Skoda Octavia - tlaci vodu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lazar18
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 05.05.2011 15:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lazar18 »

Astrak ako teda nato poprosil by som konkrétny návod postup. Dik
kuko691
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 03.12.2009 22:41
Bydlisko: Slovenská Ves
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuko691 »

astrak napísal:takže podla niekoho sa odvzdušnuje otvorením zátky? :d :D
To som dal priklad. Rad sa priucim. Tak napis prosim postup.
pacok
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 21.07.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacok »

Tiez sa priklanam ze je to tesnenie alebo hlava.Odvzdusnoval som uz vela krat ale nikdy sa taketo priznaky neobjavili.Ak je motor studeny nalej G12 kvapalinu na MAX a nastartuj na volnobeh.Musis nechat pokial sa ohreje a najlepsie az kym sa nezopnu vetraky na chladici.Popri tom sleduj ci sa neprehrieva motor.Ak ano vypni a pomackaj hadice aby si vyhnal vzduch.Opat nastartuj a ak klesne voda nic sa nedeje dolej.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

2.0 tdi pd 16 ventil do roku 2009 praskaju hlavy valcov ako na pase.hlava praska medzi ventilmi.prvy krat pri 250000km je o tom cely internet.v zaciatkoch sa leje do okruhu tesniaci prasok no casom to aj tka povoli.system je samo-odvzdusnovaci nic netreba robit odvzdusni sa to samo akonahle sa zahreje a otvori termostat.nic viac sa s stym nerobi.hlava praskne medzi ventilmi a tlaci vodu z expansky von.pri behu motora naprazdno moze voda tiect do valca a sposobi to nepravidelny chod.netreba to brat tragicky tie hlavy praskaju odnepamati na vsetkych autach roznej znacky skratka niektore motory nevysli.
nahradnediely90
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 03.03.2010 21:55
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nahradnediely90 »

Dobrý deň. Robím test na prítomnosť CO v chladiacom systéme, som s Prievidze.
Pre viac info ma kontaktujte súkromnou správou.
Obrázok
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ja by som dal dole hlavu...vymenil tesnenie a hlavu zrovnat a otlakovat.mozno som staromodny ale je to 100 percentne a viem na com som....ziadne odvzdusnovanie cez vrchnak :40bd: ked tlakuje mozes to robit do blba aj tak s tym nevychytracis.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 76 neregistrovaných