Škoda Octavia II VRS 2009 - bluetooth skoda auto colombus

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

olivermico105
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 09.04.2021 11:37
Zdieľať na Facebook

Škoda Octavia II VRS 2009 - bluetooth skoda auto colombus

Príspevok od používateľa olivermico105 »

Zdravím páni mám otázočku ohľadom jedného modemu prikladám obrázok (hádam pôjde :D ) Obrázok A chcel by som sa opýtať či tento modem má v sebe aj Bluetooth prehrávanie hudby alebo čisto je to len na volanie cez Bluetooth ? (Volať ide, prehrávať audio nie). A keď dám tlačidlo média - Bluetooth ikonka je priesvitná a nedá sa na ňu prekliknúť.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia II VRS 2009 - bluetooth skoda auto colombus

Príspevok od používateľa seven549 »

na taku vec sluzi usb alebo sd karta.alebo kabel aux.

blutuuut je odjakziva v origo radiach len na pripojenie telefonu. a este octavia 2.auta co sa 10 rokov nevyrabaju.
olivermico105
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 09.04.2021 11:37
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia II VRS 2009 - bluetooth skoda auto colombus

Príspevok od používateľa olivermico105 »

Aha ďakujem...Aux používam len niekedy mi ten kábel zavadzia...Tak len tak sa pýtam keby náhodou niečo existovalo čo by to vedelo spojazdniť lebo napr. Passat CC 3.6 FSI z roku 2009 to má (resp. jeden známy má Bluetooth a ide mu tam aj audio)...ale keď sa nedá tak ďakujem moc.
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia II VRS 2009 - bluetooth skoda auto colombus

Príspevok od používateľa undertaker007 »

seven549 napísal: 11.04.2022 17:37 blutuuut je odjakziva v origo radiach len na pripojenie telefonu.
Toto nemôžeš myslieť seriózne...
Poznám autá s rokmi výroby 2007, 2009, 2014 a vo všetkých sa dá prehrávať aj médium cez Bluetooth. Originálne autorádiá, samozrejme...

Samozrejme, nie pri každom aute, ktoré je Bluetooth- om vybavené, je samozrejmé, že bude cez Bluetooth prehrávať aj médiá.

Avšak tvrdiť (napísať), že odjakživa nie, poriadna hlúposť.

Dnešné autá prehrávajú cez Bluetooth aj média a je to hádam samozrejmosťou...
olivermico105
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 09.04.2021 11:37
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia II VRS 2009 - bluetooth skoda auto colombus

Príspevok od používateľa olivermico105 »

Aha ďakujem za odpovede...Teraz keď si budem chcieť zapnuť bluetooth audio (hudbu) ako mám ďalej podstupovať... Všetky návody na internete som skúšal tak ma napadlo že či ten modem čo mám či náhodou netreba kupiť druhý...
kubco23
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Bydlisko: NItriansky kraj
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia II VRS 2009 - bluetooth skoda auto colombus

Príspevok od používateľa kubco23 »

http://www.checkiphone.eu/velky-prehled ... ci-iphone/

tu to mas zhrnute ( neotvori mi tvoj obrazok takze neviem aku RJ jednoutku mas ) Vymena RJ za novsiu ( asi ju mas pod sedadlom spolujazdca ) s podporou sa da kupit tak od 100e + a este volakto kto to nastavi. Alebo si zaobstaraj za 20e nieco taketo, pichni to do aux a mas svaty pokoj za zlomok penazi. https://cutt.ly/JFWBX5h
olivermico105
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 09.04.2021 11:37
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia II VRS 2009 - bluetooth skoda auto colombus

Príspevok od používateľa olivermico105 »

Ďakujem toto mi pomohlo zajtra sa pozriem na to keď bude svetlo...:)
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia II VRS 2009 - bluetooth skoda auto colombus

Príspevok od používateľa seven549 »

undertaker007 napísal: 11.04.2022 21:06
seven549 napísal: 11.04.2022 17:37 blutuuut je odjakziva v origo radiach len na pripojenie telefonu.
Toto nemôžeš myslieť seriózne...
Poznám autá s rokmi výroby 2007, 2009, 2014 a vo všetkých sa dá prehrávať aj médium cez Bluetooth. Originálne autorádiá, samozrejme...

Samozrejme, nie pri každom aute, ktoré je Bluetooth- om vybavené, je samozrejmé, že bude cez Bluetooth prehrávať aj médiá.

Avšak tvrdiť (napísať), že odjakživa nie, poriadna hlúposť.

Dnešné autá prehrávajú cez Bluetooth aj média a je to hádam samozrejmosťou...

seriozne -- bez inesticii to nikdy nepojde ako cakal zadavatel temy.a bohvie kde to videl ked mal taky napad u auta z roku 2009.

nemec mal ford mondeo z roku 2003 kombik zetec vybava a v roku 2006 sme tam dvd filmy pozerali na tom displaji co mali tie auta na navigaciu.v aute z roku 2003.farby filmu nic moc ale slo to.

ale to ze mal navi system denso prepojeny s dvd playerom od bmw 7,len dvd rom bola v kufriku pred spolujazdcom a cela ta komedia elektroniky v kufri zasita --------------uz nikto nevidel.

doma ma take mondeo 2006 rok usb sd card a blutuut ide vsetko ako ma na obycajne radio sony ale 2 moduly za 140 ecok su tam napojene na origo kabelaz za 1 minutu spravene set od fordu.a nic netrebalo aktivovat cez diagnostiku.


ja osobne ak by som chcel do auta nieco multimedialne co sa da prepajat s cimkolvek tak kupim radio nejaku ligu co aj dobre hraje na to nejaky ramcek aby to pasovalo presne ako orginal do auta -----

---a nech to uz ma aj android navi tv dvd usb sd blutuuuuut wifi a aj gsm.

a vsetko nech to mam v mobile aj parkovacie kamery nech v mobile vidim co sa deje momentalne za autom.a to vsetko aj existuje ale nie za 20 ecok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných