SKODA servis

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

nevidím dôvod, prečo by som Ti mal tip na dobrý servis, ak nechceš dať tip na zlý servis...

ak povieš, kde Ti uškodili, ja Ti poviem, kde sú fajn klampiari a výborný prístup
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

ten dobrý servis je v zemplínskom regióne...

prečo nechceš napísať, aká firma Ti sfušovala auto, aby si tým pomohol aj iným s výberom autorizovaného servisu?

prečo ty ako slovák budeš radšej nadávať, že nejaký servis je zlý, ale meno nepovieš?

prečo kurva my slováci nadávame, ale ak máme príležitosť niečo zmeniť, napríklad vyťukať teraz 10-15 písmen na klávesnici, tak alibisticky sa z toho vyhovoríme?

je mi z Teba na grcanie, sorry.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

martin ono to moze byt trochu problem s tym menovanim, aby sa nahodou niekto neobul do toho za ohovaranie.... kedze je to len jednostranna vypoved, bez moznosti overania.....
V pripade odporucenia je to uz o niecom inom samozrejme.
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

veď fórum je verejné, ak si to prečíta druhá strana, môže rovnako zareagovať,

navyše, myslím si, že ak by napísal, že v servise A je to! s.r.o. reklamoval toto a toto, a spravili to tak a tak a mám taký a taký problém, nemyslím, že je to ohováranie...je to len podelenie sa so skúsenosťami.

ohováranie by bolo, ak by napísal, že v s.r.o. sú babráci a viac by nenapísal nič...

veď všetko je o forme, môj názor.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

v podstate suhlasim, ale ako si napisal, ak by reagovala aj druha strana. A pokial by to bolo jednostranne, tak by to musela byt 100% pravda, co sa nie vzdy podari objektivne prezentovat.
Vieme, ako sa da niekedy spravit z komara somar.....
Tymto sa nechcem autora nijako dotknut :300f:
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

hmm, tak na vlastné náklady zavolám do hentoho autorizáku a vyzistím aj druhú stranu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných