Skoda Octavia - svieti ASR , motor netaha

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

octavia-asv
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.05.2015 22:04
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia - svieti ASR , motor netaha

Príspevok od používateľa octavia-asv »

Zdravim mam problem s mojou octaviou 1.9tdi 81kw 2003 motor ASV. Sporadicky sa mi rozsvieti kontrolka elektroniky motora a kontrolka ASR. Ked sa rozsvieti ASR motor absolutne netaha. Mam tam repasovane turbo vymenene N75, vstreky, podtlakove hadicky pletenec. Dalej su tam prefuknute trubky na naftu aj vymeneny ventil na filtry Na diaagnostike mi to vyhadzuje chybu 01314. Vsetky zvazky kablou su prekontrolovane. Snimace na kolesach ok. Diagnostika este vyhadzuje tieto chybyP0243 P0489 P0216 P0401. Ked by niekto vedel pomoct bol by som rad ja som uz v koncoch. (wallbash)
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

a co tie cisla znamenaju si nenapisal.P0658 co to je?
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

tipoval by som to na suvis s abs snimace davaju spravnu rychlost? predne? abs jednotka do uvahy spada
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

este otazka mas ho vypinatelne?
kott2
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 31.08.2011 22:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kott2 »

Mohol by si napisat ci si uz nieco robil so snimacmi moze to mat suvis ako pise predomnou. Mal som skusenost predajca mi dal snimace z kombika ja som mal sedan ako som potom zistil tie nekomunikovali ako mali a stale mi to vyhadzovalo chybu asr ale to na inom aute ak si daval nove treba sa presvedcit presne podla cisla neda sa nikomu verit :38eb: potom je to len strata casu
octavia-asv
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.05.2015 22:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa octavia-asv »

Ok cize asr je vypinatelne. Ano ja som to tiez tipoval na snimace ale vsetky ukazuju rychlost ok. A s tymi snimacmy som v podstate len ich precistil nakolko vsetky mi davaju udaje. Na absku mi to vypisuje chybu 01314 co je riadiaca jednotka zly alebo ziadny signal.
octavia-asv
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.05.2015 22:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa octavia-asv »

Bola v servise precistili kontakty islo to 100km a teraz znovu svieti asr aj kontrolka motoru. Nikto nema podobnu skusenost?
Alebo nieje tu niekto kto by to vedel opravit??
Dancirv
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 09.03.2017 14:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dancirv »

Zdravim mam take iste auto a ten istí problem vie dakto co to moze byt bol by som veľmi vďační ďakujem
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Napis to este raz uplne vsetko,a skusime ti pomoct.Ani jedna chyba nie je rovnaka,teda neda sa porovnat s druhym zakaznikom.
Dancirv
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 09.03.2017 14:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dancirv »

No tak po naštartovaní sa rozsvieti ASR motor nema tah, mierne dymi , podtlakove hadicky vimenene aj banka na turbe. Auto mam uz mesiac odstavené neviem co mam stim robit našťastie mam druhe auto
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: nahradnediely90 a 40 neregistrovaných