skusenosti s aukcnym centrom triblavina

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

juro1111
Príspevky: 289
Dátum registrácie: 17.03.2012 18:00
Bydlisko: sturovo
Zdieľať na Facebook

skusenosti s aukcnym centrom triblavina

Príspevok od používateľa juro1111 »

ahojte chcem sa opytat mate niekto skusenosti s aukcnym centrom?oplati sa tam kupovat?kupoval uz niekto otial auto?

tema presunuta, lukas.bubo
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tém o aukciách je tu dosť na to, aby si si stále myslel, že môžeš kúpiť dobré a zároveň lacné auto...
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

Každé jedno auto ktoré som chcel odtiaľ kúpiť malo exekútorskú blokáciu - takže po neplatičovi leasingu. Ono to asi bude väčšina tých áut. Ide o to, že človek, čo nemal na splácanie leasingu, možno nemal ani na to, aby auto ako tak servisoval... samozrejme tým netvrdím že to je pravidlom a že tam nenajdeš aj normálne auto. A z peňazí, ktoré zaplatíš za auto, vyplatia exekútora a ten potom blokáciu zruší - teda tak si aspon myslím..
Ale nemusia byť všetky autá len po neplatičoch.. to ti neviem povedať..
juro1111
Príspevky: 289
Dátum registrácie: 17.03.2012 18:00
Bydlisko: sturovo
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juro1111 »

cize po slovensky su tam iba sunky...
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

asi tak.. šunky.. bol som tam dva krát, ani neviem prečo až dva :d :D, a fakt tam boli humpory. A ani nejak tie ceny neboli extra a ak aj bola... bolo to jedno, lebo počas aukcie cena vyletela. A neviem isto ale veľa tých áut inzerovali aj tu .. ale nepredali. Takže tak
juro1111
Príspevky: 289
Dátum registrácie: 17.03.2012 18:00
Bydlisko: sturovo
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juro1111 »

takze aaa-po slovensky
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tak ono očakávať, že autá zabavené z leasingu, ktoré nikto zo zamestnancov leasingoviek nechcel, budú nejaké zázraky je dosť naivné...
juro1111
Príspevky: 289
Dátum registrácie: 17.03.2012 18:00
Bydlisko: sturovo
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juro1111 »

cicmanec nemyslel som si to len som bol zvedavy ci tam uz niekto kupoval auto...ked tam daju fabiu za 1500 ze babika... alebo sa preda za3000
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

je to aukcia, nikto nevie za kolko penazi sa v konecnom dosledku predaju tie auta ktore do nej vstupuju. Zavisi to len na zaujme momentalne zucastnenych osob.

Su to auta postahovane z leasingov, takze si dovolim tvrdit ze nie niektore, ale zrovna sfleku vsetky budu mat exekutorsku blokaciu. Ze su to sunky je jasne, 99% z nich minimalne. Ked niekto nemal na leasing a doslo to az do stavu ze mu auto museli zobrat, rozhodne mal na vzorny a starostlivy servis v predrazenom autorizaku, ze ? Takze servisne knizky mas ku kazdemu autu aspon tri a kazdy tyzden zapis v nich :)


rozmyslaj... akym ludom beru auta z leasingu !!!
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

staršie názory sa dočítaš aj v tejto téme http://forum.autobazar.eu/kto-bol-dnes- ... ght=aukcie
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Davaju k vsetkym autam vobec kluce? (alebo ze by dlznici boli taki dobrotivi k exekutorovi ze vsetko co patri auto vysypu z rukava?)
A dovolia ich odskusat pred aukciou? Mimo SR som zazil aukcie kde nic taketo nehrozilo, a ludia ich kupovali za vyssie ceny nez sa da zohnat v sukr. inzercii, a k tomu este mesiace cakat na papiere
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Kamarát tam bol, a funguje to asi takto: Prídeš ráno, zaregistruješ sa, potom je voľná zábava okolo áut, môžeš pozerať, líhať pod auto(na ploche nie na jame), aj naštartovať ho môžeš (ak je dobrá aku lol ak nie príde páninko a pomocou vozíka štartne), previezť sa nemôžeš. Potom nasleduje aukcia, kde sa prihadzujú sumy, ktoré sa oproti tým vyvolávacím dosť zdvihnú. Chodí tam dosť bazárnikov-stočenkárov(všetky autá tam mali ale do 150T km aj 10r :d :D ). Bitka tam bola aj o tú M5 ktorá nemala paúpiere, ale po kúpe ich nejako dotlačia a niekto si to kúpi ako nikdy nebúrané a nekradnuté lol . Keď auto vydražíš tak dáš zálohu myslím 400,-€ a po dohode a doplatení si ho odoberieš.
-Martin-
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.08.2008 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa -Martin- »

v decembri 2017 som tam vydražil auto (nie rovno lacno) ale cena mi nevadila, nakoľko bolo pri aute písané že je po operatívnom leasingu, takže 100% motorická garancia... dokonca som mal na čelnom skle nalepenú nálepku (3roky záruka na skryté motorické vady)... prvá vec ktorá ma zarazila bola, keď som pri breberaní auta zistil, že auto nemá výbavu podľa uvedeného popisu (chýbal ACC tempomat, parkovací asistent) ked som sa na to opýtal zarazeno pracovníka, tak mi neprijemno odpovedal že: inak im to systém nevedel dať.. že to vlastne nieje adaptívny tempomat ale len obyčajný a ako parkovací asistent bolo myslené senzory... ked som to nejako prekusol a povzniesol sa nad tým, tak prišla radosť z auta.. po necelom roku mi auto začalo žrať chladiacu kvapalinu.. najprv som myslel že to je normálne... ale ked som začal dolievať pravidelnejšie išiel som do servisu... v servise mi povedali že to bude najskôr krivá hlava alebo nejaké tesnenie, vyčíslili mi to na opravu cez 1000e.. keď som zavolal do aukcneho centra, kde som auto kúpil, zdvihol ma veľmi ochotný pán, ktorý ma najprv vysmial, že si to mám dať opraviť na vlastné náklady a keď zistil čoho sa domáham tak ma dal riaditeľovi.. Ten mi zavolal o chvílku neskôr s tým že mám napísať mail na PRÁVNE oddelenie.. nie reklamačné... to znamená nájsť niečo aby ma hneď odpinkali... tak som im poslal všetky podklady a povedali mi že auto bolo kúpené 15 decembra a podľa zákona SR je predajca povinný garantovať záruku iba rok, nakoľko ubehlo 12 mesiacov a 3 DNI tak mi oznámili, že bohužial nemám nárok na reklamáciu ani žiadnu náhradu.. a že daná nálepka ktorá bola na čelnom skle určite neni ich...Absolútna neochota a arogantnosť... Keby to bola taká seriózna firma, tak sa k tomu postavia inak...Takže vrelo NEodporúčam...Prajem pekný deň
bagar
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 04.02.2017 14:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bagar »

Pozor podvodníci sú to !!!!!
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jezisko chlapci toto je business, nic ine. Co cakate, rozkrocenu naruc ked mate problemy ? Ved ti chlapci uz s tymi tragacmi mali problemov viac ako dost, a este budu mat take o ktorych vy neviete...

napriklad ze prachy co stratili (rozdiel medzi tym co im dlzil ich klient teda leasingovy najomca a tym co dostali na aukcii) budu chciet sudit a exekuovat od toho najomcu... mozete si skusit predstavit v kolkatich pripadoch su taketo exekucie uspesne, ked volakde v telke hovorili ze na Slovensku je tusim dva ci tri MILIONY zivych exekucii.

Doriti mame 5.5 miliona ludi, z toho odrataj nemluvnata, studentov zakladnych/strednych skol ktori exekucie este nemozu mat, skusme odratat aj strasne vela dochodcov ktori sice exekucie mozu mat na krku ale typicky nie kazdy dochodca ma...

a vyjde nam co ? Ze kazdy slovak ma priemerne dve exekucie ?

Chalani bez ohladu na firmu, tie auta odobrate z leasingov NEMAJU ani zakladnu starostlivost, vymienane oleje, filtre nacas. Zobudte sa. Clovek co nema peniaze aby si kupil sprosty tragac za 6.000 eur ma vymienat oleje a filtre za stovku ?? Chodit do autorizaku ? Krasne sa o to auto starat, nevzduvat ho, nepridrbavat tomu podlahu ?

Halo ? Preto su najlepsie auta od kolegu, z rodiny kde vies ze nebolo havarovane obuchane vzduvane vytopene pretocene, preto take auta necakajte v inzeratoch aukcnych domov...

Ved majte trosku reality v sebe.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných