Skoda Rapid - palubny počítač a SAFE

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kubbas
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 18.04.2017 23:39
Zdieľať na Facebook

Skoda Rapid - palubny počítač a SAFE

Príspevok od používateľa kubbas »

Ahojte vzdy ked sadnem do auta naštartujem začne mi pripajat telefon cez bluetoot aj ked ho mam vypnuty nepripojí mi a nechce mi vypnut tu obrazovku kde je pripojenie media zrušit a pripojit telefon ako z toho vídem aby mi ukazovalo rychlost a tie ostatne a nie stale ten blutut a pripojenie a pod?
Dakujem za radu

A ešte ako zapnem safe mode? Pretože ked štuknem raz klučikom na zamok tak auto zamkne ale ked sedím dnu ho otvorím niekde som počul že treba stlačit klučik 2x aby ho zamklo alebo vlastne ako to funguje? Mam jeden ten vystrelovaci a jeden klasicky ten SAFE kluč ktory nema tie tlačítka ako to vlastne je s tým safe?
renault123
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 01.06.2011 18:18
Zdieľať na Facebook

Safe

Príspevok od používateľa renault123 »

Safe mode funguje trosku inac, ked 1x zamknes auto neda sa otvorit z vnutra, ked zamknes klucom 2x po sebe je aktivovany Safe tj auto sa da otvorit z vnutra kluckou.

K tomu telefonu, ukazuje ti to na palubnom pc alebo na radiu? Lebo ked na palubnom pc tak by si mal mat multifunkcny volant a na tom sa to da bez problemu prepnut (aspon tak to mam na Suberb 3)
kubbas
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 18.04.2017 23:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubbas »

A ktore je bezpečnejšie? Stlačit len raz alebo 2x? Aby fungoval ten safe
renault123
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 01.06.2011 18:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa renault123 »

Raz, aby sa auto nedalo z vnutra otvorit. Skus si to. Sadni do auta, zamkni sa a skus otvorit kluckou. Zamkni 2x a otvoris. Mne chceli vykradnut A4 co este mam a som rad ze som zamkol len 1x, inac by otvoril dvere (rozbilmi okno) a vedel by sa mi dostat normalne do auta. Kedze sa mu to nepodarilo tak mi nic nezmizlo kedze sa nevedel cez to okno rychlo prepchat.
kubbas
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 18.04.2017 23:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubbas »

Ja mam aj ten kluč safe ale ked zamknem raz tak sa da otvorit zvnutra a aj ked 2x tak sa da aj tak do pidže... Neviem či to nieje koli tomu software ze bol preprogramovany lebo kedysi na tom aute sa raz odomklo tak odomklo len dvere predne druhy krat vsetko a teraz ked stlačím raz otvorí cele auto... Zbehnem to do Skodovky upravit uvidíme čo za to budu pýtať
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných