Škoda Octavia III 1.2 tsi 77kW (2013)

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

@pedro727
mastik29 má pravdu. Tú štatistiku som čítal aj ja a keď sa pozrieš okolo seba, tak vidíš, že je pravdivá.
Väčšina nových škodoviek sú fleetovky, tak isto kie ceed, i30tky. Proste taký svet. Nič sa s tým nedá robiť.
Majú to koumáci dobre zrátané. Ľudia to kúpia, takže firma kúpi, za 4 roky zodere, dá do ccc a ľudia sa za tým idú potrhať.
Ak by som bol majiteľ firmy, a chcem rozmýšľať ekonomicky, tak robím to isté...

@vito1651
Aký máš približný budget na kúpu autiaku?
Mala by to byť na 100% Octavia s 1.2 Tsi?
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Viem pochopiť takeho človeka, čo kupil auto od nova za 4 roky spravil na nom 120 000 km, a pokiaľ ma prachy na nové,
CHCE ho dať PREČ...
lebo sa objavuju rozne skryté poruchy, ktorých riešenie stojí kopu času, nervov, a v poslednom dosledku aj peňazí

Ak by som mal na ruke nejakých 6-8 000 eur ,a ISTOTU pravidelného príjmu,
nevaham a beriem zase niečo NOVÉ na leasing,
to je jedna vec,
a druha vec ked som vyvalil za NOVÉ takmer 16 000 eur,
nepredám niekomu zanovne 4-ročné auto za 1/2
to dá rozum...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Laci , už som to tu nikde písal - syn jazdil pre podnikatela , ktorý im zmluvu postavil tak že mali podmienku najazdiť 6tisím km za týždeň.Môj jazdil na pickupe , ale firma mala zároveň prepravku osôb po europe, a tí mali rovnakú kilometráž.
Za kolko asi ten chlapík mohol predávať 4 ročné vozy???Podotýkam že sa toho veku veru nedožívali. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

raven mastík nože dajte štatistiku,inak si myslím že pre výrobcu je to úplne irelevantné kam tie autá idú,celkový predaj stúpol,zisky sa narástli a to každého zaujíma bez ohľadu na automobilku.
čo sa týka vulgarizmov ,áno používam pre vybrané osoby ,vybrané slová,čo sa týka spamu začal si prvý @mastik,hormon mam kľudný aj ja som sa ospravedlnil, prežiješ či?
pepos11
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 15.03.2008 06:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepos11 »

Zdravim , a co taka Toyota ... 1,6(97 kw) ci uz corola alebo auris .... pripadne novy yaris 1,5 (82 kw) , do mesta s tym neni problem.
Ci to je japonec a to neni v nasom svete pripustne ??? :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

A prečo nie,trocha dozrieť alebo ošetriť proti hrdzi a autičko čo môže slúžiť k plnej spokojnosti.Rozhodne sto razy radšej než 1.2-kové nepodarené klbko komplikácií od grupy

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Dusan Cabadaj, romysisa a 91 neregistrovaných