Skoda Superb combi tdi 103 kw - nezamyka LP a LZ dvere

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mdrottner
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 06.03.2007 17:52
Zdieľať na Facebook

Skoda Superb combi tdi 103 kw - nezamyka LP a LZ dvere

Príspevok od používateľa mdrottner »

nejdu zamknut ani LP ani LZ dvere nestahuje okna ma lavej strane....ani ovladanie zrkadiel na dverach vodica nefunguje...poistky su zvlast na predne dvere a zadne dvere...vie niekto poradit ?? Mne to pripada na RJ dverí.....mal niekto takyto problem???
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je naivné predpokladať že je iná cesta získať obraz o probléme v aute kde každé dvere majú svojú RJ pre zamykanie.Tu niet čo sa ani pýtať ani radiť,je jediná cesta sa pýtať priamo RJ čo ju trápy
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V kolegovej vysnenej Škode Roomster rv 2010 to bola polovica polámaných káblov vo zväzku dverí, po oprave síce zamyká, ale stále nejdú ovládať zrkadlá a tiež nefunguje vyhrev zadného okna (a kto vie čo všetko ešte nepriznal)
mdrottner
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 06.03.2007 17:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mdrottner »

je mi jasne,ze kazde dvere maju svoju RJ, len divne je to, ze by na oboch RJ sucasne bola ta ista zavada...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Všetko je divné kým nevieš v čom je problém,potom je už zase všetko jasné ako facka.Treba pozrieť čo konkrétne je ten problém.Ja som tri dni otváral dvere Golfa ktoré boli po každej stránke mechanicky aj v diagnostike aj v akčných členoch ako perfektné,iba nešli otvoriť.V jednej sekunde sa otvorili a odvtedy ide všetko opäť krásne ako predtým.Po otvorení tiež niet nikde problému ani mechanicky ani elektricky..Odpovede v tomto prípade niet.
Kubess9
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.12.2019 17:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kubess9 »

Zdravíčko, ako si to teda vyriešil?
Mám teraz taký istý problém.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 29 neregistrovaných