Škoda Octavia II 1.9TDi 77kw r.v.2009

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

janpat
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20.02.2007 16:19
Zdieľať na Facebook

Škoda Octavia II 1.9TDi 77kw r.v.2009

Príspevok od používateľa janpat »

Zdravím všetkých,mám Octaviu 1.9 Tdi 77kw r.v.2009 včera pri predbiehaní a pri zošlapnutí plyn.pedálu motor naskočil asi do núdzového režimu,kontrolka nezasvietila žiadna,plyn.pedál ostal mäkší a auto išlo ako keby to bol hladký diesel,po vypnutí motora a opakovanom naštartovaní auto o.k ako predtým,čo to mohlo spôsobiť?Ďakujem za každú radu.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Presne to čo si tipoval...núdzový režim.
A čo ho mohlo spôsobiť ? jediná možná odpoveď bez ďalších informácií je - všetko a čokoľvek na čo má RJ motora dosah a je pod jej kontrolou.Bez spústy informácií bude najbližšie k pravde iba krištálová gula.Zadal si to presne tak akoby si šiel k lekárovi a povedal iba - som chorí. Blbé že ?!
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

rozmýšľam že aké je fajné jazdiť v aute ktoré počas predbiehania prestane ísť....
janpat
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20.02.2007 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janpat »

No,blbá odpoveď!
janpat
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20.02.2007 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janpat »

Ja som nenapísal že prestalo ísť, ale to,že naskočilo do núdzového režimu a stratilo výkon!
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Nerozculuj sa. V prvej odpovedi mas jasnu odpoved - nikto z nas nevlastni vestecku gulu. Sposobit to mohlo hocico. Riadiaca jednotka sleduje stovky parametrov a nieco bolo mimo ocakavanej hodnoty.

Takze ked otvoris kapotu, mas tam hromadu kablov a hadiciek, zopar snimacov a nejakeho asamblu typu turbo, egr... Chyba moze byt naozaj kdekolvek.

Takze sup k cloveku, ktory robi diagnostiku (diagnostika nie je vycitanie pamati zavad).
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

janpat napísal:No,blbá odpoveď!
No jasne...namiesto aby si premýšlal akú šancu na riešenie má otázka v ktorej nie je doslova nič z čoho sa dá aspoň trošinka zacieliť na závadu.Jedine že tak...blbá odpoveď.Šancu si mal,ani ťa nenapadlo sa jej chyťiť,takže pokračovať ďalej nemá zmysel.Pokojne sa hnevaj
Zamknuté

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných