skusky KKV

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

skusky KKV

Príspevok od používateľa biker610i »

caute mam 23r a vodicak skupin B,C,E,T a C+E som robil tento rok cize idem robit este 140h kvalifikacny kurz vodica a mna by zaujimalo ze ci zaverecne testy na tento kurz su tazke a co sa tam pytaju a ci sa daju v pohode zvladnut.
PS. ani testy na tento kurz som nikde na nete nesiel aby som sa mohol ucit ak mate mozte hodit
vopred dik za info
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
Milan815
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 04.10.2010 18:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Milan815 »

KKV kurz som abslohova(35 h)..kedze ide cisto len o to aby s nas vytiahli peniaze,nic ta tam nenaucia,porozpravate si par historiek kde koho navazili,ake pokuty kto dostal,ake su v ktorom state stetky blablabla...na konci kurzu vam rozdaju testy,vyucujuci vam povie spravne odpovede a Hura som Profi vodic najvyssej kvality.....
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Presne tak ako píše Milan.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Zadaj do google Testy KKV a všetko tam je... :2f93:
msakac33
Príspevky: 294
Dátum registrácie: 14.08.2013 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa msakac33 »

biker ta ty si taky sopliak?? paaana :zg282:
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

23r sopliak? ja som jazdil od 21 na Ečku, Cčko som preskočil..

na testoch boli somariny.. ono to kkv je fakt len o vytiahnuti penazi a pre neskusenych aby aspon čo to vedeli na štart.. pre starych vodicov je to blbina..ale aspon ze to maju skratene a lacnejsie..

nie ako chlapec ktoreho som zaúčal a on s nalozenymi 16t vyhodí z kopca rýchlosť lebo predtym jazdil na avii..len ma tak smrtka preskocila ked som to videl..
AutoSpecial.top
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

no to som asi sopliak :d :D ale tak soferovanie ma bavi a preto sa tomuto povolaniu chcem venovat a otrocenie kdesi vo fabrike na pase alebo linkovej vyrobe by som nevydrzal
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
menonque
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 08.12.2012 19:18
Bydlisko: okres VK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa menonque »

od 1991 mám aj ja C a E skup. takze aj mna to čaká, ale ak to dopadne zase ako s tým čipovaním psov, tak ma uz hranolovci na...ú. čo poctiví sme ich dali čipnút a počerná menšina sa vyškiera ako dobre obišli ked sa na to vykašlali. a psov vo dvore aj 10!
Milan815
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 04.10.2010 18:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Milan815 »

Biker:kedze jazdis alebo este len zacinas jadit tak verim ze ta to bavi-mas velke auto,citis sa byt slobodny lebo nad tebou nestoji majstar vyroby a nekybicuje ti,po meste si ides ako KING...ale za nejaku dobu prides nato ze ta len kazdy vyuziva(dispecer,veduci),vsade si debil(na nakladkach,vykladkach),robis od rana do vecera(ak budes mat kruzky tak aj non-stop),spis v bude ako pes(mozes mat aj Scaniu Topline aj tak je to buda) a na vyplatu si povies ze za tieto peniaze som mohol kludne robit vo fabrike od 6:00 do(10:00-10:30 teply obed) 14:00 bez stresu ze niekde zaspis za volantom alebo dostanes fasa pokutu od inspekcie.Mozno trochu prehanam ale starsi soferi(hlavne co tocia alebo tocili turnusi pre nejaku,,super,,SK spedicku) vedia o com tu pisem...Ja som skusil kamion ale Dakujem!! Nieje nad to spat doma pri priatelke a mojkat sa :d :D
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ja priatelku ani deti nemam a pri mojom talente balit baby mat tak chytro nebudem cize ma nema co drzat doma a ked som robil vo fabrike na linke tak som aj tak prisiel domov uje.bany ze som hned spal a po dvoch dnoch som odtial usiel
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Milan815 napísal:Biker:kedze jazdis alebo este len zacinas jadit tak verim ze ta to bavi-mas velke auto,citis sa byt slobodny lebo nad tebou nestoji majstar vyroby a nekybicuje ti,po meste si ides ako KING...ale za nejaku dobu prides nato ze ta len kazdy vyuziva(dispecer,veduci),vsade si de***(na nakladkach,vykladkach),robis od rana do vecera(ak budes mat kruzky tak aj non-stop),spis v bude ako pes(mozes mat aj Scaniu Topline aj tak je to buda) a na vyplatu si povies ze za tieto peniaze som mohol kludne robit vo fabrike od 6:00 do(10:00-10:30 teply obed) 14:00 bez stresu ze niekde zaspis za volantom alebo dostanes fasa pokutu od inspekcie.Mozno trochu prehanam ale starsi soferi(hlavne co tocia alebo tocili turnusi pre nejaku,,super,,SK spedicku) vedia o com tu pisem...Ja som skusil kamion ale Dakujem!! Nieje nad to spat doma pri priatelke a mojkat sa :d :D
Kuuuuuuuuuuu...rrrrrrrrrrrr.......vvvvvvvvvvvvváááááááááááá to je úplne výstižne opísaná pravda, PLNÝ SÚHLAS! :300f:
sp1ritus
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 03.02.2010 19:24
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sp1ritus »

testy v pohode zvládneš aj bez nejakej extra prípravy, ak sa školenie vyučovalo na ako takej úrovni.Je tam dosť otázok totožných s testami na skupinu C, aj nejaké tie technickejšie, zo všetkého dačo :). Ja som tiež dakedy zdieľal nadšenie pre túto prácu ako ty, ale ako už sa vyššie písalo,to nie je život. Časom možno aj sám nato prídeš. Ja mám síce len 22 ale robil som aj MKD aj MHD, ale nakoniec som sa dotlačil ku štúdiu, bez ktorého sa človek v dnešnej dobe nepohne ďalej...
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

a este by som sa chcel spytat ked budem chodit na ten kurz ze po kolko hodin tam stravim za den a ze kolko ste stravili vy na tom kurze priblizne :zg282: ze ci 2-3 hodiny denne alebo cca 6h a viac? alebo ako?
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

Ako si dohodnes..

sp1ritus

Ja by som spomenul len par slovenskych vseobecnych paradoxov.. mat dobru pracu neznamena mat dobre zaplatenu pracu, mat vysoku skolu tak isto neznamena mat vzdelanie..

poznam minimalne 10 ludi co maju VŠ a zarabaju max 550€ mes...za školu sice vysolili 6500€ a este splacaju..ale maju..ja som sa na vš vykaslal, prave kvoli tejto jednoduchej kalkulacii..u nas je bieda ci mas vs alebo nie..

Na sk som mal onicom pracu..krutit a nakladat vykladat.. po par firmach som sa dopracoval k lepsej praci.. plat (nepoviem konkretne ale 4 bol nastupny bez diet,navyse som mal aj 13 a 14 plat a ine vyhody ako zlacnena nafta..)

V kabine som nespaval, pekne na prenajatom byte vo vybave (umyvacka,satelit,kupelna,kuchyna a vlastna izba).

Takze by som to zhrnul.. je jedno co vies,aky mas papier ale pokial sa nebudes so zivotom natahovat tak fakt zostanes len niekde v prdeli slovenska krutit za par € u sukromnika ktory si stava uz tretiu vilu v tatrach .. aktualne nepracujem..a neuvazujem sa vratit k volantu ani za 2x taky plat jak som mal.. penaze niesu vsetko, hlavne ked ide o zivot..nechcem sa v 50tke prebrat este niekde za volantom.
AutoSpecial.top
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

TycoonX a v tvojom pripade to bolo kolko hod cislo nech mam aspon pribliznu predstavu :28b7:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný