Skoda Superb - kod autoradia -*Vyriešené*

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

335d
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 28.03.2010 13:41
Zdieľať na Facebook

Skoda Superb - kod autoradia -*Vyriešené*

Príspevok od používateľa 335d »

Zdravim vas, potrebujem pomoct....mam autoradio symphony cd, minule sa mi vybila baterka, nabil som ju a autoradio mi pytalo kod, po ktory som si bol v predajni Skoda....kod som zadal, potvrdil som ho podla navodu a vobec mi ho nezobralo. Neviete co s tym moze byt ? Skusal som to aj viacej krat...

Diky za odpovede
girman
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 24.12.2007 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa girman »

zadaj kod a stlac tlacidlo hore alebo doprava....mne to tak sloo
Dodo-NR
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 04.04.2009 14:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dodo-NR »

pravdepodobne to radio nebolo vložené vo fabrike do tvojho auta ale do iného a preto nejde kod :cau:
335d
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 28.03.2010 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 335d »

girman napísal:zadaj kod a stlac tlacidlo hore alebo doprava....mne to tak sloo
to som skusal, tak mi to neslo
335d
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 28.03.2010 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 335d »

Dodo-NR napísal:pravdepodobne to radio nebolo vložené vo fabrike do tvojho auta ale do iného a preto nejde kod :cau:
a myslis ze sa s tym da nieco robit ?
335d
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 28.03.2010 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 335d »

uz mi to ide, ale nechapem, zadal som kod, potvrdil a zase nic. A ako som siel v aute, tak som ho len tak zapol a zrazu mi islo :) Nechapem tomu...
mojero
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.03.2007 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mojero »

Superb r v 2009 Bol som v skoda autoservise a nik mi nechce povedat kod radia,, Ze musia urobit kopie velkeho TP OP a nakoduju ale mne ho nik nepovie!! Kazdy obcvhadza zn autoservis anezarabaju.Tak ze ak ja kod neviem nemozem predat moje autoradio a kto si ho chce odomna kupit,musi do servisu a zas len s Vin c auta povodneho a tam zas zaplati 25 e za kod, ktory mu nik nepovie!!!!!!!
A podla noveho uz sa nikdy nedozvie v orig servise SKODA,ake je tam kod. Tak takto robia zo zakaznikmi
Ja chcem ine autoradio a ked vytiahnem moje za nove viac uz do auta nedam povodne,.Dam len vtedy ak do servisu a zaplatim a ony mi zistia kod ale nik mi ho nepovie .To je dobre ze?,
Podla noveho kody od r 2009 sa uz neuvadzaju v ziadnom dokumente od auta.,.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných