848 375
inzerátov
Pridať inzerát

Skoda Octavia RS 2.0 tfsi - po repase turba nudzovy rezim

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
rexor
Založený: 14 december 2017
Nabehané: 1 hod 3 min
Predmet: Skoda Octavia RS 2.0 tfsi - po repase turba nudzovy rezim PríspevokZaslal: 10.10.2019 23:12   
Zdravim

Mam problem zalozili sme turbo nazad do motora po repase a auto hadze do nudzoveho rezimu nad 3500 otackach. Podtlak je v pohode na turbe je novy stred a regulator. Neviete mi prosim poradit?
Citovať
mastik29
Veľmi obľúbený člen - Ferraro (108)
Založený: 07 apríl 2010
Nabehané: 14 dní 20 hod 9 min
PríspevokZaslal: 11.10.2019 11:20   
Ale ved ked to je/bolo v nudzovom rezime, tak v RJ je chyba zapisana. Je tam presne zapisane, kedy a co je problem.
Toto si tu nik z palca nevycuca….
Zrovna tak, ze ci bol spravny postup pri montazi, tym nemyslim, len zalozenie turba.
Meneny regulator? Predpokladam, ze turbo bolo nastavene…
Citovať
tonoaaa
Povedomá tvár - Favorito (27)
Založený: 19 január 2009
Nabehané: 4 dní 1 hod 38 min
Predmet: Re: Skoda Octavia RS 2.0 tfsi - po repase turba nudzovy rezi PríspevokZaslal: 11.10.2019 11:34   
rexor napísal:
Zdravim

Mam problem zalozili sme turbo nazad do motora po repase a auto hadze do nudzoveho rezimu nad 3500 otackach. Podtlak je v pohode na turbe je novy stred a regulator. Neviete mi prosim poradit?

Ja ti radim najst mechanika, ktory sa danemu motoru rozumie a vie ho patricne zdiagnostikovat. On problem vyriesi.

Ked sa nadejas, ze ktokolvek od klavesnice z fleku povie nepriestrelnu a spravnu radu ohladne riesenia problemu, tak musis napisat cely pribeh. T.j. co predchadzalo vymene repasu turba, co sa udialo v ramci cinnosti motora, na zaklade coho padlo rozhodnutie na repas a co sa vykonalo potom okrem skusobnej jazdy.

Ale vykasli sa na hlbsi opis, skor hladaj fyzicky a podla referencii dobreho mechanika. Ked si precitas par tem okolo na fore, tak zistis, ze druhy sposob riesenia problemu nema vyznam :).
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum