..... a ako dalsie mozne vhodne variacie pripustam peugeot speedfight 2 alebo piagio NRG su to pekne a dobre scootre honda x8r je tiez pekna ale zere to ako tank... V zasade vsak plati ze rozhodnutie je na tebe...ja mam najlepsie skusenosti s Aeroxom a Ditechom a to som uz jazdil asi skoro na vsetkom moznom... :lol:
denisoo.ga
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.08.2007 00:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denisoo.ga »

k tym papierom to je tak ze su vynimky napr. babeta, yamaha neos a este par ich je tie maju v technicaku napisanu vynimku a co kupit takze pezota nie lebo sa uz nedovazaju normalne ND sr-ditech ppc dobry scoot ale ked sa nahodou pokazi nedoplatis sa skusil by som sr (karbec) a ked sa casom rozodnes tiningovat je tam dost dielou
bobek62
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 02.04.2007 15:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bobek62 »

Z VLASTNEJ SKUSENOSTI urcite japonske skutre Yamaha, Suzuki, Honda, nemusis sa obmedzovat na NRG, alebo Apriliu SR 50 co su fanttasticke skutre ale napr. YAmaha jog R je super tiez, mal som jednu tri roky a ten skuter sa nedal znicit, v servise som bol dva razy prvy a posledny nikdy viac a ten skuter isiel stale stale stale... kamosi mali ciny tie nesli nikdy nikdy nikdy.. inak moj postreh do tuningu sa asi velmi nepustaj ak nieco nastavia seriovo vzdy je toto najlepsie, aj ti to aj pojde s tuning dielmi rychlejsie, nema to taku zivotnost, ani spotrebu... Inak mam aj Hndu Dio a Yamahu Jog na predaj uz nie tu jog r ale obicajnu su to 2007 dovezene z japonska... moje cislo 0907 833 771
nanukboy
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.07.2008 07:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nanukboy »

Hlavne nedaj si tu nakecat hocjake somariny, poprezeraj si stranky vyrobcov a dovozcov a uvidis sam. Napr. na scootland.cz mas popisane o kazdej moto :) enjoy
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných