Skoda Superb II - voda za vodičom na podlahe

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zanno
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.03.2019 21:09
Zdieľať na Facebook

Skoda Superb II - voda za vodičom na podlahe

Príspevok od používateľa zanno »

Zdravím,prosím o radu,
Mám vodu na podlahe za vodičom,odtokové hadice som menil v predu,v zadu som pozeral a sú suché a voda pekne odteká,keď som bol v kufri a striekal hadicou známi,všetko suché nikde nekvapkalo,ale za vodičom voda,pozeral som pod tapacir a mokré v rohu pri dverách po ľavej ruke,akoby to tieklo po d stĺpiku popod sedačku a dole na podlahu,hore všetko suché pod odtokovou hadicou.
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Na passate b5.5 podobne, odtokove diery po vycistenu prestala byt mokra podlaha pod spolujazdcovymi nohami vzadu vsat bolo stale mokro, pomohlo predne dvere okno dole, podlozil sa klin dole a prehli sa ku karoserii, nedoliehali... Auto nebolo burane, v origo servise pretesnovali klimu, picoviny za tazke eura a vysledok nikde... gadzo z garaze to opravil za 3pivá a 30s práce :28b7:
zanno
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.03.2019 21:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zanno »

A kde býva ten gadžo?:))).No ja už neviem,sedím v tom kufri furt ako idiot,a čakám kde to začne tiecť a nič.pozriem na podlahu a mokro,už ma to fakt štve.hlavne kôli elektrike.
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Odtokove kanaly, vpredu pod sklom su priechodne?
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Neviem ako superb ale passat 5.5 mal odtokove kanaliky presnejsie dve diery jedna pod baterkou a jedna na stane vodica pod prednym sklom, prepichol som tie dve diery prstom bola tam spina plus listie co tam napada zo stromov,baterka ti neplave vo vode? Zober vedro s vodou a zacni liat na predne sklo ci to stecie dole alebo bude plavat baterka vo vode jednoduché :28b7:
zanno
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.03.2019 21:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zanno »

Čistil som to,mal som dole predné kolesá,dal som dole plasty, všetko som prečistil,voda pekne šteká dole,baterka je suchá..
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Nezabúdať na dvere. Je možnosť netesnosti plechu ktorý je pod tapacirom a je na ňom namontovaná stahovacka.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

cobo77 napísal:Na passate b5.5 podobne, odtokove diery po vycistenu prestala byt mokra podlaha pod spolujazdcovymi nohami vzadu vsat bolo stale mokro, pomohlo predne dvere okno dole, podlozil sa klin dole a prehli sa ku karoserii, nedoliehali... Auto nebolo burane, v origo servise pretesnovali klimu, p******y za tazke eura a vysledok nikde... gadzo z garaze to opravil za 3pivá a 30s práce :28b7:
A ten klin dávali kde do dvierok nádrže vedľa škrabky na okná???????Boha, ľudia auto za niekoľko desiatok tisíc eur kriviť klinmi, to je to Das Auto???Veď to nedokáže ani niekoľkonásobne lacnejšia Dacia :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Pomohlo voda stekala niekde nenasli sme odkual odkedy sme tie dvere takto sproste prehli bolo sucho, nemozem pivedat krive slovo na ten passat, odsluzil si 14rokov a siel z domu a chodi dodnes vidím ho behat po meste, je to nezmar auto heh..
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných