Skoda Octavia RS 2.0 tfsi - po repase turba nudzovy rezim

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rexor
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 14.12.2017 11:44
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia RS 2.0 tfsi - po repase turba nudzovy rezim

Príspevok od používateľa rexor »

Zdravim

Mam problem zalozili sme turbo nazad do motora po repase a auto hadze do nudzoveho rezimu nad 3500 otackach. Podtlak je v pohode na turbe je novy stred a regulator. Neviete mi prosim poradit?
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ale ved ked to je/bolo v nudzovom rezime, tak v RJ je chyba zapisana. Je tam presne zapisane, kedy a co je problem.
Toto si tu nik z palca nevycuca….
Zrovna tak, ze ci bol spravny postup pri montazi, tym nemyslim, len zalozenie turba.
Meneny regulator? Predpokladam, ze turbo bolo nastavene…
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia RS 2.0 tfsi - po repase turba nudzovy rezi

Príspevok od používateľa tonoaaa »

rexor napísal:Zdravim

Mam problem zalozili sme turbo nazad do motora po repase a auto hadze do nudzoveho rezimu nad 3500 otackach. Podtlak je v pohode na turbe je novy stred a regulator. Neviete mi prosim poradit?
Ja ti radim najst mechanika, ktory sa danemu motoru rozumie a vie ho patricne zdiagnostikovat. On problem vyriesi.

Ked sa nadejas, ze ktokolvek od klavesnice z fleku povie nepriestrelnu a spravnu radu ohladne riesenia problemu, tak musis napisat cely pribeh. T.j. co predchadzalo vymene repasu turba, co sa udialo v ramci cinnosti motora, na zaklade coho padlo rozhodnutie na repas a co sa vykonalo potom okrem skusobnej jazdy.

Ale vykasli sa na hlbsi opis, skor hladaj fyzicky a podla referencii dobreho mechanika. Ked si precitas par tem okolo na fore, tak zistis, ze druhy sposob riesenia problemu nema vyznam :).
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných