Skoda Octavia ll - nefunguje centrál , okná

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

PP298MPI
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 05.06.2011 20:17
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia ll - nefunguje centrál , okná

Príspevok od používateľa PP298MPI »

Dobrý večer,
mám nasledovný problém, dnes ráno som auto normálne uzamkol centrálom, dvere všetky uzamknuté. Po asi 8 hodinách som auto odomkol diaľkovým bez problémov. Po nasadnutí a zavretí vodičových dverí však ostala svietiť kontrolka signalizujúca otvorené dvere a stropné svetlá, zároveň nesvieti ani podsvietenie ovládania spätných zrkadiel ,el.ovládania okien, ani okná nefungujú, nejde nastaviť sp.zrkadlá. El. ovládanie zo spolujazdcovho okna funguje.Všetky dvere som pre istotu otvoril a zavrel, no kontrolka nezhasla. Po asi 10 min. jazde a odparkovaní nezhasla aj tak, tak som odpojil autobatériu na 5 min. no to už kontrolka pri otvorení vodičových dverí nesvieti. Pri otvorení iných svieti však normálne. Všetky dvere diaľkovým zamkne okrem vodičových, tie musím zamknúť manuálne. Všetky poistky som skontroloval-sú o.k. Na diagnostike (delphi) vypísalo kód 01331- vodičové dvere r.j. uzamknutia žiadny signál trvalá. Prosím o radu čo to môže byť. Môže to byť mikrospínač? Jedná sa o Octaviu 2, 1,6MPI, BSE, Ambiente.
PROCHY603
Príspevky: 3800
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Zlomena kabelaz v prechodke dveri-vodicove. :41c2:
creative.bbb
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.02.2015 08:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa creative.bbb »

Ten isty problem som riesil cez vikend na superbe 5 rocnom. Polamana kabelaz v prechodke. V minulosti tento isty problem na octavkach dvojkovych. Kratka kabelaz a velky uhol otvorenia dveri plus silne mrazy a problem na svete. Ak si sikovny spravis si aj sam, ak si netrufas zbehni za autoelektrikarom.
PP298MPI
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 05.06.2011 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PP298MPI »

Páni "PROCHY603" a "creative.bbb", ďakujem za odpoveď, váš predpoklad sa potvrdil, 3 káble boli zlomené, už som si ich aj sám opravil.
PROCHY603
Príspevky: 3800
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

:2f93: zas som mal PRAVDU. :3035: :zga27:
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 31 neregistrovaných