810 398
inzerátov
Pridať inzerát

Skoda Superb II - autorádio , bluetooth

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
mattkoo
Založený: 28 september 2015
Nabehané: 28 min
Predmet: Skoda Superb II - autorádio , bluetooth PríspevokZaslal: 12.05.2019 16:03   
Dobrý deň,

chcel by som poprosiť o radu ohľadne riešenia Bluetooth v Superb 2. Mám autorádio Bolero a pravdepodobne zastaranú BT jednotku, takže mi telefón nechce spárovať. So starým to išlo, ale po pripojení bol telefón neaktívny, offline, vždy bolo treba zadať kód a tomu by som sa chcel vyhnúť. Neviem či sa oplatí riešiť novšiu BT jednotku alebo komplet nové rádio, najlepšie originál Škoda, poprípade kvalitnejší 2din,aby malo dobrý signál na rádio (napíšte typ). Ide mi o to, aby telefón spárovalo hneď po štarte bez zadávania kódu. Ak by niekto mal s tým skúsenosť alebo mi vedel poradiť ako to najlepšie vyriešiť nech napíše. Ďakujem za pomoc.
Citovať
kepo27
Založený: 11 december 2014
Nabehané: 32 min
PríspevokZaslal: 12.05.2019 19:59   
Skus iny telefon , mne napr. nesiel pripojit sony Z2 a ked som skusil samsung s8 tak uplne v pohode.
Citovať
xentry
Známa tvár - Feldo (55)
Založený: 29 jún 2018
Nabehané: 12 dní 0 hod 18 min
PríspevokZaslal: 12.05.2019 20:18   
Treba sa zamerat ako prve pred vymenou radii a telefonov ci v konkretnom radiu pre tieto funkcie je aktualny posledny softver, ktory moze riesit podobne problemy popripade pridat na list zariadeni nove telefony a podobne. Maju na to aj update portal.
Povedomá tvár - Favorito (34)
Založený: 13 apríl 2009
Nabehané: 13 dní 8 hod 10 min
PríspevokZaslal: 13.05.2019 02:06   
Pod spolujazdcovou sedackou pod plastom sa nachadza bluthoot jednotka.Pozri na cislo a ake pismenko mas na konci B,C,D. Zacina to kodom tusim 5N0.....
PríspevokZaslal: 13.05.2019 05:02   
Skusali sme viacero telefonov, nekomunikovalo ani s Androidom ani OIS, pisalo MT je nekompatibilny, jediny ktory isiel bola stara NOKIA, po pripojeni ziadalo PIN kod, telefon zostal bez signalu, prenieslo sa to do radia. Takto to nechcem riesti, pokial by to malo zostat takto aj po kupe novej jednotky, racej by som zvolil kupu noveho radia, potreboval by som vediet ci vie niekto s tymto poradit zo skusenosti.
Citovať
mattkoo
PríspevokZaslal: 13.05.2019 05:06   
Cislo BT jednotky:
3c8 035 730
Citovať
an-dy88
Založený: 09 jún 2017
Nabehané: 59 min
PríspevokZaslal: 13.05.2019 10:18   
riešil kamoš, on kúpil nové rádio a potom to išlo, ale viem že to nejako kupoval aj podľa tej BT jednotky, skúsim sa ho opýtať ako to vlastne riešil presne, viem, že kupoval nové, tiež mu nespárovalo žiadny tel.
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum