Skonci AUTOBAZAR.EU ako ho pozname?

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

diag
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Skonci AUTOBAZAR.EU ako ho pozname?

Príspevok od používateľa diag »

Zdravim pani,

Uz neaky cas citam nazory ohladom dohody ACTA (v USA je to SOPA, PIPA), okolo ktorej je rozruch v celej EU, USA, apod.
Samozrejme ma to zaujima a po precitani clankov som dospel k nazoru, ze zavedenim tejto dohody skonci Autobazar.eu v tejto podobe, ako teraz funguje (ale zaroven aj mnoho dalsich servrov).

- sa skonci zdielanie informacii, napr. obrazkov k produktom, ktore sa predavaju v inzeratoch; tym nemyslim nafotene auta, ale napr. ak niekto predava autoradio Sony a pouzije fotky z webu Sony.com alebo ineho eshopu, tak tym bude porusovat autorske prava, aj ked nikomu tym neurobil financnu stratu

- odkazovanie na dokumenty, napr. na externe weby auto.sme.sk , odkazanim porusujete zakon, pricom SME tym nerobite ziadnu financnu stratu

- moznost kontroly colnikom kedykolvek a kdekolvek; inymi slovami, ak nas***te policajta, poda si vas s colnikmi, moze Vam zabavit PDA alebo Navigaciu ci USB kluc za ucelom zistenia legalnosti pouziteho software; i ked je to extrem, ale vieme aki su slovenski policajti zakomplexovani vratane najvacsej ryby v PZ SR

AK teda chce niekto vyjadrit nesuhlas, resp. ak sa Autobazar.EU zapoji, pomoze zverejnenim informacii na viditelnom mieste spristupnit clanok pre verejnost a podporit verejnu mienku.

Prikladam odkaz:
http://vybrali.sme.sk/c/EU-potichu-chys ... -internet/

PS. dohodou o podpisani dohody o spolupraci uz podpisal min. hosp. SR zo strany MOST-HID , zatial mame moznost bojkotovat koncovy suhlas s dohodou. Najhorsie to je v Polsku, oni suhlas planuju podpisat uz tento tyzden vo Stvrtok.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

neboj nic.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
mirostar
Príspevky: 1650
Dátum registrácie: 20.01.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirostar »

Žiadna kaša sa neje taká horúca ako sa uvarí.
Takže počkajme , už začali ohlasy proti.
Rifter 1,2 v benzíne,110 koníkové.
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

neboj, oni si celkom rýchlo spočítajúna ščote, čo sa im oplatí viac.
Už tu bol problém so dieľaním hudby a vzniklo tisíce torentov. Teraz čistai filmy no a pride niečo iné.
Ani frajrka ktorá ti hneď dá a neporobi drahota, tak ťa asi moc nezaujme. No a vovirtualnom svete to plati 28x.
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Kurnik SOPA, nieco mi tu PIPA.
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

:d :D nie je k čomu. Ale pozri blázna - štvrtý zospodu:

http://forum.autobazar.eu/pocitadlo-min ... 15-60.html
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

On si tie motohodiny natáča schválne :d :D

Šak som sa sťažoval adminovi :d :D
že ako je to možné, ked ujojanco mi osobne vravel, že tu toľko vôbec nie je, a len tak zo dňa na deň mu tam skáču veľké cifry :d :D
diag
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diag »

chlapi, preco autobazar.eu nezverejnilo (alebo neprepisalo) tuto temu na uvodnu stranku? veril som, dufal som, ze sa zapojite a informujete vela ludi prave z inej "brandze", ktori nesedia nonstop na internete a o tejto veci vedia minimum.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Neskonci, to by vela ludi pachalo samovrazdy :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný