Skoda Octavia Scout 2008, 1.8 TSI, CDAA - stahovanie okien

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stas.jan
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 05.07.2010 07:44
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia Scout 2008, 1.8 TSI, CDAA - stahovanie okien

Príspevok od používateľa stas.jan »

Caute vsetci. Vedel by mi niekto lajikovi poradit, kde hladat chybu? Zavada je taka, ze obcas (nie vzdy) blbne elektronika okien. Napr: ked stahujem vsetky 4 okna dole alebo hore, funguju z nich len 3, to posledne musim dodatocne. Alebo ked stiahnem vodicove okno automatom hore, tak pri zatvoreni okna pocut este take cukanie, az kym nekliknem do spinaca.
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

Aky mas dovod stahovat vsetky 4 okna naraz?
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Okna sa napriklad po odpojeni baterky,alebo ked im nedam dokoncit cyklus otv.-zatv.vybratim kluca zo spinacky musia naprogramovat.Byva to tak u niektorych znaciek.Pozri nejake skodovacke forum a ak nepomoze tak rozobrat dvere a skontrolovat mechanizmus.
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

stahuj len predne a potom len zadne, strasny problem :4012:
Fakyu
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 19.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fakyu »

Klasika pockas si prvych 10 prispevkov odveci. Rada pride az tak pozajtra ked tu zabludi nejaky odbornik s umyslom poradit ale to je uz rarita na tomto fore.
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

To su mi rady do zivota, “nestahuj naraz vsetky styri”, “aky mas dovod”, “stahuj najprv predne potom zadne”

Stahovanie okien musi fungovat tak, ze ak chcem stiahnut vsetky naraz, tak musia zliezt vsetky naraz. Ak to tak nefunguje, musi byt niekde problem ktory sa urcite da odstranit.
Ked ja podrzim dialkove (otvaranie) blizko klucky, stiahnu sa mi vsetky okna naraz a odsunie sa panorama (pri zamykani to samozrejme funguje naopak...), je to kvoli tomu aby si clovek nesadol do 70stupnoveho pekla v lete... Ked to takto funguje na MB, urcite to nebude fungovat inac ani v Skodovke...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

no hlavne vy ste mu poradili najlepsie :4012:
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Nastav dorazy. Drz tlacitko napr.pred vodicove okno kym nevylezie hore a 3x ho podrz par sekund na doraze. Tym si motorcek nastavi doraz. Inak obcas sa to aj mne stane, ze prestane ist automatika, tak spravim toto a uz ide. Neriesim
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných