Skúšky v autoškole

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Ak to nie je vtip tak áno, sú tam.
Inak pri kužeľoch sa s kamiónom ľahšie cúva ako ide dopredu.
Groopi
Príspevky: 247
Dátum registrácie: 19.09.2011 13:17
Bydlisko: NM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Groopi »

Luki, ja si myslím že aj na osobáku sa lahšie cúva cez kužele než jazdí dopredu. :4012:

Moja autoškola prebehla s komplikáciami, urobil som na druhýkrát. Prebehlo to tak, že testy na 50 bodov, cvičisko znamenite (podotýkam že cvičisko zasnežené, vodičský som dostal k 23.12.2009, a jazdil som ešte za éry, kedy sa nejazdilo s vozíkom) len na jazde nás dvoch jazdiacich v aute policajt vyhodil, spolujazdca za údajné ošpliechanie chodcu, a mňa za jazdu v protismere (vraj), bola križovatka tvaru T, kde som dával prednosť zprava, kvôli dodávke stojacej na parkovisku som doprava nevidel, tak som sa pustil pomály a ako som vyšiel zjavilo sa mi tam auto, zazmätkoval som a HAŤAPA mi zdochla. Naštartoval som a schoval sa do parkoviska. Na druhý pokus som šiel len trasu Brezová p./Br.-MY.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

by ma zaujimalo ze ci je nejaky zakon ktory zakazuje soferovanie jednou rukou na volante a ze preco to policajtom na skuskach vadi. vsak mne sa s jednou rukou dobre soferuje :zg282: :4012:
Naposledy upravil/-a biker610i v 05.02.2013 22:11, upravené celkom 1 krát.
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Obrázok
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

Co tím chtěl básník říci? [img]http://imgupload.sk/images/w/9/w9nllsapikrn2fi9to56.gif[/img]
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

kua jakyyyy GIF :40bd: :40bd: :40bd:
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Že bez rúk sa šoféruje ešte lepšie..

Logická hádanka... Za akých okolností si lepšie pripravený na šmyk?

1. S oboma rukami na volante (a otvorenymi očami)
2. Jedna ruka na spodnej casti volantu (slovom ruka rozumej malíček)... Druhá ruka na stehne, poprípade pod ním
3. Jedna ruka drží volant palcom (v lepšom prípade aj za asistencie ukazováka).. Druhá ruka ladí stanice..

D. je správne.. Doma stačí naštudovať múdre knižky, situácia na ceste sa tomu prispôsobí..

Na toto pozor.. Na teste som mal práve toto zle...
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Niekde som čítal, že jedna žiačka v autoškole bola tak strémovaná pred záverečnou skúškou, že si dala dve pol deci pred sadnutím za volant, aby sa posmelila. Samozrejme to bolo cítiť, takže neprešla. Čo to tých ľudí ešte nenapadne...
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

ja len na margo...dnes známy skúšky...nehovorím ...študenti dosť glupi niektorí....ale fízel...hmmm...čisté dilino....majster sveta
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

a teraz to preloz do slovenciny co si napisal :d :D
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
ELOXX
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 30.12.2007 19:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ELOXX »

moja skúška vypadala nasledovne :

inštruktor po písomnom teste hovorí policajtovi- starý začína poprchávať, ja na motorku s nimi nesadnem, ešte sa niekde vy...klopíme

policajt- daj sem tie papiere nech to popodpisujem a pošli ich preč a povedz im nech sa večer v krčme nechvália ako to bolo.

takže psst :-\
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Zlaté Slovensko :-)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vzdy aj bolo...

moja autoskola:

- S105, uplny srot, stierace v dazdi :3020: , na roletach v meste vyskakoval kvalt viac si uz nepamatam, tatova S120LS bol proti tomu stihac...
- cely kurz od zaciatku, po vydanie papierov bol presne 1 tyzden, neviem ci take existuje este ???
- jazda, teoria kazdy den
- prva jazda, parkovisko inter, dnesny polus, po 100 metroch, ty si uz jazdil, ze ?? .......nooo..... tak ideme do mesta...
- konstrukcia, zlozenie: instruktor, 18 rocny trkvas - ja, 4 zeny... "tuto pan "skoroinzinier" vam to slecny vysvetli, budem ho kontrolovat, jemu sa to zide...."

- cele to malo predohru ! tatko zahlasil, ze mi zozenie knihy a testy, nez sa prihlasim na kurz, budem to vediet odpredu, odzadu lebo hambu mu nebudem robit !!! doniesol...kurz a testy pre instruktorov
:40bd: a naozaj ma aj vyskusal lol

- skusky, podstatne bolo priniest dost jedla a pitia, poviem jak je, policajti boli vnutri po testoch dlllho, reku pruser, vysli s usmevom, vsetko OK :2f93: , ale teda zezrali a vypili vsetko dokladne...
- jazda - policajt zhanal volaco vo ferone, tak sme jazdili medzi skladmi, mne sa uslo tak kilometer hadam ?
- vsetci samozrejme spravili, cize da sa povedat, v mojom kurze za klobasky 5kusov :2f93:

- nateseny po skuskach, druhy den cerstvy vodicak, dojdem domov, reku tato davaj kluce...a on tudle !!! viem ako to tam chodi ! pekne budes jazdit len pod mojim dozorom, opovaz sam sadnut hocikde za volant aj s kamaratom !!!!! tak som dostal potom naozajstny kurz :-\ , proti tomu bola autoskola a skusky selanka

:4012:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Môj otec urobil autoškolu za 3 mesiace. Problém bol v tom, že ani raz nesedel v aute :-) Inštruktor uchádzačom povedal - pomôžete mi so stavbou domu a všetci dostanete vodičák. Tak aj bolo :d :D

Keď prvý krát šoféroval a mal už deti, NEVEDEL VôBEC NIČ ! Ako naštartovať, ako preraďovať, čo je spojka, kde je plyn a brzda. Učila ho to matka, ktorá bola veľmi podarená, čo sa zručnosti šoférovať auto týka ;-)

A o tom, koľkých cyklistov skoro prešiel, koľko chodcov uskakovalo do jarku, radšej ani písať nebudem. Bolo to však v časoch, kedy 3 autá prešli po hlavnej ceste za deň.
92iwo222
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.02.2015 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 92iwo222 »

Sadol som do vozidla k policajtovi a inštruktorovi. Naštartoval som pohol som sa s vozidlom asi jeden meter a policajt mi oznámil že si mam vystupit z vozidla že skúškou som neprešiel pre to lebo som si neskontroloval stav vozidla pred jazdou. Može niečo také policajt urobiť či ako to je vie mi niekto poradit ?

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných