Skoda Superb I - zamok dveri vodica

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

samsung1990
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 28.01.2014 20:26
Zdieľať na Facebook

Skoda Superb I - zamok dveri vodica

Príspevok od používateľa samsung1990 »

Zdravim Vas. Poprosim o radu pripadne nejake riesenie. Po zisteni ze mi auto nehlasi otvorene vodicove dvere na strane vodica som rozobral dvere a vymenil komplet zamok s tym ze to urcite pomoze no opak bol pravdou. Zamok funguje ako aj vsetky ostatne dvere mi hlasia otvorenie len vodicove nie. Po zapojeni noveho zamku som zacitil zapach z noveho zamku a po zisteni a premerani som vlastne dosiel k tomu ze mi prepalilo cestu na dps v zamku smerom k mikrospinacu. Po merani som zistil ze na konektore konkretne hnedy-zem a hnedocierny vodic mam napatie 11.7V co tam samozrejme nema byt jedze mikrospinac zamku ma spinat ten hnedocierny vodic na kostru auta. Po premerani kabelaze smerom od konektora zamku az po konektor ktory sa nachadza pod palubovkou-kryt pri otvarani kapoty tak tam je vsetko v poriadku a je tam prepojeny ten hnedocierny vodic.... ale ked ho meram z tejto svorkovnice pod palubovkou smerom k RJ ktora je pod tapacirom pod nohami vodica tak tam idu 2x hnedocierne vodice a ani na jednom nenameram prepojenie so svorkovnicou. Este jedna poznamka : vcera som nakoniec strihol ten hnedocierny vodic ktory ide vlastne z dveri k svorkovnici pod palubovkou a zda sa ze vsetko ide ako ma teraz ked zapojim zamok a zopne mikrospinac dvere hlasia ze su otvorene. Ale ten strihnuty hnedocierny vodic pri svorkovnici nie je riesenie viete mi teda poradit kde moze byt chyba ked sa mi na zamku objavuje na mikrospinaci to napatie co tam nema byt ? RJ vyzera byt ok lebo vsetko ine mi ide aj vsetky dvere kapota aj kufor.... vdaka velmi budem rad za kazdu radu-pomoc.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 28 neregistrovaných