Skoda Superb ll combi - vrzgajuci B-stlpik

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubo1711
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 06.03.2010 10:56
Zdieľať na Facebook

Skoda Superb ll combi - vrzgajuci B-stlpik

Príspevok od používateľa lubo1711 »

Zdravim vas,

nasiel som tuto temu ale je viac nez dva roky stara

skoda-superb-ii-vrzganie-t52513.html

mam Superb Combi, rocnik 2010, 240.000 km, nebolo burane, ten isty problem ako v predchadzajucej teme, ze ked prejdem po nerovnostiach tak vrzgaju B-stlpiky na oboch stranach, ten plast kde je bezpecnostny pas tak je makky, ide lahko stlacit..

s odstupom casu sa chcem spytat tentokrat ja, lebo je mozne ze majitelov superbov pribudlo a mozno mate rovnaky problem a ak to niekto riesil bud svojpomocne alebo v servise tak ci sa to da nejak spravit, mozno to makke miesto nejak dat vystuzit alebo vymenit vnutorne plasty na b-stlpikoch

dufam ze som neporusil pravidla na fore a nebude to hned zamknuta tema.. mozno sa to tyka aj inych koncernovych aut, ja nemam skusenost a preto sa obraciam tuto na forum.. na original skodovackom fore mi po dvoch mesiacoch neprisla ziadna reakcia

tak dakujem za vyjadrenia, rady, tipy, pomoc
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

bavime sa tu o 6 rocnom aute.je cas to posunut dalej tych hrkajucich veci zacne uz len pribudat.superb 2 je zdnu samy lacak plast interier fakt bieda.to bude vrzgat stale.jedine zeby si si to sam upravil.auto uz nemas v zaruke tak to rozober.
pal-
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 02.12.2011 15:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pal- »

ak ti to vrzga aj pri prudkom zrýchlení/brzdení tak sú to na 110 % zamky dverí, v takomto prípade treba západku zámku posunút nižšie o 1-2mm a je po probléme
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 16 neregistrovaných