980 625
inzerátov
Pridať inzerát

Skoda Octavia 1.9 tdi bxe 77kW - nejde do vykonu

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
jjjjjj666666
Založený: 17 október 2018
Nabehané: 8 min
Predmet: Skoda Octavia 1.9 tdi bxe 77kW - nejde do vykonu PríspevokZaslal: 17.10.2018 19:26   
Dobry den,
kupil som octaviu 1.9tdi bxe 77kw kde zevraj odchadzalo turbo. Po piatich dnoch jazdy to hodilo do nudzoveho rezimu auto sa vyplo nastartovalo islo to znovu... Na druhy den turbo vyplo, tak sme kupili nove zrepasovane turbo poskladal som to diagnostika nasledne vyhodila, ze je zly snimac G30 tak som ho vymenil auto islo v poriadku 3 hodiny... potom vyplo nove turbo a odvtedy auto nejde... vymenili sme tam: tandemove cerpadlo, skrinku podtlakov, vsetky podtlakove hadicky a auto nezapne turbo stale pise snimac G30 uz je tam stvrty... turbo zapne iba ked si vyberem podtlakovu hadicku z turba a urobim v nej podtlak ustami... uz som zufaly pozeralo to asi 10 mechanikov a nikto nic nezistil. Neviete nahodou co by to mohlo byt? Dakujem velmi pekne.
Citovať
seven549
Vážený člen - Gallardo (207)
Ľudový rozprávač
Založený: 03 február 2010
Nabehané: 3 mes 7 dní 23 hod
PríspevokZaslal: 17.10.2018 21:02   
no vidis ak potiahnes ustami tak turbo ide.tak kde je chyba?nema podtlak.hladaj zdroj podtlaku.odkial to ma tahat podtlak.ten snimac G30 je len ventil ktory otvara zatvara.

kto ti poradil dat druhe turbo a este cinske.
Citovať
mhlavaty
Legenda - Ford T (2097)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 3 mes 12 dní 22 hod
PríspevokZaslal: 18.10.2018 17:28   
Ešte prezraď čo je snímač G30 pretože taký na tom motore neexistuje.Typujem to na chybu v opise a malo by byť G40
Ak to pozeralo 10 mechanikov tak by mohol byť aspoň jeden výpis z diagnostiky,treba ho sem hodiť
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum