Skoda Octavia I - stale idu stierace

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peto.
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 15.09.2008 21:07
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia I - stale idu stierace

Príspevok od používateľa peto. »

Zdravim, dnes naobed som prisiel s autom domov a vsetko bolo ok. Poobede som prisiel k autu a bolo zamknute, kluc vnutri, nastastie som nechal otvorene okna. Dvere sa nedaju otvorit klucom ani tym gombíkom na dverách iba dvojitym potiahnutim klucky zvnutra aj to len ked je kluc v zapalovani otoceny do polohy 1. A stale idu stierace s tym, ze reaguju na prepinanie packou ale ked ju dam do polohy ked by nemali stierat tak stieraju. Stretol sa s tymto uz niekto? Jedine co som dnes na aute robil bolo doliatie vody do ostrekovacov. Auto je octavia 1, 81kW, rv 2004, 380000km. Dakujem
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Polamane kable vo dverach... a plus este moze byt prepalene kontakty v rele stieracov 337 zalezi cislo podla vybavy navacsie rele pod volantom
peto.
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 15.09.2008 21:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto. »

to by mohlo byt, musel som davat opravovat lave dvere a blatnik po zrazke s jelenom pred dvoma tyzdnami tak zeby to zle poskladali... Dakujem za odpoved
peto.
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 15.09.2008 21:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto. »

tak rele som vymenil a stale to iste tak to bude asi kablami. Pozeral som do tej prechodky medzi dverami a karosériou a tam kable polamane niesu tak asi budem musiet rozobrat dvere...
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných