Skusenosti s montaznymi strediskami LPG

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

radoooooo
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 30.09.2008 09:59
Zdieľať na Facebook

Skusenosti s montaznymi strediskami LPG

Príspevok od používateľa radoooooo »

Hladal som a nikde nenasiel temu kde by majitelia pisali skusenosti s montaznymi strediskami LPG.
Takze ak by ste boli taky ochotny, poprosim vas piste skusenosti kde ste boli spokojny, kde naopak by ste uz nikdy nesli.
dakujem
caco3
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18.01.2009 11:23
Zdieľať na Facebook

LPG

Príspevok od používateľa caco3 »

Ja na LPG chodim uz 7 rokov, auto mam skodu Forman, montoval som to v Dubnici, praca odvedena skvele, zatial ziaden problem, rocne spravim tak cca30 000km, prehliadky LPGrobim tiez tam, je to spoplatnene, ziaden problem, spokojnost. Teraz uvazujem o kupe novsieho auta, najradsej octavka a chcem ju tiez na lpg. S firmou v Dubnici som spokojny
stanleyhp
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 02.02.2009 21:46
Zdieľať na Facebook

montaz lpg

Príspevok od používateľa stanleyhp »

na LPG sa vozím uz 11 rokov
moje prve auto skoda 120,za 5 rokov 60 000 km,druhe skoda forman za 6 rokov 80 000km,obe bez poruchy velka spokojnost montovane aj prehliadky v Ziline-Zádubni :3dcline:
lumisi
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 15.01.2009 11:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lumisi »

Dál som si LPG pramy vstrek montovať len nedávno tiež v Žiline -Zádubni. Skúsenosť zatial teda nemám, el od prvého kontaktu, velmi seriózne jednanie aj podávanie informácií, termín montáže prispôsobili mojím požiadavkám, Už dlho som sa nestretol z takýmto kladným prístupom k zákazníkom, Uvidíme ako bude prebiehať servis a ostatné, ale zatial ich hodnotím ako spolahlivú firmu. Auto je Ford galaxi 2,3i.Ked naberiem skúsenosti z fungovaním , určite sa ozvem
Hamer01
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 09.11.2008 20:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hamer01 »

Viete mi dat daky kontakt na montazne a servisne stredisko v ZA? robia tam aj tie pravidelne rocne kontroly?
lumisi
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 15.01.2009 11:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lumisi »

0905600780 . Dúfam že sa nebudú hnevať že som dal kontakt :41c2: :41c2:
bratpit
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 04.10.2006 21:00
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bratpit »

Nechodte si montovat LPG do Michaloviec do firmy Jakama,ing.Jakub. Pri montazi a plateni usmevy a pri reklamacii sa na Vas vykaslu :3c90:
glock19
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.10.2009 19:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa glock19 »

Neodporúčam využiť služby mont. dielne AUTOEKO - Luboš Vrbovský v Abraháme okr. GA. Montuje systém ktorý on sám dováža a ani pán boh nevie čo to je. V papieroch je uvedené AG ale je to hybrid AG DFI a Lovato. Chodí to úplne na figu za rok a pol som reklamoval asi 7 krát a keď som ho požiadal o vymotnovanie a vrátenie hotovosti tak ma odbil a prestal so mnou komunikovať. mám 1.2 HTP fabiu. Takže nikdy výce AUTOEKO.
p. Vrbovský zo začiatku pôsobil velmi priateľsky, vystupuje ako najskúsenejší montážnik, ale predáva blato a v skutočnosti je maximálne neférový a ide mu len o zisk vôbec ho nezaujíma že na jeho nepodarku sa môžeš aj zabiť. :3c90:
patotn
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 26.12.2008 21:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patotn »

velmi fajn odbornik je v povazskej bystrici
ked vchadzate do mesta pred predajnou vw odbocit
doprava a ist rovno smerom na dolny mostenec
je tam aj lpg pumpa-je to vo dvore
vie dobre nastavit lpg
pe-gas je nazov firmy
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

bratpit napísal:Nechodte si montovat LPG do Michaloviec do firmy Jakama,ing.Jakub. Pri montazi a plateni usmevy a pri reklamacii sa na Vas vykaslu :3c90:
http://lpgforum.slovakforum.net/forum-f4/topic-t42.htm

ak napíšeš A, treba napísať aj B
weg66
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 16.03.2009 09:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa weg66 »

v Brezne je super dielňa a prístup lepší ako dobrý. Boli sme tam už traja z mesta (fobia,307čka a ignis)a ani jedno auto nemá problémy.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

tiez mam v jednom aute( zatial ) LPG montovane v TT, s dokladmi samozrejme a legalne, a po pociatocnych problemoch s RJ sekvencneho vstrekovania bola tato vymenena, a odvtedy slape ako hodinky, onedlho mi budu montovat LPG do dalsieho auta..

pristup servisu uplne vyborny... :2f93:
RadovanU
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 25.03.2009 15:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RadovanU »

Poprosil by som vas o radu kde dat a aky system namontovat pre auto VW Passat 3BG 1.8T 110kW, AWT, 2001. Najlacnejsie som zatial nasiel v Hlohovci (MPGAS) cca za 1100e a system Zenit, co poviete na tu firmu + na ten system?

Alebo som nasiel este http://www.autoplyn-lpg.sk Autoplyn Chovanec s.r.o.
a tam ponukaju system Zavoli za cenu cca 1090e

Dakujem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Na MPGas tu boli len dobré ohlasy...
RadovanU
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 25.03.2009 15:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RadovanU »

a keby som si mal vybrat medzi Zenit a Zavoli tak ktore radsej?
Napísať odpoveď

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní